• Zapalovací cívka BOSCH 0221503490

Zapalovací cívka BOSCH 0221503490

  • Výrobce: BOSCH
  • Kód: BOSCH0221503490
  • Dostupnost: K dispozici
  • 779,-Kč

  • Cena bez DPH: 644,-Kč

doprava autozet

Čísla produktu:

DELPHICE20119
FORD1066102
FORD1075786
FORD1119835
FORD1130402
FORD1317972
FORD1319788
FORD1619343
FORD1S7G 12029 AB
FORD1S7G 12029 AC
FORD1S7Z 12029 AA
FORD988F 12029 AB
FORD988F 12029 AD
FORD988F 12029 BA
FORD988F12029AC
FORDYM2F 12029 AB
GAUSSGC4029
GAUSSGC4490
MAGNETI MARELLIBI0020MM
MAGNETI MARELLIBI005SSM
MAZDA1E03-18-10X
MAZDA1E04-18-10X
MAZDA1E05-18-100B
MAZDA1E08-18-10X
MAZDA1E09-18-10X
MAZDA1F20-18-100A
MAZDAC201-18-100
MAZDAC201-18-100A
MAZDAC201-18-100B
MAZDALF01-18-100A
MAZDAYF09-18-10X
MAZDAZZC01810X
MTE-THOMSON7995
NGKU2001

Podobné výrobky

Zapalovací cívka NGK 48001

Zapalovací cívka NGK 48001

Popis: počet pólů 3, počet vstupů/výstupů 4, Zapalovací cívka Provedení koncovky M4, Čísla produktu: BBT IC 18101, BBT IC 18109, BorgWarner (BERU) 0 0..

818,-Kč Cena bez DPH: 676,-Kč

Zapalovací cívka DELPHI CE20044-12B1

Zapalovací cívka DELPHI CE20044-12B1

Popis: napeti [V] 12, Pocet obsazenych kontaktu 3, Čísla produktu: AUTOMEGA 30103170972, AUTOMEGA 3O1O317O972, BBT IC18101, BBT IC181O1, BERU ZS350, B..

521,-Kč Cena bez DPH: 431,-Kč

Zapalovací cívka MAGNETI MARELLI 060717036012

Zapalovací cívka MAGNETI MARELLI 060717036012

Čísla produktu: BorgWarner (BERU) ZS281, BOSCH 0221503490, BOSCH F000ZS0212, BREMI 11875, DELPHI CE20044-12B1, DELPHI GN10177-12B1, ERA 880048, FEBI B..

657,-Kč Cena bez DPH: 543,-Kč