• Sada na opravu čelního skla

Sada na opravu čelního skla

  • Výrobce: MANNOL
  • Kód: 9804
  • Dostupnost: K dispozici
  • 259,-Kč
  • 245,-Kč

  • Cena bez DPH: 202,-Kč

Sada na opravu čelního skla MANNOL 

Profesionální sada na opravu prasklin čelního skla i autoskel od německého výrobce Mannol, speciální transparentní pryskyřice se spojí se sklem a zacelí prasklinu.

Použití opravné sady:

Důkladně očistíme čelní sklo a zbavíme se případných střípku pomocí přiloženého špendlíku. Na sklo přilepíme pomocí samolepícího těsnění aplikační komínek, tak aby byla prasklina uprostřed. Do komínku kápneme několik kapek přípravku (1-3 dle rozměru) a nasuneme injektor. Pomocí injektoru vysajeme vzduch a vytvoříme podtlak, táhlo zajistíme na spodním držáku pružinovou sponou a necháme 10 minut. Poté injektor vytáhneme z komínku (zbavíme se podtlaku). Znovu nasuneme injektor, tentokrát ho stlačíme a zajistíme na horní pozici, necháme 20 minut. Poté injektor vytáhneme a pomocí žiletky odlepíme těsnění s komínkem z čelního skla. Na poškozené místo poté kápneme kapku pryskyřice, zakryjeme folii a přitlačíme ke sklu. Takto necháme 20 minut na přímém slunci, UV záření pryskyřici vytvrdí. Nakonec strhneme folii a pomocí žiletky seškrábneme zbylou pryskyřici ze skla.

Ukázkové video z opravy najdete zde.

Sada na opravu čelní skla obsahuje:

1x opravná pryskyřice
3x samolepicí těsnění
1x podstavec
5x krycí folie
1x žiletka
1x injektor s pružinovou sponou
1x čisticí hadřík
1x Tlačný čep
2x černý o-kroužek

Podobné výrobky

Sprej proti kunám 400ml

Sprej proti kunám 400ml

Sprej proti kunám Vysoce účinný prostředek chránící automobil před kunami, hlodavci a kočkami, kteří mohou poškodit elektroinstalaci a tlumící izolace..

119,-Kč Cena bez DPH: 98,-Kč

Odstraňovač těsnění ve spreji 400ml

Odstraňovač těsnění ve spreji 400ml

Odstraňovač těsnění Vysoce kvalitní čistič rozpouštějící silikonová, gumová i korková těsnění, zároveň odstraňuje i zbytky lepidel. Použití: Zakryjte ..

167,-Kč Cena bez DPH: 138,-Kč

K2 pěnový aplikátor na vosky a leštěnky

K2 pěnový aplikátor na vosky a leštěnky

Pěnový aplikátor na kareserie i interier Pěnová houbička je ideální pro použití na lakované, gumové a plastové povrchy. Užitečná pomůcka k aplikaci vo..

23,-Kč Cena bez DPH: 19,-Kč