• Olejový filtr W6104

Olejový filtr W6104

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10F1008-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 64,-Kč

  • Cena bez DPH: 53,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,229
průměr těsnicího kroužku v mm61,5
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]68,0
Vnitřní závit (mm)3/4" - 16 UNF
Výška ( v mm )87

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEL40474
ACKOJAA38-0500
ACKOJAA38-0501
AKRON-MALÒ1510065
ALCO FILTERSP1004
AMC FilterNO-235
AP XENERGYX153141
ASHIKA10-01-117
ASHUKIN001-09
AUTOMEGA180056410
AUTOMOTOR FranceLATH44
AVS AUTOPARTSZ266
BLUE PRINTADN12110S
BORG & BECKBFO4033
BOSCH0 451 103 276
BOSCH0 986 452 060
BOSCH0 986 4B7 065
BOSCH0 986 AF0 060
BOSCH0 986 AF1 051
BOSCH0 986 AF1 117
BOSCHF 00E 369 838
CHAMPIONC141/606
CHAMPIONCC111-01/O01
CHAMPIONCC181-01/O01
CHAMPIONCM116-03
CHAMPIONCOF100141S
CLEAN FILTERSDO 341
CLEAN FILTERSDO924/A
COMLINECNS11216
CONTINENTAL28.0002-2049.2
COOPERSFT5209
CoopersFiaamFT4981
CoopersFiaamFT5209
CWORKSB110150113
CWORKSB110503230
CWORKSB110R0015
DENCKERMANNA210046
DIAMAXDL1140
DOYENROF143
DÜRERO-1048
DYNAMATRIXDOFC218
EUROREPARA111100021
EUROREPARE149151
FI.BAFL-218
FIL FILTERZP 47 C
FILTRONOP612
FLEETGUARDLF3615
FRAMPH9908
FRIGAIRCT21.702
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z442
GOODWILLOG 517 HQ
GOODWILLOG 517
HENGST FILTERH97W10
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1311017
HIFI FILTERSO 6003
HIFI FILTERT 1639
HOFFER15029/7
HOFFER15029
IAP QUALITY PARTS123-13081
JAPANPARTSFO-117S
JAPKO10117
JCB02/630475
JS ASAKASHIC218J
KAGER10-0125
KAISHINC218
KAMOKAF103901
KAVO PARTSNO-235
KLAXCAR FRANCEFH065z
KNECHTOC 109/1
KNECHTOC 217
KNECHTOC 218
KOLBENSCHMIDT50013849/3
KOLBENSCHMIDT50013849
KRAFT AUTOMOTIVE1704040
KSH EUROPE1801.0081032
LUCAS FILTERSLFOS144
LYNXautoLC-216
LYNXautoLK-3056
MAGNETI MARELLI152071758785
MAGNETI MARELLI154084619310
MAGNETI MARELLI154087231990
MAGNETI MARELLI154087232150
MAGNETI MARELLI161013110170
MAGNETI MARELLI600000028340
MAHLEOC 1042
MAHLEOC 109/1
MAHLEOC 217
MAHLEOC 218
MAHLEOC 586
MANDOMMF045271
MANN-FILTERW 610/4
MAPCO61555
MASTER-SPORT GERMANY610/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY818/82-OF-PCS-MS
MASUMAMFC-1229
MAXGEAR26-0398
MDRMOF-3111
MDRMOF-3117
MEAT & DORIA15029/7
MEAT & DORIA15029
MECAFILTERELH4184
MECAFILTERH44
MEYLE36-14 322 0002
MGAFH1056
MILESAFOS020
MILESAFOS056
MISFATZ266
MOTAQUIPVFL282
MOTAQUIPVFL528
MULLER FILTERFO474
NAPANFO3028
NIPPARTSJ1311017
NISSAN15208-53J00
NISSAN15208-53J0A
NISSAN15208-70J00 XX
NISSAN15208-70J00
NISSAN15208-70J0A
NISSAN15208-BX00A
NISSAN15208-F4300
NISSAN15208-F4301
NISSANAY100-NS005
NPSI131U03
NPSN131N05
NPSN131N17
Omnicraft2136117
OPEN PARTSEOF4063.20
OPTIMALFO-00233
PATRONPF4126
PEMEBLAJAPFO-111S
PEMEBLAJAPFO-117S
PROFIT1540-2810
PURFLUXLS275
PZL FiltersPP28
QH TalbrosQFL0232
QH TalbrosWL7166
QUINTON HAZELLQFL0045
QUINTON HAZELLQFL0232
RED-LINE38NI007
REVITAFRO00808
RIDEX7O0033
RIDEX7O0110
RYCOZ442
SAKURA AutomotiveC-1814
SAKURA AutomotiveC-1836
SAKURA AutomotiveC-8029
Sakura Filters AUC-8029
SAKURA1704040
SAMPIYON FILTERCS 0126
SCT GermanySM148
SIARIA2M116
SIVENTOS20116
SOFIMAS 3266 R
SpeedMateSM-OFJ057
SpeedMateSM-OFJ099
StarkSKOF-0860109
STARLINESF OF0201
STELLOX20-50217-SX
STELLOX20-50218-SX
STEP FILTERSHC7030
Technika774064
TECNECO FILTERSOL474
TECNOCARR474
TECNOCARR83
TOPRAN701 540
UFI23.266.00
UNICO FILTERLI 690/4
UNIFLUX FILTERSXO128
VAICOV38-0011
VALEO586049
WE PARTS15029/7
WE PARTS15029
WILMINK GROUPWG1018733
WILMINK GROUPWG1217018
WILMINK GROUPWG1217060
WILMINK GROUPWG1746679
WILMINK GROUPWG1792582
WIX FILTERSWL7166
WXQP312341
ZEKKERTOF-4204

Podobné výrobky

Olejový filtr MANN-FILTER W610/4

Olejový filtr MANN-FILTER W610/4

Popis: Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi LS 6/1, Doplňující výrobek/info 2 se zpetnym ventilem, velikost závitu 3/4-16 UNF, Vnějżí průměr ..

121,-Kč Cena bez DPH: 100,-Kč

Olejový filtr BOSCH 0986452060

Olejový filtr BOSCH 0986452060

Popis: Oteviraci tlak uzaveru zpetneho chodu [bar] 0,12, průměr 2 62, průměr 3 52, průměr v mm 65, průměr v mm 68, vyska ( v mm ) 87, Závit spojky 3/4..

98,-Kč Cena bez DPH: 81,-Kč

Olejový filtr BLUE PRINT ADN12110

Olejový filtr BLUE PRINT ADN12110

Popis: Hmotnost [kg] 0,229, průměr těsnicího kroužku v mm 61,5, typ filtru našroubovaný filtr, Vnější průměr [mm] 68,0, Vnitřní závit (mm) 3/4" - 16 U..

62,-Kč Cena bez DPH: 51,-Kč