• Olejový filtr W81882

Olejový filtr W81882

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10F1005-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 71,-Kč

  • Cena bez DPH: 59,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,336
průměr těsnicího kroužku v mm62
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]83,5
Vnitřní závit (mm)3/4" - 16 UNF
Výška ( v mm )103

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEL40083
1A FIRST AUTOMOTIVEL40474
ACKOJAA38-0500
AKRON-MALÒ1510065
ALCO FILTERSP-894
ALCO FILTERSP-932
ALCO FILTERSP929
AMC FilterNO-249
AP XENERGYX153141
ASHIKA10-01-111
ASHUKI0393-1202
ASHUKIN001-09
AUTOMEGA180056410
AUTOMEGA180056610
AUTOMOTOR FranceLATH55
AVS AUTOPARTSZ240
AVS AUTOPARTSZ266
BORG & BECKBFO4033
BORG & BECKBFO4161
BOSCH0 986 452 023
BOSCH0 986 AF0 060
BOSCH0 986 AF1 045
BOSCH0 986 AF1 052
BOSCH0 986 AF1 113
BOSCH0 986 AF1 117
BOSCH0 986 AF1 128
BOSCH0 986 B00 027
BOSCHF 00E 160 391
BOSCHF 00E 369 865
CASE IH1015367
CATERPILLAR3I-1164
CATERPILLAR3I-1295
CHAMPIONC109/606
CHAMPIONCC181-01/O01
CHAMPIONCM116-03
CHAMPIONCOF100109S
CLEAN FILTERSDO 215
CLEAN FILTERSDO 282
CLEAN FILTERSDO 924/A
CLEAN FILTERSDO341
COMLINECNS11215
CONTINENTAL28.0002-2049.2
CONTINENTAL28.0002-2133.2
CONTINENTAL28.0002-2161.2
CONTINENTAL28.0002-2192.2
COOPERSFT4862
COOPERSFT4981
CoopersFiaamFT4862
CoopersFiaamFT4981
CoopersFiaamFT5209
CWORKSB110150113
CWORKSB110503230
CWORKSB110G0038
CWORKSB110R0006
CWORKSB110R0015
DENCKERMANNA210037
DENCKERMANNA210046
DIAMAXDL1130
DIAMAXDL1140
DOYENROF146
DÜRERO-1048
DYNAMATRIXDOFC109/1
DYNAMATRIXDOFC218
DYNAMATRIXDOFC52
EUROREPARE149142
EUROREPARE149151
FI.BAFL-102
FI.BAFL-207A
FI.BAFL-208
FI.BAFL-218
FIL FILTERZP 47 C
FIL FILTERZP 523 D
FIL FILTERZP 571
FILTRONOP581
FLEETGUARDLF3434
FLEETGUARDLF781
FRAMPH2870A
FRAMPH2985
FRAMPH3682
FRIGAIRCT21.702
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z145A
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z442
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z493
GOODWILLOG 511 HQ
GOODWILLOG 511
GOODWILLOG 517 HQ
GOODWILLOG 517
HENGST FILTERH20W08
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1311011
HIFI FILTERSO 434
HOFFER15029/7
HOFFER15029
HOFFER15057/7
HOFFER15057
IAP QUALITY PARTS123-13080
IAP QUALITY PARTS123-13081
IAP QUALITY PARTS123-15020
JAPANPARTSFO-111S
JAPKO10111
JCBWEB/4049
JOHN DEERETY22046
JS ASAKASHIC207J
JS ASAKASHIC218J
KAGER10-0077
KAGER10-0125
KAISHINC207
KAISHINC218
KAMOKAF103901
KAMOKAF104601
KAVO PARTSNO-235
KAVO PARTSNO-249
KAVO PARTSTO-138
KLAXCAR FRANCEFH050z
KLAXCAR FRANCEFH065z
KNECHTOC 109/1
KNECHTOC 217
KNECHTOC 52
KOLBENSCHMIDT50013849/3
KOLBENSCHMIDT50013849
KOLBENSCHMIDT50013852
KOMATSU15208-H8916
KOMATSU37Z-020-F201
KOMATSU37Z-020-F201L
KOMATSU37Z-02O-F201
KOMATSU37Z-02O-F201L
KOMATSUZ14-020F-201
KOMATSUZ14-02O-F201
KRAFT AUTOMOTIVE1703730
KRAFT AUTOMOTIVE1704040
KSH EUROPE1801.0081021
KSH EUROPE1801.0081032
LUCAS FILTERSLFOS155
LYNXautoLC-215
LYNXautoLC-216
LYNXautoLK-3056
MAGNETI MARELLI152071758720
MAGNETI MARELLI152071758785
MAGNETI MARELLI154070201750
MAGNETI MARELLI154084619310
MAGNETI MARELLI154087231990
MAGNETI MARELLI154087232150
MAGNETI MARELLI161013110110
MAGNETI MARELLI161013110170
MAGNETI MARELLI600000028320
MAGNETI MARELLI600000028340
MAHLEOC 109/1
MAHLEOC 217
MAHLEOC 720
MANDOMMF040238
MANDOMMF045267
MANDOMMF045268
MANDOMMF045271
MANN-FILTERW 7041
MANN-FILTERW 818/82
MAPCO61555
MAPCO61559
MASSEY FERGUSON3 438 856 M2
MASTER-SPORT GERMANY610/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY818/82-OF-PCS-MS
MASUMAMFC-1218
MASUMAMFC-1229
MAXGEAR26-0398
MAXGEAR26-0591
MDRMOF-3111
MDRMOF-3117
MEAT & DORIA15029/7
MEAT & DORIA15029
MEAT & DORIA15057/7
MEAT & DORIA15057
MECAFILTERELH4144
MECAFILTERH55
MEYLE36-14 322 0002
MFILTERTF 6527
MGAFH1056
MGAFH1102
MILESAFOS020
MILESAFOS056
MISFATZ240
MOTAQUIPVFL200
MovelexM21657
MULLER FILTERFO474
MULLER FILTERFO83
NAPANFO3028
NIPPARTSJ1311011
NISSAN15208-53J01
NISSAN15208-53J0A
NISSAN15208-55Y00
NISSAN15208-60U00
NISSAN15208-60U01
NISSAN15208-71J00
NISSAN15208-H1000
NISSAN15208-H1010
NISSAN15208-H1011
NISSAN15208-H8901
NISSAN15208-H8903
NISSAN15208-H8904
NISSAN15208-H8905
NISSAN15208-H8911
NISSAN15208-H8915
NISSAN15208-H8916
NISSAN15208-H8917
NISSAN15208-Q9100
NISSANAY100-NS007
NISSANT-3148
NPSI131U03
NPSN131N05
NPSN131N17
Omnicraft2136089
Omnicraft2136117
OPEN PARTSEOF4063.20
OPEN PARTSEOF4191.20
OPTIMALFO-00213
OSSCA28239
PATRONPF4048
PATRONPF4083
PATRONPF4126
PEMEBLAJAPFO-111S
PEMEBLAJAPFO-117S
PROFIT1540-0737
PROFIT1540-2810
PZL FiltersPP28
PZL FiltersPP4710
PZL FiltersPP476
QH TalbrosQFL0012
QH TalbrosQFL0188
QH TalbrosWL7143
QH TalbrosWL7166
QH TalbrosWL7250
QUINTON HAZELLQFL0012
QUINTON HAZELLQFL0045
QUINTON HAZELLQFL0099
QUINTON HAZELLQFL0188
QUINTON HAZELLQFL0232
RED-LINE38IZ011
RED-LINE38NI007
REVITAFRO00744
REVITAFRO00808
RIDEX7O0033
RIDEX7O0110
RYCOZ145A
RYCOZ442
RYCOZ493
SAKURA AutomotiveC-1801
SAKURA AutomotiveC-1805
SAKURA AutomotiveC-1805SBP
SAKURA AutomotiveC-1814
SAKURA AutomotiveC-1829
SAKURA AutomotiveC-1832
SAKURA AutomotiveC-1838
SAKURA AutomotiveC-1857
SAKURA AutomotiveC-1921
Sakura Filters AUC-1826
Sakura Filters AUC-8029
SAKURA1704040
SAMPIYON FILTERCS 0017
SAMPIYON FILTERCS 0027 C
SAMPIYON FILTERCS 0126
SAMPIYON FILTERCS 1568
SAMPIYON FILTERCS 1569
SAMPIYON FILTERCS 1619 1
SAMPIYON FILTERCS 1619
SCT GermanySM132
SCT GermanySM148
SIARIA2M116
SIVENTOS20116
SOFIMAS 1880 R
SOFIMAS 3266 R
SOFIMAS 3801 R
SOFIMAS 3900 R
SpeedMateSM-OFJ040
StarkSKOF-0860109
STARLINESF OF0201
STELLOX20-50109-SX
STELLOX20-50218-SX
STELLOX20-50235-SX
STELLOX20-50646-SX
STEP FILTERSHC5815
STEP FILTERSHC7030
SUBARU15208AA000
SUBARU15208AA001
SUBARU420337000
SUBARU420337100
SUBARU420337110
SUBARU880874110
Technika774064
TECNECO FILTERSAR581-I
TECNECO FILTERSOL474
TECNECO FILTERSOL83
TECNOCARR474
TECNOCARR83
TOPRAN701 540
UFI23.121.00
UFI23.240.00
UNIFLUX FILTERSXO128
UNIFLUX FILTERSXO174
VAICOV38-0010
VALEO586049
VALEO586071
WE PARTS15029/7
WE PARTS15029
WE PARTS15057/7
WE PARTS15057
WILMINK GROUPWG1018733
WILMINK GROUPWG1018736
WILMINK GROUPWG1217018
WILMINK GROUPWG1217060
WILMINK GROUPWG1217182
WILMINK GROUPWG1431703
WILMINK GROUPWG1746679
WILMINK GROUPWG1746690
WILMINK GROUPWG1792582
WILMINK GROUPWG1792603
WIX FILTERSWL7143
WXQP110419
WXQP312341
ZEKKERTOF-4204
ZEKKERTOF-4205

Podobné výrobky

Olejový filtr BOSCH 0986452023

Olejový filtr BOSCH 0986452023

Popis: Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1, průměr 2 65, průměr 3 57, průměr v mm 81, průměr v mm 84, vyska ( v mm ) 100, Závit spojky 3/4" 16 U..

98,-Kč Cena bez DPH: 81,-Kč

Olejový filtr W6104

Olejový filtr W6104

Popis: Hmotnost [kg] 0,229, průměr těsnicího kroužku v mm 61,5, typ filtru našroubovaný filtr, Vnější průměr [mm] 68,0, Vnitřní závit (mm) 3/4" - 16 U..

64,-Kč Cena bez DPH: 53,-Kč