Rozšířený katalog

Nové produkty

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Lepidlo na závity modré 10g

Lepidlo na závity modré 10g Zobrazit větší

9924

MANNOL

MANNOL

K dispozici - viz Doručení/ vyzvednutí

88,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

Modré lepidlo na závity zabraňuje uvolnění závitových spojů se stoupáním závitu až do M36.
Je odolné vůči vibracím a je vhodné pro motory, převodovky, převodovky. Uzavírá vnitřní povrch závitu, zabraňuje ztrátám oleje, vody, vzduchu a tvorbě koroze.

Modré lepidlo na závity odolává točivému momentu do 20Nm při stoupání závitu M10 a pracovní teplota je od -55° C do +150°C.

Použití lepidla na závity:

Lepidlo naneste rovnoměrně na šrouby nebo matice, zasychá během 10-20 minut, ke konečnému vytvrzení nastane během 1-3 hodin. Vytvrzování probíhá anaerobně bez přístupu vzduchu.


MANNOL MANNOL

Německý výrobce MANNOL nabízí celou řadu maziv, olejů a širokou škálu produktů pro péči o automobil. Jejich produkty mají moderní a jedinečný design a plní specifikace OEM. Výrobní kapacita Mannolu je 400 tun maziv denně a na trhu působí již od roku 1993.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: