• Olejový filtr HU8225X

Olejový filtr HU8225X

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10F0503-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 81,-Kč

  • Cena bez DPH: 67,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,090
typ filtruVložka filtru
Vnější průměr [mm]72,0
vnitřní průměr [mm]32,0
Výška ( v mm )109

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEE50258
ACKOJAA52-0504
AKRON-MALÒ1510212
ALCO FILTERMD-589
AMC FilterHO-603
ASAM70137
ASHIKA10-ECO056
ASHUKIY001-30
AUTOMEGA180059810
AUTOMOTOR FranceLATI58
AVS AUTOPARTSL905
BLUE PRINTADG02137
BORG & BECKBFO4222
BOSCHF 026 407 061
CHAMPIONCOF100581E
CHAMPIONXE581/606
CLEAN FILTERSML4529
COMLINECKI11306
CoopersFiaamFA5897ECO
DENCKERMANNA210419
DIAMAXDL1258
DYNAMATRIXDOFX436D
EUROREPAR1609563980
FI.BAF-673
FIL FILTERMLE 1506
FILTRONOE674/4
FINWHALELF728
FRAMCH10473ECO
FRIGAIRCT28.705
GOODWILLOG 137 ECO
HENGST FILTERE209H D225
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1310506
HIFI FILTERSO 6146
HOFFER14032
HOFFER14115
HYUNDAI26310-27400
HYUNDAI26316-27400
HYUNDAI26320-27400
HYUNDAI26320-27401
HYUNDAIS2632027400
HYUNDAIS2632027401
IAP QUALITY PARTS123-07077
JAPANPARTSFO-ECO056
JAPKO1ECO056
JC PREMIUMB10509PR
JS ASAKASHIOE9304
KAISHINO974
KAMOKAF107901
KAVO PARTSHO-603
KIA26310-27400
KIA26320-27400
KIA26320-27401
KIAS2632027400
KIAS2632027401
KLAXCAR FRANCEFH115z
KNECHTOX 436D
KOLBENSCHMIDT50014271
KRAFT AUTOMOTIVE1704615
KSH EUROPE1801.0081064
LUCAS FILTERSLFOE281
LYNXautoLO-1903
MAGNETI MARELLI153071760758
MAGNETI MARELLI154705139830
MAGNETI MARELLI600000028110
MAHLEOX 436D
MANDOEEOH0010Y
MANN-FILTERHU 822/5 x
MASTER-SPORT GERMANY822/5X-OF-PCS-MS
MASUMAMFC-K300
MAXGEAR26-0554
MDRMOF-3E56
MEAT & DORIA14032
MEAT & DORIA14115
MECAFILTERELH4397
MEYLE37-14 322 0002
MGAFH1089
MISFATL142
MOTAQUIPLVFL746
MOTAQUIPVFL570
MULLER FILTERFOP258
NIPPARTSJ1310506
NPSH131I03
NPSH131I07
Omnicraft2441320
OPEN PARTSEOF4163.10
OPTIMALFO-00077
OSSCA43010
PATRONPF4020
PATRONPF4020KOR
PATRONPF4243
PATRONPF4245
PEMEBLAJAPFO-ECO056
PEMEBLAM005
PROFIT1541-0173
PURFLUXL396
QH TalbrosWL7462
QUINTON HAZELLQFL0253
RED-LINE38HY016
REVITAFRO00320
RIDEX7O0118
RIDEX7O0211
SAKURA AutomotiveEO-2805
SAMPIYON FILTERCE 1098 E
SCT GermanySH 4058 P
SOFIMAS 5075 PE
StarkSKOF-0860117
StarkSKOF-0860210
STELLOX20-50710-SX
STEP FILTERSHC44299
TECNECO FILTERSOL010473-E
TECNOCAROP397
TOPRAN820 113
UFI25.075.00
UNIFLUX FILTERSXOE56
VALEO586565
WE PARTS14032
WE PARTS14115
WILMINK GROUPWG1019115
WILMINK GROUPWG1217429
WILMINK GROUPWG1746569
WILMINK GROUPWG1792701
WIX FILTERSWL7462
ZEKKERTOF-4232E

Podobné výrobky

Olejový filtr W81580

Olejový filtr W81580

Popis: průměr 1 57, typ filtru našroubovaný filtr, Velikost závitu M 20 x 1,5, Vnější průměr [mm] 82, Výška ( v mm ) 72, Čísla produktu: AMC Filter IA..

82,-Kč Cena bez DPH: 68,-Kč

Olejový filtr JAPANPARTS FO-ECO056

Olejový filtr JAPANPARTS FO-ECO056

Popis: Délka (v mm) 110, Průměr zapuštění [mm] 43,7, typ filtru Vložka filtru, Vnější průměr [mm] 72, vnitřní průměr [mm] 33, Čísla produktu: ASHIKA 1..

112,-Kč Cena bez DPH: 93,-Kč

Olejový filtr MANN-FILTER HU822/5x

Olejový filtr MANN-FILTER HU822/5x

Popis: Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s těsněním, Vnějżí průměr 1 [mm] 72, Vnějżí průměr [mm] 72, Vnitřní průměr 1 [mm] 33, vnitřní průměr [mm] 33,..

189,-Kč Cena bez DPH: 156,-Kč