• Olejový filtr HU6006Z

Olejový filtr HU6006Z

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10F2015-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 62,-Kč

  • Cena bez DPH: 51,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,05
typ filtruVložka filtru
Vnější průměr [mm]60,0
Výška ( v mm )60

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEE50369
1A FIRST AUTOMOTIVEE50372
ACDelco19372686
ACKOJAA70-0500
AKRON-MALÒ1510166
AKRON-MALÒ1510179
ALCO FILTERMD-581
ALCO FILTERMD-675
AMC FilterTO-144
AP XENERGYX1524587
ASHIKA10-ECO051
ASHUKID151-10
ASTON MARTIN04152-B1010
ASTON MARTIN0415240060
AUTOMOTOR FranceLATI83
AUTOMOTOR FranceLATI84
AVS AUTOPARTSL915
BORG & BECKBFO4121
BORG & BECKBFO4123
BOSCH0 986 4B7 013
BOSCH0 986 AF0 189
BOSCH0 986 AF1 155
BOSCH0 986 AF1 170
BOSCHF 00E 369 854
BOSCHF 026 407 091
BOSCHF 026 407 092
CHAMPIONCOF100587E
CHAMPIONCOF100601E
CHAMPIONCX171-01/O01
CHAMPIONXE587/606
CHAMPIONXE601/606
CLEAN FILTERSML4547
COMLINECDH11632
COMLINEEOF249
CONTINENTAL28.0002-2096.2
CONTINENTAL28.0002-2179.2
CoopersFiaamFA5973ECO
CoopersFiaamFA6077ECO
CWORKSB160190120
DAIHATSU04152-40060
DAIHATSU04152-B1010
DAIHATSU04152B1010000
DENCKERMANNA210379
DENCKERMANNA210899
DIAMAXDL1267
DIAMAXDL1268
DODA1110020042
DODA1110020062
DODA1110020063
DYNAMATRIXDOFX416D1
DYNAMATRIXDOFX416D2
EUROREPAR1619270680
EUROREPAR1637766280
EUROREPARA121100065
FI.BAF-669
FIL FILTERMLE 1529
FILTRONOE685/2
FILTRONOE685/3
FILTROS TECFILPEL803
FINWHALELF908
FRAMCH10358ECO
FRAMCH11252ECO
FRIGAIRCT15.704
GCG TURBOS AUSTRALIARY-R2620P
GOODWILLOG 119 ECO
HENGST FILTERE210H D226
HENGST FILTERE210H D228
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1316007
HIFI FILTERSO 6157
HOFFER14104
HOFFER14124
HOFFERFKTYT005
IAP QUALITY PARTS123-03100
IAP QUALITY PARTS123-17093
JAPANPARTSFO-ECO051
JAPKO1ECO051
JC PREMIUMB19904A
JS ASAKASHIOE117J
KAISHINO969
KAISHINO993
KAMOKAF112001
KAMOKAF112101
KAVO PARTSTO-144
KLAXCAR FRANCEFH152z
KNECHTOX 416D1
KNECHTOX 416D2
KOLBENSCHMIDT50014467
KOLBENSCHMIDT50014756
KRAFT AUTOMOTIVE1703715
KRAFT AUTOMOTIVE1703817
KSH EUROPE1801.0081065
KSH EUROPE1801.0081069
LEXUS04152-37010
LEXUS04152-YZZA6
LOTUSA120E7102S
LUCAS FILTERSLFOE250
LUCAS FILTERSLFOE289
LYNXautoLK-3064-1
LYNXautoLK-3064
LYNXautoLK-3073-1
LYNXautoLK-3073
LYNXautoLO-122
LYNXautoLO-124
MAGNETI MARELLI153071760783
MAGNETI MARELLI154705140080
MAGNETI MARELLI154705140360
MAGNETI MARELLI359002340200
MAGNETI MARELLI600000029040
MAHLEOX 1041D
MAHLEOX 1229D
MAHLEOX 416D1
MAHLEOX 416D2
MANDOEEOT0003Y
MANDOMMF040022
MANDOMMF040296
MANDOMMF045080
MANDOMMF045081
MANN-FILTERHU 6006 x
MANN-FILTERHU 6006 z
MAPCO64507
MASTER-SPORT GERMANY450001252
MASTER-SPORT GERMANY6006Z-OF-PCS-MS
MASUMAMFC-2128
MASUMAMFC-2130
MAXGEAR26-0889
MDRMOF-3E51
MDRMOF-3E78
MEAT & DORIA14104
MEAT & DORIA14124
MEAT & DORIAFKTYT005
MECAFILTERELH4431
MECAFILTERELH4432
MEYLE30-14 322 0005
MEYLE30-14 322 0010
MILESAFOE063
MILESAFOE099
MISFATL133
MISFATL174
MOTAQUIPLVFL755
MOTAQUIPLVFL756
MULLER FILTERFOP369
MULLER FILTERFOP372
NAPANFO3125
NAPANFO3126
NIPPARTSJ1316007
NIPPARTSN1312025
NPSD131U10
Omnicraft2136246
Omnicraft2136293
OmnicraftQFL211
OPEN PARTSEOF4154.10
OPEN PARTSEOF4169.10
OPTIMALFO-00097
OSSCA09197
PATRONPF4255
PATRONPF4271
PEMEBLAJAPFO-ECO051
PERODUA04152-B1010
PURFLUXL419
PURFLUXL510
QUATTRO FRENIQF14A00031
QUINTON HAZELLQFL0004
QUINTON HAZELLQFL0096
RED-LINE38DA002
REVITAFRO00392
RIDEX7O0146
RYCOR2620P
SAKURA AutomotiveEO-1103
SAKURA AutomotiveEO-11050
Sakura Filters AUEO-1103
SCT GermanySH 4051 P
SOFIMAS 5086 PE
SOFIMAS 5116 PE
SpeedMateSM-OFJ003
SpeedMateSM-OFJ023
StarkSKOF-0860088
StarkSKOF-0860145
STARLINESF OF1000
STELLOX20-50551-SX
STELLOX20-50552-SX
STELLOX71-01252-SX
STEP FILTERSHC62406
SUBARU0415240060
SUBARU04152B1010
TECNECO FILTERSOL010358-E
TECNECO FILTERSOL2070E
TECNOCAROP413
TECNOCAROP441
TOPRAN600 030
TOPRAN600 037
TOYOTA04152-37010
TOYOTA04152-40040
TOYOTA04152-40060
TOYOTA04152-B1010
TOYOTA04152-B1090
TOYOTA04152-YZZA6
TOYOTA04152-YZZA7
UFI25.086.00
UFI25.116.00
UNIFLUX FILTERSXOE154
UNIFLUX FILTERSXOE159
VAICOV54-0006
VAICOV70-0115
VALEO586581
VALEO586583
WE PARTS14104
WE PARTS14124
WILMINK GROUPWG1019201
WILMINK GROUPWG1171650
WILMINK GROUPWG1217414
WILMINK GROUPWG1746617
WILMINK GROUPWG1746630
WILMINK GROUPWG1787505
WILMINK GROUPWG1792711
WILMINK GROUPWG1792712
WILMINK GROUPWG2099875
WIX FILTERSWL7472
WIX FILTERSWL7473
WXQP11847
ZEKKERTOF-4347X

Podobné výrobky

Olejový filtr BLUE PRINT ADT32109

Olejový filtr BLUE PRINT ADT32109

Popis: Hmotnost [kg] 0,240, typ filtru našroubovaný filtr, Vnější průměr [mm] 68,0, Vnitřní závit (mm) 3/4" - 16 UNF, Výška ( v mm ) 76, Čísla produkt..

57,-Kč Cena bez DPH: 47,-Kč

Olejový filtr MANN-FILTER HU6006z

Olejový filtr MANN-FILTER HU6006z

Popis: Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s těsněním, Vnějżí průměr [mm] 60, Vnitřní průměr 1 [mm] 27, vnitřní průměr [mm] 27, vyska ( v mm ) 57, Čísla..

120,-Kč Cena bez DPH: 99,-Kč

Olejový filtr BOSCH F026407092

Olejový filtr BOSCH F026407092

Popis: průměr v mm 28, průměr v mm 61, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 56, vyska 1 ( v mm ) 54, Čísla produktu: A.L. FILTER ALO-8173, A.L. FI..

95,-Kč Cena bez DPH: 78,-Kč