• Uvolňovač vstřiků a žhavících svíček s PTFE - 400ml

Uvolňovač vstřiků a žhavících svíček s PTFE - 400ml

  • 146,-Kč

  • Cena bez DPH: 121,-Kč

doprava autozet

Uvolňovač vstřiků a žhavících svíček

Chemický přípravek k usnadnění demontáže vstřikovačů a žhavících svíček, založený na speciální formuli, která dokonale proniká velmi těsnými pečenými klouby a současně rychle ochlazuje povrch. V důsledku rychlého poklesu teploty dojde k povrchové „erozi“, což usnadňuje odstraňování koroze a jiných nečistot.

Použití uvolňovače vstřiků:

Přípravek důkladně protřepejte a nastříkejte kolem vstřikovače nebo žhavící svíčky a nechejte několik minut působit. Těsněně před povolováním nastříkáme přípravek ještě jednou, aby došlo k ochlazení povrchu. V případě neúspěchu postup opakujte a přípravek nechejte půsubit třeba i 24 hodin, tak aby měl čas navzlínat koem svtřikovače případně žhaviče.

Podobné výrobky

Měděná pasta ve spreji - 400ml

Měděná pasta ve spreji - 400ml

Měděná pasta 1000°C Vysokoteplotní, rychleschnoucí měděná pasta ve spreji 400ml. Měděná pasta ve sprej snižuje tření kovových částí, eliminuje zadírán..

103,-Kč Cena bez DPH: 85,-Kč

Silikonový olej ve spreji 300ml

Silikonový olej ve spreji 300ml

Silikon ve spreji Silikonový sprej maže a chrání, neobsahuje oleje, tuky ani rozpouštědla. Chrání plastové a gumové povrchy, zabraňuje pískání a proni..

58,-Kč Cena bez DPH: 48,-Kč

Keramický sprej na brzdy 400ml

Keramický sprej na brzdy 400ml

Keramická pasta na brzdy ve spreji Keramický sprej na brzdy je ideální při opravách brzdových systémů typu ABS, ASR a ESP, na mazání a ochranu závitov..

113,-Kč Cena bez DPH: 93,-Kč