• Sada brzdových desek NISSAN D1060JD00A

Sada brzdových desek NISSAN D1060JD00A

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10H1056-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 382,-Kč

  • Cena bez DPH: 315,-Kč

Popis:

Délka (v mm)142
Hmotnost [kg]1,63
montovaná stranapřední osa
Šířka v mm59,0
Tloušťka/síla 1 [mm]17,3
uzavírací výstražný kontaktbez výstražného uzavíracího kontaktu
Zkušební značkaECE R90 Approved

Čísla produktu:

A.B.S.37625
A.B.S.P79028
ABEC11086ABE
ACKOJAA38-0036
AD JSAutomotiveVBP3244
ADVICS-SEAB1N094T
ADVICS-SEAB1N094Y
ADVICSB1N094
ADVICSSN504
AISINBPNI-1004
AISINSN504
AKRON-MALÒ1050080
AP XENERGYX40986
APEC brakingPAD1621
APEC brakingPD3146
ASAM73626
ASHIKA50-01-123
ASHUKI1080-6901
ASIMCOKD1744
ASIMCOKD1744F
ASVAAKD-JD00A
ASVAAKDC-JD00A
ATE13.0460-5752.2
ATE13.0470-5752.2
Automotive RYME10150F
AUTOMOTOR FrancePBP0153
BENDIX510520
BENDIX510960
BORG & BECKBBP2084
BOSCH0 986 494 244
BOSCH0 986 494 501
BOSCH0 986 494 885
BOSCH0 986 AB2 375
BOSCH0 986 TB3 117
Brake ENGINEERINGPA1775
BRAXISAA0051
BRAXISAB0356
BRECK24632 00 701 00
BREMBOP 79 028
BREMBOP79028N
BREMSIBP3321
BSF10882
BSGBSG 75-200-019
CHAMPION573379CH
CIFAM822-792-0
COGEFA France742.NI002
COMLINEADB01577
COMLINECBP01577
CWORKSC11NR0047
DACO Germany322606
DANAHERDBP2031/1
DANAHERDBP2031
DEEVOBP51040
DELPHILP2031
DENCKERMANNB110968
DIAMAXN09698
DODA1070120023
DONPCP1065
DONPCP1572
DOYENRBP409
Dr!ve+DP1010.10.0014
DURONDBP334051
DYNAMATRIXDBP4051
E.T.F.12-1321
EBC BrakesDP1954
EBC BrakesDP21954
EBC BrakesDP41954R
EBC BrakesDP61954
EDRRAP1109
EUROBRAKE5502222269
EUROREPAR1617266680
FBKFD1825
FBKFD1825M
FEBEST0201-T31F
FEBI BILSTEIN16738
FERODOFDB4051-D
FERODOFDB4051
FERODOFSL4051
FERRONTOP04020045
FI.BAFBP1451
FINWHALEV1048
FITFP1338
FOMAR FrictionFO 933681
FREMAXFBP-1585
fri.tech.808.0
FRIGAIRPD21.501
FTEBL2062A2
GALFERB1.G102-0866.2
GIRLING6134679
GOODWILL1026 F
HELLA PAGID8DB 355 013-781
HELLA PAGID8DB 355 015-911
HELLA PAGID8DB 355 024-441
HELLA PAGID8DB 355 028-671
HELLA PAGID8DB 355 029-091
HELLA8DB 355 013-781
HELLA8DB 355 015-911
HELLA8DB 355 024-441
HELLA8DB 355 028-671
HELLA8DB 355 029-091
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3601009
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3601098
Hi-QSP1451
HOLABD884
HSB GOLDHP5255
IAP QUALITY PARTS704-13102
IAP QUALITY PARTS704-13102P
IAP QUALITY PARTS704-13102X
ICER181834
JAPANPARTSPA-123AF
JAPKO50123
JP GROUP4363600810
JURATEKJCP4051
JURID573379J-D
JURID573379J
KAGER35-1097
KAISHIND1276
KAISHINFK1276
KALE24632 170 14
KAMOKAJQ1018102
KAVO PARTSBP-6600
KAVO PARTSKBP-6519
KAWE1318 00
KEY PARTSKBP2084
KLAXCAR FRANCE24501z
KSH EUROPE1850.0058243
LPR05P1314
LYNXautoBD-5711
MAGNETI MARELLI323700038400
MAGNETI MARELLI363700201751
MAGNETI MARELLI363700202073
MAGNETI MARELLI363700456062
MAGNETI MARELLI363700479028
MAGNETI MARELLI363802160928
MAGNETI MARELLI363916060351
MAGNETI MARELLI363916060830
MAGNETI MARELLI600000097460
MANDOMBF015236
MAPCO6968
MASTER-SPORT GERMANY13-0460-5752-2N-SET-MS
MASUMAMS-2546
MAXGEAR19-0905
MAXGEAR19-3393
MDRMFP-2123
METELLI22-0792-0
METZGER1170093
MEYLE025 246 3217/PD
MEYLE025 246 3217
MGA919
MILESE100052
MILESE400052
MILESE500052
MINTEXMDB2938
MINTEXMDB3172
MINTEXMDB82938
MINTEXMDB83172
MINTEXMDK0265
MK KashiyamaD1276H
MK KashiyamaD1312
MOBILAND429103660
MOTAQUIPLVXL1360
NATIONALNP2277
NECTOFD7340A
NEW BLOXNB24632S00
NiBKPN2801
NiBKPN2801S
NIPPARTSJ3601096
NISSAN41060-JD00A
NISSANAY040-NS132
NISSANAY040-NS152
NISSAND1060-3UB0A
NISSAND1060-9N00A
NISSAND1060-JD00A
NISSAND1060-JD00J
NISSAND1060-JE00A
NISSAND1M60-JE00A
NISSHINBONP2029
NISSHINBONP2048
NK222269
NPSN360N92
Omnicraft2134918
OPEN PARTSBPA1318.00
OPTIMAL12372
OPTIMALBP-12372
OSSCA22158
PAGIDT1751
PAGIDT2073
PATRONPBP4051
PEMEBLAJAPPA-123AF
PROFIT5000-2011 C
PROFIT5000-2011
PROFIT5005-2011
PROTECHNICPRP1334-3M
PROTECHNICPRP1334
QH TalbrosBP1596
QUAROQP6009
QUAROQP6257
QUAROQP6257C
QUATTRO FRENIQF80502
QUINTON HAZELLBP1596
QUINTON HAZELLMBP1596
R BRAKERB1834
RAICAMRA.0950.0
RAICAMRA.0950.3
RED-LINE27NI030
REMSA1318.00
REMYRAP1109
RIDEX402B0173
ROADHOUSE21318.00
RUVILLED13388449
SAKURA600-10-4078
SAMKO5SP1314
SASIC6216019
SCT GermanySP 337 PR
SIGMAUTOSPB321
StarkSKBK-1090121
StarkSKBP-0010173
STARLINEBD S520P
STELLOX1329 000-SX
STELLOX1329 000B-SX
STELLOX1329 000L-SX
STELLOX759 002-SX
SUZUKI55810-57L00
SWAG82 91 6738
Technika01687A
TEXTAR2463201
TEXTAR2463203
TEXTAR2520201
TOMEX BrakesTX 15-97
TREVI AUTOMOTIVEPF1372
TRISCAN8110 10577
TRUSTING808.0
TRWGDB3467
TRWGDB3467DTE
VAICOV38-0036
VALEO301067
VALEO601067
VALEO670067
VALEO671727
VILLAR626.1314
WAGNERWBP24632A-D
WAGNERWBP24632A
WEEN151-2576
WOKINGP12183.00
WXQP40434
WXQP40435
WXQP40448
WXQP42567
ZEKKERTBS-2296
ZIMMERMANN24632.170.1
ZIMMERMANN24632.970.1
ZIMMERMANN25202.170.1

Podobné výrobky

Sada brzdových desek BLUE PRINT ADN142129

Sada brzdových desek BLUE PRINT ADN142129

Popis: Délka (v mm) 157, Hmotnost [kg] 1,830, montovaná strana přední osa, Šířka v mm 58,5, Tloušťka/síla 1 [mm] 16,5, uzavírací výstražný kontakt s a..

657,-Kč Cena bez DPH: 543,-Kč

Sada brzdových desek ATE 13.0470-5752.2

Sada brzdových desek ATE 13.0470-5752.2

Popis: Číslo výrobku doporučeného příslušenství 13.0460-0212.2, MAPP-kód k dispozici, Šířka v mm 142,0, tloušťka/síla( v mm) 17,0, uzavírací výstražný..

1 255,-Kč Cena bez DPH: 1 037,-Kč

Sada brzdových desek NISSAN D1060JD00A

Sada brzdových desek NISSAN D1060JD00A

Popis: Délka (v mm) 142,0, Omezení výrobce AKEBONO, tloušťka/síla( v mm) 17,0, uzavírací výstražný kontakt není určeno pro uzavírací výstražný ukazate..

437,-Kč Cena bez DPH: 361,-Kč