• Sada na opravu čelního skla

Opravná sada na čelní sklo

Profesionální sada na opravu prasklin čelního skla i autoskel od německého výrobce Mannol, speciální transparentní pryskyřice se spojí se sklem a zacelí prasklinu.

Použití sady na opravu čelní skla:

Důkladně očistíme čelní sklo a zbavíme se případných střípku pomocí přiloženého špendlíku. Na sklo přilepíme pomocí samolepícího těsnění aplikační komínek, tak aby byla prasklina uprostřed. Do komínku kápneme několik kapek přípravku (1-3 dle rozměru) a nasuneme injektor. Pomocí injektoru vysajeme vzduch a vytvoříme podtlak, táhlo zajistíme na spodním držáku pružinovou sponou a necháme 10 minut. Poté injektor vytáhneme z komínku (zbavíme se podtlaku). Znovu nasuneme injektor, tentokrát ho stlačíme a zajistíme na horní pozici, necháme 20 minut. Poté injektor vytáhneme a pomocí žiletky odlepíme těsnění s komínkem z čelního skla. Na poškozené místo poté kápneme kapku pryskyřice, zakryjeme folii a přitlačíme ke sklu. Takto necháme 20 minut na přímém slunci, UV záření pryskyřici vytvrdí. Nakonec strhneme folii a pomocí žiletky seškrábneme zbylou pryskyřici ze skla.

Sada na opravu čelní skla obsahuje:

1x opravná pryskyřice
3x samolepicí těsnění
1x podstavec
5x krycí folie
1x žiletka
1x injektor s pružinovou sponou
1x čisticí hadřík
1x Tlačný čep
2x černý o-kroužek

Sada na opravu čelního skla

  • Výrobce: MANNOL
  • Kód: 9804
  • Dostupnost: K dispozici
  • 259,-Kč

  • Cena bez DPH: 214,-Kč

Podobné výrobky

K2 pěnový aplikátor na vosky a leštěnky

K2 pěnový aplikátor na vosky a leštěnky

Pěnový aplikátor na kareserie i interier Pěnová houbička je ideální pro použití na lakované, gumové a plastové povrchy. Užitečná pomůcka k aplikaci vo..

19,-Kč Cena bez DPH: 16,-Kč

LAMP DOCTOR - pasta na renovaci světlometů 60g

LAMP DOCTOR - pasta na renovaci světlometů 60g

Leštící pasta na renovaci světlometů Pasta pro strojní nebo ruční renovaci světlometů. Velmi rychle a trvale odstraňuje škrábance a žluté zabarvení. P..

75,-Kč Cena bez DPH: 62,-Kč

Sprej proti kunám 400ml

Sprej proti kunám 400ml

Sprej proti kunám od výrobce K2. Vysoce účinný prostředek chránící automobil před kunami, hlodavci a kočkami, kteří mohou poškodit elektroinstalaci a ..

139,-Kč Cena bez DPH: 115,-Kč