• Snímač polohy vačkové hřídele TOYOTA 9091905060

Snímač polohy vačkové hřídele TOYOTA 9091905060

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN75E2066-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 456,-Kč

  • Cena bez DPH: 377,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,020
Počet koncovek3
Vnější průměr [mm]71,0

Čísla produktu:

ABAKUS120-05-083
AUTOMOTOR FrancePSE1157
BREMI60033
CALORSTAT by VernetCS0384
CSV electronic partsCSR3017
CSV electronic partsCSR3017C
DELPHISS10939
DENSODCPS-0109
EFI AUTOMOTIVE303389
ELTA AUTOMOTIVEEE0465
ELTA AUTOMOTIVEXCS6494
EPS1.953.713
ERA550866
ERA550866A
FACET9.0713
FAE79460
FEBI BILSTEIN108296
FISPA83.3017
FISPA83.3017A2
GEBE9 2128 1
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5632010
HOFFER7517714
HOFFER7517714E
INTERMOTOR17110
Intran FlotamexSD22382
KAMOKA108044
KAVO PARTSECA-1501
KAWE8855 13104
KRAFT AUTOMOTIVE8803701
KW453 713
LEMARKLCS501
LEXUS90919-05060
LUCASSEB1841
MAGNETI MARELLI064847205010
MDREPS-1953 713
MEAT & DORIA87714
MEAT & DORIA87714E
METZGER0903161
METZGER0903245
MOBILETRONCS-J041
MOTAQUIPLVCP320
MOTORAD1CS173
NGK81266
NPST577A01
OPTIMAL08-S120
OSSCA21951
PATRONPE40212
QUATTRO FRENIQF93A00015
QUINTON HAZELLXREV667
SIDAT83.3017
SIDAT83.3017A2
SUBARU9091905060
TOPRAN623 129
TOYOTA90919-05060
TRISCAN8855 13104
VALEO366136
VEMOV63-72-0006
WALKER PRODUCTS235-1343
WE PARTS410570623
WE PARTS410570904
WILMINK GROUPWG1408497
WILMINK GROUPWG1494081
WILMINK GROUPWG1499517
WILMINK GROUPWG1807612
WILMINK GROUPWG1892923
WILMINK GROUPWG2015530

Podobné výrobky

Senzor klepání DELPHI AS10172

Senzor klepání DELPHI AS10172

Čísla produktu: BLUE PRINT ADT37244, BOSCH 0 261 231 193, ELTA AUTOMOTIVE SEB1894, ELTA AUTOMOTIVE XKS6832, ERA 550567, ERA 550589, FACET 9.3018, FAE ..

1 019,-Kč Cena bez DPH: 843,-Kč

Snímač polohy vačkové hřídele VALEO 366136

Snímač polohy vačkové hřídele VALEO 366136

Popis: Doplňující výrobek/info 2 bez kabelu, Hmotnost [kg] 0,03, počet pólů 3, Tvar zásuvky oválný, Typ snímače Hallův senzor, Čísla produktu: BLUE PR..

503,-Kč Cena bez DPH: 415,-Kč