• Vzduchový filtr MAZDA C161341

Vzduchový filtr MAZDA C161341

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN20F3049-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 169,-Kč

  • Cena bez DPH: 140,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,303
typ filtruVložka filtru
Vnější průměr 1 [mm]157
Vnější průměr [mm]153,0
vnitřní průměr [mm]70,0
Výška ( v mm )208

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEA63214
ACDelco19372652
AKRON-MALÒ1500010
ALCO FILTERMD-5294
AMC FilterMA-5621
AP XENERGYX1593721
ASHIKA20-03-341
ASHUKIM031-74
ASHUKIPAL2-2003
AUTOMOTOR FranceLAT273
AVS AUTOPARTSRM505B
AWMEA 0106
BORG & BECKBFA2003
BOSCHF 026 400 136
BOSCHF 026 400 492
BSGBSG 30-135-014
CHAMPIONCAF100493C
CHAMPIONCU245-01/A01
CHAMPIONCU504-03
CHAMPIONV493/606
CLEAN FILTERSMA3064
COMLINEEAF691
CONTINENTAL28.0002-0003.2
CoopersFiaamFL9154
CoopersFiaamPA7442
DENCKERMANNA141131
DIAMAXDA2091
DODA1110010009
DÜRERA3108
DYNAMATRIXDAF1780/3
EUROREPAR1611156380
FASTFT37151
FEBI BILSTEIN38923
FENOXFAI102
FI.BAFA-2073
FIL FILTERHP 2633
FILTRONAK372/1
FILTROS TECFILARS5196
FILTROS VOXHD5196
FINWHALEAF380
FORD USAAV619601AD
FORD USAAV649601AE
FORD1 448 615
FORD1 448 616
FORD1 477 152
FORD1 477 153
FORD1 480 686
FORD1 485 479
FORD1 493 262
FORD1 496 204
FORD1 511 213
FORD1 690 582
FORD1 695 529
FORD1 708 877
FORD1 727 530
FORD1 848 220
FORD1 888 639
FRAMCA10521
FRIGAIRAR05.105
GCG TURBOS AUSTRALIARY-A1630
GOODWILLAG 251
HENGST FILTERE1010L
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1323059
HIFI FILTERSA 5230
HOFFER18528
HOLASA118
IAP QUALITY PARTS121-04040
JAPANPARTSFA-341S
JAPKO20341
JC PREMIUMB2G070PR
JP GROUP1518600400
JS ASAKASHIA0457
KAISHINA10261
KAISHINA10278
KAMOKAF215801
KAVO PARTSMA-5621
KLAXCAR FRANCEFA107z
KNECHTLX 1780/3
KOLBENSCHMIDT50014306
KRAFT AUTOMOTIVE1712380
KSH EUROPE1802.0082059
LUCAS FILTERSLFAF273
LYNXautoLA-1649-1
MAGNETI MARELLI153071760233
MAGNETI MARELLI154703679710
MAGNETI MARELLI154705394660
MAGNETI MARELLI359002310260
MAGNETI MARELLI600000032230
MAHLELX 1780/3
MAHLELX 2824
MAHLELX 3316
MANDOMMF015145
MANN-FILTERC 16 134/1
MANN-FILTERC 16 134/2
MAPCO60653
MASTER-SPORT GERMANY16134/1-LF-PCS-MS
MASUMAMFA-Z404
MASUMAMFA-Z405
MAXGEAR26-0539
MAZDAY642-13-Z40
MAZDAY642-13-Z40A
MAZDAY642-13-Z40B
MAZDAY642-13-Z40C
MAZDAY642-13-Z40D
MDRMAF-3341
MEAT & DORIA18528
MECAFILTER273
MECAFILTEREL9250
MEYLE712 321 0004
MFILTERA 845
MGAFA3121
MILESAFAC051
MISFATR292
MOBILAND801001170
MOTAQUIPVFA1244
MULLER FILTERPA3214
NAPANFA1161
NIPPARTSN1323068
NPSM132A67
NPSM132A70
Omnicraft2132935
OPEN PARTSEAF3009.20
OPTIMALFA-00365
OSSCA18539
PATRONPF1300
PEMEBLAJAPFA-341S
PROFIT1512-2661
PURFLUXA1297
PZL FiltersWA22415
QUATTRO FRENIQF36A00109
QUINTON HAZELLQFA0484
RED-LINE36MZ039
REVITAFRA00152
RIDEX8A0036
RYCOA1630
SAKURA AutomotiveEA-19710
Sakura Filters AUFEA-19710
SAMPIYON FILTERCH 0099
SCT GermanySB 2188
SIARIA1M165
SIVENTOS10165
SOFIMAS 2722 A
StarkSKAF-0060035
STARLINESF VF7842
STELLOX71-01050-SX
STELLOX71-01947-SX
STEP FILTERSAE43971
SWAG50 93 8923
Technika776012
TECNECO FILTERSAR1496204/1
TECNOCARA2146
TECNOCARA2272
TOPRAN302 818
UFI27.675.00
UNICO FILTERAE 15210/1
UNIFLUX FILTERSXA875
VAICOV25-0166
VALEO585653
VOLVO30792121
VOLVO30792881
VOLVO31338216
VOLVO31370984
WILMINK GROUPWG1019144
WILMINK GROUPWG1216056
WILMINK GROUPWG1792480
WIX FILTERSWA9567
ZEKKERTLF-1015

Podobné výrobky

Vzduchový filtr MEYLE 7123210001

Vzduchový filtr MEYLE 7123210001

Popis: délka (v mm) 284, Sirka 2 [mm] 190, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 50, Čísla produktu: ALCO FILTER MD-8108, BORG & BECK BFA2019, BOSC..

201,-Kč Cena bez DPH: 166,-Kč

Vzduchový filtr MEYLE 7123210004

Vzduchový filtr MEYLE 7123210004

Popis: typ filtru Vlozka filtru, Vnějżí průměr [mm] 153, Vnějżí průměr [mm] 154, vnitřní průměr [mm] 69,5, vnitřní průměr [mm] 71, vyska ( v mm ) 206,..

240,-Kč Cena bez DPH: 198,-Kč

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA3102

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA3102

Popis: délka (v mm) 267, Sirka v mm 172, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 50, Čísla produktu: ALCO FILTER MD-8158, AMC Filter MA-5638, ASHIKA ..

177,-Kč Cena bez DPH: 147,-Kč