• Sada na opravu čelního skla

Sada na opravu čelního skla

  • Výrobce: MANNOL
  • Kód: 9804
  • Dostupnost: K dispozici
  • 259,-Kč

  • Cena bez DPH: 214,-Kč

Opravná sada na čelní sklo

Profesionální sada na opravu prasklin čelního skla i autoskel od německého výrobce Mannol, speciální transparentní pryskyřice se spojí se sklem a zacelí prasklinu.

Použití sady na opravu čelní skla:

Důkladně očistíme čelní sklo a zbavíme se případných střípku pomocí přiloženého špendlíku. Na sklo přilepíme pomocí samolepícího těsnění aplikační komínek, tak aby byla prasklina uprostřed. Do komínku kápneme několik kapek přípravku (1-3 dle rozměru) a nasuneme injektor. Pomocí injektoru vysajeme vzduch a vytvoříme podtlak, táhlo zajistíme na spodním držáku pružinovou sponou a necháme 10 minut. Poté injektor vytáhneme z komínku (zbavíme se podtlaku). Znovu nasuneme injektor, tentokrát ho stlačíme a zajistíme na horní pozici, necháme 20 minut. Poté injektor vytáhneme a pomocí žiletky odlepíme těsnění s komínkem z čelního skla. Na poškozené místo poté kápneme kapku pryskyřice, zakryjeme folii a přitlačíme ke sklu. Takto necháme 20 minut na přímém slunci, UV záření pryskyřici vytvrdí. Nakonec strhneme folii a pomocí žiletky seškrábneme zbylou pryskyřici ze skla.

Sada na opravu čelní skla obsahuje:

1x opravná pryskyřice
3x samolepicí těsnění
1x podstavec
5x krycí folie
1x žiletka
1x injektor s pružinovou sponou
1x čisticí hadřík
1x Tlačný čep
2x černý o-kroužek

Podobné výrobky

Pro-Tec CARBON X K1 + K2 čistič spalovacích komor 2x 500ml

Pro-Tec CARBON X K1 + K2 čistič spalovacích komor 2x 500ml

Pro-Tec CARBON X K1 + K2 CARBON X K1 + K2 je speciální systém ke karbonizaci motoru bez složité demontáže hlavy válců. Vhodné pro benzinové i naftové ..

745,-Kč Cena bez DPH: 616,-Kč

Čistič EGR ventilu a sání motoru 400ml

Čistič EGR ventilu a sání motoru 400ml

Čistič EGR ventilu a sání motoru ve spreji rozpouští nečistoty v EGR ventilu, systému přívodu vzduchu a sacích ventilech motoru. Obnovuje správné prou..

149,-Kč Cena bez DPH: 123,-Kč

Lepidlo na zpětná zrcátka

Lepidlo na zpětná zrcátka

Speciální dvousložkové lepidlo na zpětná zrcátka, snadno se aplikuje bez nutnosti míchání složek. K lepení vnitřních zpětných zrcátek přímo na čelní s..

75,-Kč Cena bez DPH: 62,-Kč