• Brzdový kotouč TOYOTA 4351202180

Brzdový kotouč TOYOTA 4351202180

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN30H2136-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 489,-Kč

  • Cena bez DPH: 404,-Kč

Popis:

Centrovací průměr [mm]62
Hmotnost [kg]6,550
Kruhový vyvrt ? 2 [mm]114,3
minimální tloušťka (v mm)23
montovaná stranapřední osa
Počet upevňovacích otvorů2
Počet upevňovacích otvorů5
povrchnátěr
síla brzdového kotouče v mm26
tloušťka/síla( v mm)49,2
typ brzdového kotoučevnitřně ventilováno
Vnější průměr [mm]273,0

Čísla produktu:

A.B.S.09.A865.11
A.B.S.17828
ABEC32158ABE
ACDelco19374530
ACKOJAA70-80021
AD JSAutomotiveVBD4036
ADVICSA6F428B
AKEBONOBN-0360
AKEBONOBN-0360E
AKRON-MALÒ1110340
AP25196 E
AP25196 V
AP25196 X
APEC brakingDSK2745
APEC brakingSDK6272
ASHIKA60-02-2054
ASHIKA60-02-2054C
ASHUKI0990-0612
ATE24.0126-0148.1
BENDIX521857
BORG & BECKBBD4682
BOSCH0 986 479 425
BOSCH0 986 479 R45
BOSCH0 986 479 S16
Brake ENGINEERINGDI956782
BRAXISAE0257
BRECOBS 8806
BRECOBV 8806
BREMBO09.A865.11
BREMBO09.A865.14
BREMBO09.A865.1X
BREMSICD7668V
BSF11859V
CAR142.1547
CHAMPION562623CH
CIFAM800-979C
COMLINEADC01139V
COMLINEAND6143
CWORKSC210G0022
DACO Germany603913
DEEVOBD21400
DELPHIBG4234
DELPHIBG4234C
DENCKERMANNB130383
DIAMAXN7009
DONPCD12142
Dr!ve+DP1010.11.0541
DYNAMATRIXDBD1668
E.T.F.19-1599
EDRRAD1485C
EUROBRAKE58152045120
EUROBRAKE58153145120
EUROREPAR1622812480
EUROREPAR1667861380
FEBI BILSTEIN108453
FERODODDF1668-1
FERODODDF1668
FERODODDF1668C
FI.BAFBD199
FITFR0461V
FOMAR FrictionFO 4108
FREMAXBD-2887
fri.tech.BD1220
FRIGAIRDC15.103
FTEBS7619
FTEBS7619B
GALFERB1.G226-0148.1
GIRLING6048081
HELLA PAGID8DD 355 118-951
HELLA8DD 355 118-951
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3302171
Hi-QSD4078
IAP QUALITY PARTS709-17106
ICER78BD2878-2
IJS GROUP80-1098
JAPANPARTSDI-2054
JAPANPARTSDI-2054C
JAPANPARTSDI-229
JAPKO602054
JAPKO602054C
JP GROUP4863102600
JURATEKTOY211
JURID562623JC
KAGER37-1206
KAGER37-1400
KAISHINCBR156
KAMOKA1031035
KAVO PARTSBR-9503-C
KAVO PARTSBR-9503
KAWE61043 10
LPRT2048V
LYNXautoBN-1955
MAGNETI MARELLI360406102000
MAGNETI MARELLI360406102001
MAGNETI MARELLI360704006100
MAGNETI MARELLI600000087690
MANDOMBC035293
MAPCO25224
MASTER-SPORT GERMANY24-0126-0148-1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY24012601481-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY24012601481PR-PCS-MS
MASUMABD-1201
MAXGEAR19-1867
MAXGEAR19-1867MAX
MAXGEAR19-1867SPORT
MAXTECH861324.0000
MAXTECH861324.0060
MAXTECH861324.0080
MAXTECH861324.6060
MAXTECH861324.6880
MAXTECH861324.6980
METELLI23-0979C
METZGER6110537
MEYLE30-15 521 0063
MGAD1778
MILESK000330
MINTEXMDC2017
MINTEXMDC2017C
MOTAQUIPLVBD1302Z
NATIONALNBD 1569
NiBKRN1351
NIPPARTSJ3302159
NISSHINBOND1021K
NK2045120
NK3145120
NPST330A03
Omnicraft2134560
OPEN PARTSBDA2377.20
OPEN PARTSBDR2377.20
OPTIMALBS-8512
OPTIMALBS-8512C
PAGID54637
PATRONPBD4808
PEMEBLAJAPDI-229
PILENGAV733
PROFIT5010-1668
PROTECHNICPRD2734
QUAROQD9597
QUINTON HAZELLBDC5669
R BRAKE78RBD22878
RAICAMRD00683
RAICAMRD01097
RAICAMRD01541
RED-LINE26TO029
RED-LINE26TO089
REMSA61043.10
REMYRAD1485C
RIDEX82B0238
RIDEX82B0365
ROADHOUSE61043.10
ROTINGERRT 20649-GL T3
ROTINGERRT 20649-GL T5
ROTINGERRT 20649-GL T6
ROTINGERRT 20649-GL
ROTINGERRT 20649
SAKURA6043896
SAMKOT2048V
SASIC6106130
sbs18152045120
sbs18153145120
SIGMAUTODBB668V
ST-TEMPLIN53.110.29050
ST-TEMPLIN53.111.29050
StarkSKBD-0020243
StarkSKBD-0020370
STARLINEPB 20649C
STELLOX6020-1122V-SX
STELLOX6020-1122VK-SX
STELLOX6020-4578VK-SX
Technika755525
TEXTAR92163700
TEXTAR92163703
TOMEX BrakesTX 73-12
TOPRAN600 588
TOYOTA43512-02180
TOYOTA43512-02200
TOYOTA43512-12690
TOYOTA43512-YZZAC
TRISCAN8120 131003C
TRUSTINGDF1220
TRWDF4808
VAICOV70-80021
VAICOV70-80029
VALEO197185
VILLAR628.2648
WOKINGD61043.10
WXQP40223
WXQP42516
ZEKKERTBS-5801
ZIMMERMANN590.2802.20
ZIMMERMANN590.2802.52

Podobné výrobky

Brzdový kotouč FEBI BILSTEIN 108414

Brzdový kotouč FEBI BILSTEIN 108414

Čísla produktu: 4X4 ESTANFI EST-61-02-243, A.B.S. 08.A534.21, A.B.S. 17831, ABE C42054ABE, ACDelco 19377362, ACKOJA A70-40014, AD JSAutomotive VBD4098..

341,-Kč Cena bez DPH: 282,-Kč

Brzdový kotouč BREMBO 09.A864.11

Brzdový kotouč BREMBO 09.A864.11

Čísla produktu: ATE 24012202561, BOSCH 0986479341, DELPHI BG4232, FERODO DDF1789, FERODO DDF1789C, PAGID 54638, TEXTAR 92163803, TOYOTA 4351212670, TR..

839,-Kč Cena bez DPH: 694,-Kč

Brzdový kotouč MEYLE 30-155210061

Brzdový kotouč MEYLE 30-155210061

Popis: Centrovaci prumer [mm] 62, Doplňující výrobek/info 2 bez náboje kola, Kruhový vyvrt ? 2 [mm] 114,3, minimalni tloustka (v mm) 19, montovací str..

728,-Kč Cena bez DPH: 602,-Kč