• Brzdový kotouč MAZDA GHP933251A

Brzdový kotouč MAZDA GHP933251A

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN30H3067-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 738,-Kč

  • Cena bez DPH: 610,-Kč

Popis:

Centrovací průměr [mm]68
Hmotnost [kg]8,140
Kruhový vyvrt ? 2 [mm]114,3
minimální tloušťka (v mm)26
montovaná stranapřední osa
Počet upevňovacích otvorů1
Počet upevňovacích otvorů5
povrchnátěr
síla brzdového kotouče v mm28
tloušťka/síla( v mm)52,5
typ brzdového kotoučevnitřně ventilováno
Vnější průměr [mm]297,0

Čísla produktu:

A.B.S.09.C421.11
A.B.S.09.D628.11
A.B.S.18216
A.B.S.18687
ABEC33090ABE
AD JSAutomotiveVBD6047
ADVICSE6F200B
ADVICSE6F204B
AKEBONOBN-0381
AKEBONOBN-0381E
AKRON-MALÒ1110414
AP25561 V
AP25748 V
AP25751 V
APX 25748
APEC brakingDSK3023
APEC brakingDSK3365
APEC brakingSDK6763
APEC brakingSDK6940
ASHIKA60-03-360
ASHUKIM606-55
ASHUKIM616-12
ATE24.0128-0277.1
ATE24.0128-0279.1
BENDIX521903
BORG & BECKBBD5302
BOSCH0 986 479 B15
Brake ENGINEERINGDI957014
BRECKBR 445 VA100
BRECOBV 9171
BRECOBV 9359
BRECOBV 9362
BREMBO09.C421.11
BREMBO09.C654.11
BREMBO09.C654.75
BREMBO09.D628.11
BREMSICD8463V
BSF11803V
CAR142.1836
CAR142.1869
CAR142.1975
CARHPD 1836
CIFAM800-1455C
COMLINEADC0473V
COMLINEADC5027V
COMLINEAND6458
CWORKSC210G0063
DEEVOBD35880
DELPHIBG4562
DELPHIBG4562C
DIAMAXN08887
DONPCD12282
Dr!ve+DP1010.11.1600
EDRRAD1335C
EDRRAD1786C
EDRRAD2069C
EUROBRAKE5815203278
EUROBRAKE5815313278
EUROBRAKE5815313287
EUROREPAR1667863680
EUROREPAR1676013780
FEBI BILSTEIN108417
FERODODDF2341P-D
FERODODDF2463C
FITFR0622V
FITFR1204V
FOMAR FrictionFO 5023
FREMAXBD-7336
fri.tech.BD1666
FTEBS7493
FTEBS7493B
HELLA PAGID8DD 355 119-581
HELLA PAGID8DD 355 126-981
HELLA8DD 355 119-581
HELLA8DD 355 126-981
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3303020
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3303093
Hi-QSD4424
IAP QUALITY PARTS709-11110
IAP QUALITY PARTS709-11112
IJS GROUP80-1604
JAPANPARTSDI-360
JAPKO60360
JP GROUP3863102200
JURATEKMAZ140
JURID563117JC
KAISHINCBR521
KAMOKA103613
KAMOKA103614
KAVO PARTSBR-4791-C
KAVO PARTSBR-4791
KAWE61520 10
LPRM5032V
LYNXautoBN-1658
MAGNETI MARELLI600000087890
MASTER-SPORT GERMANY24012802791PR-PCS-MS
MASUMABD-4512
MAXGEAR19-2215
MAXGEAR19-2215SPORT
MAXTECH853097.0000
MAXTECH853097.0060
MAXTECH853097.0080
MAXTECH853097.6060
MAXTECH853097.6880
MAXTECH853097.6980
MAZDAGHP9-33-251
MAZDAGHP9-33-251A
MAZDAGHR1-33-251
MAZDAGHR1-33-251A
MAZDAK011-33-251
MAZDAK011-33-251A
MAZDAK011-33-251B
MAZDAKD45-33-251
MDRMFD-2360
METELLI23-1455C
METZGER6110730
METZGER6110922
MGAD2090
MILESK001332
MINTEXMDC2536
MINTEXMDC2837C
MOTAQUIPLVBD1701
MOTAQUIPLVBD1992
NATIONALNBD1835
NATIONALNBD1977
NiBKRN1516
NiBKRN1516DSET
NiBKRN2073
NiBKRN2073DSET
NIPPARTSN3303097
NISSHINBOND5023K
NISSHINBOND5027K
NK203278
NK313278
NK313287
NPSM330A86
OmnicraftQBRR732
OPEN PARTSBDR2706.20
OPEN PARTSBDR2833.20
OPTIMALBS-9096
OPTIMALBS-9096C
OPTIMALBS-9507HC
PAGID55574
PAGID55950
PATRONPBD1756
PEMEBLAJAPDI-360
PILENGAV1920
PILENGAV1921
PROTECHNICPRD2989
PROTECHNICPRD3118
QUAROQD4753
QUINTON HAZELLBDC6109
RAICAMRD01381
RED-LINE26MZ044
REMSA61520.10
REMYRAD1335C
REMYRAD1786C
REMYRAD2069C
RIDEX82B0760
ROADHOUSE61520.10
ROTINGERRT 21447-GL T3
ROTINGERRT 21447-GL T5
ROTINGERRT 21447-GL T6
ROTINGERRT 21447-GL
ROTINGERRT 21447
SAMKOM5032V
sbs1815203278
sbs1815313278
sbs1815313287
Seiken550-20022
SIGMAUTODBC463V
StarkSKBD-0022910
STELLOX6020-1971-SX
STELLOX6020-1971K-SX
TEXTAR92257403
TOMEX BrakesTX 72-77
TRISCAN8120 50176C
TRISCAN8120 50185C
TRUSTINGDF1666
TRWDF8052
VALEO197504
VILLAR628.2869
VILLAR628.3076
WAGNERWGR2341P-1-D
WOKINGD61520.10
ZEKKERTBS-5488
ZIMMERMANN370.3050.20
ZIMMERMANN370.3050.52
ZIMMERMANN370.4403.20
ZIMMERMANN370.4403.52
ZIMMERMANN370.4404.20
ZIMMERMANN370.4404.52

Podobné výrobky

Brzdový kotouč FEBI BILSTEIN 108417

Brzdový kotouč FEBI BILSTEIN 108417

Čísla produktu: 4X4 ESTANFI EST-60-03-360, A.B.S. 09.C421.11, A.B.S. 09.D628.11, A.B.S. 18216, A.B.S. 18687, ABE C33090ABE, AD JSAutomotive VBD6047, A..

834,-Kč Cena bez DPH: 689,-Kč

Brzdový kotouč MAZDA GHP933251A

Brzdový kotouč MAZDA GHP933251A

Popis: Centrovací průměr [mm] 68, Kruhový vyvrt ? 2 [mm] 114,3, minimální tloušťka (v mm) 26, Počet děr 5, síla brzdového kotouče v mm 28, typ brzdové..

738,-Kč Cena bez DPH: 610,-Kč

Brzdový kotouč ATE 24.0128-0279.1

Brzdový kotouč ATE 24.0128-0279.1

Popis: Centrovací průměr [mm] 68,0, Kruhový vyvrt ? 2 [mm] 114,3, MAPP-kód k dispozici, minimální tloušťka (v mm) 26,0, Počet děr 5, povrch nátěr, síl..

1 262,-Kč Cena bez DPH: 1 043,-Kč