• Olejový filtr W81480

Olejový filtr W81480

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN10F4006-JPN
  • Dostupnost: K dispozici
  • 74,-Kč

  • Cena bez DPH: 61,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,220
průměr těsnicího kroužku v mm62
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]65,0
Výška ( v mm )68

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEL40205
1A FIRST AUTOMOTIVEL40594
ACKOJAA26-0500
ACKOJAA53-0500
AKRON-MALÒ1510040
AKRON-MALÒ1510064
ALCO FILTERSP-1002
AMC FilterCY-001
AMC FilterFO-011A
AP XENERGYX156126
AP XENERGYX156129
ASAM30559
ASHIKA10-04-410
ASHUKIH081-06I
ASHUKIM001-02
AUTOMEGA180015410
AUTOMEGA180060410
AUTOMOTOR FranceAOF8164
AUTOMOTOR FranceLATH11
AUTOMOTOR FranceLATH59
AUTOMOTOR FranceLATH78
AWMOF 0701
BLUE PRINTADH22112
BORG & BECKBFO4021
BORG & BECKBFO4028
BOSCH0 451 103 316
BOSCH0 986 452 610
BOSCH0 986 4B7 035
BOSCH0 986 AF1 023
BOSCH0 986 B00 023
BOSCHF 026 407 209
CLEAN FILTERSDO 925/A
CLEAN FILTERSDO854/A
COMLINECMZ11431
CONTINENTAL28.0002-2041.2
CoopersFiaamFT5406
CoopersFiaamFT5407
CSV electronic partsCFA4301
CSV electronic partsCFA5131
CWORKSB110602302
DENCKERMANNA210021
DENCKERMANNA210159
DIAMAXDL1027
DIAMAXDL1057
DÜRERO-1027
DYNAMATRIXDOFC195
DYNAMATRIXDOFC617
EUROREPAR1637765180
EUROREPARE149168
EUROREPARE149173
FI.BAFL-224
FI.BAFL-304
FI.BAFL-406
FI.BAFL-805
FI.BAFL-806
FI.BAFL-901
FIL FILTERZP 3100
FIL FILTERZP 55 B
FILTROS TECFILPSL638
FILTROS VOXLB638
FINWHALELF502
FLEETGUARDLF3462
FRIGAIRCT27.701
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z142A
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z436
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z79A
GOODWILLOG 521 HQ
GOODWILLOG 521
HENGST FILTERH97W06
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1314012
HIFI FILTERSO 6105
HIFI FILTERT 59
HIFI FILTERT 600
HIFI FILTERT 8304
HOFFER15069/6
HOFFER15069
HOFFER15131
HOFFER15319/11
HOFFERFKHYD001
HOLASL206
HONDA15400-679-004
HONDA15400-679-023
HONDA15400-PFB-004
HONDA15400-PH9-004
HONDA15400-PJ7-000
HONDA15400-PJ7-003
HONDA15400-PJ7-005
HONDA15400-PJ7-010
HONDA15400-PJ7-015
HONDA15400-PM3-004
HONDA15400-PM3-405
HONDA15400-PW3-004
HONDA15400679003
HONDA15400679013
HONDA15400679033
HONDA15410-MM5-003
HONDA15410-MM5-013
HONDA15410-MM9-000
HONDA15410-MM9-003
HONDA15410-MM9-013
HONDA15410-MM9-405
HONDA15410-MZ0-760
IAP QUALITY PARTS123-06011
JAPANPARTSFO-410S
JAPKO10410
JC PREMIUMB14010PR
JOHN DEEREM801209
JOHN DEEREM806418
JOHN DEEREMIA11714
JOHN DEERETY22045
JOHN DEERETY26276
JOHN DEERETY26277
JP GROUP1218501100
JS ASAKASHIC307J
JS ASAKASHIC806J
KAGER10-0005
KAGER10-0024
KAGER10-0059
KAISHINC805
KAISHINC805OE
KAMOKAF103301
KAVO PARTSCY-001
KAVO PARTSFO-011A
KAVO PARTSHO-821
KAVO PARTSHO-823
KLAXCAR FRANCEFH030z
KNECHTOC 195
KNECHTOC 500
KNECHTOC 617
KOLBENSCHMIDT50013107/10
KOLBENSCHMIDT50013107
KOLBENSCHMIDT50013109/3
KOLBENSCHMIDT50013146
KRAFT AUTOMOTIVE1703660
KRAFT AUTOMOTIVE1706690
KSH EUROPE1801.0081026
KSH EUROPE1801.0081046
LUCAS FILTERSLFOS104
LUCAS FILTERSLFOS105
LUCAS FILTERSLFOS159
LYNXautoLC-561
LYNXautoLC-562
MAGNETI MARELLI152071758747
MAGNETI MARELLI152071758756
MAGNETI MARELLI153071760708
MAGNETI MARELLI153071760729
MAGNETI MARELLI154068324710
MAGNETI MARELLI154086363340
MAGNETI MARELLI154098077360
MAGNETI MARELLI154703841910
MAGNETI MARELLI161013110260
MAGNETI MARELLI161013130020
MAGNETI MARELLI161013130150
MAGNETI MARELLI161013140100
MAGNETI MARELLI161013140120
MAGNETI MARELLI161013140130
MAGNETI MARELLI161013150150
MAGNETI MARELLI161013150250
MAGNETI MARELLI161013170030
MAGNETI MARELLI161013170040
MAGNETI MARELLI600000028810
MAHLEOC 195
MAHLEOC 617
MAHLEOC 707
MAHLEOC 711
MANDOMMF045218
MANDOMOF4612
MANN-FILTERW 67/1
MANN-FILTERW 811/80
MANN-FILTERW 814/80
MAPCO61557
MAPCO61560
MASTER-SPORT GERMANY450001172
MASTER-SPORT GERMANY67/1-OF-PCS-MS
MASUMAMFC-1817
MAXGEAR26-0427
MAXGEAR26-0578
MDRMOF-3406
MEAT & DORIA15069/6
MEAT & DORIA15069
MEAT & DORIA15131
MEAT & DORIA15319/11
MEAT & DORIAFKHYD001
MECAFILTERELH4259
MEYLE31-14 322 0008
MEYLE35-14 322 0000
MFILTERTF 24
MFILTERTF 45
MGAFH1055
MGAFH1163
MILESAFOS015
MILESAFOS055
MISFATZ258
MISFATZ452
MISFATZ645
MOTAQUIPLVFL763
MOTAQUIPVFL305
MULLER FILTERFO205
MULLER FILTERFO594
NAPANFO3025
NAPANFO3036
NIPPARTSJ1311026
NIPPARTSJ1314010
NIPPARTSJ1314013
NIPPARTSJ1314014
NPSD131U01
NPSM131A13
NPSM131A16
NPSM131I02
Omnicraft2136002
Omnicraft2136008
OPEN PARTSEOF4032.20
OPEN PARTSEOF4065.20
OSSCA11023
PATRONPF4105
PATRONPF4105KOR
PATRONPF4127
PATRONPF4127KOR
PEMEBLAJAPFO-406S
PROFIT1540-2622
PURFLUXLS350
PURFLUXLS892
PZL FiltersMPP10
PZL FiltersPP210
PZL FiltersPP27
QH TalbrosWL7200
QUATTRO FRENIQF14A00003
QUATTRO FRENIQF14A00032
QUINTON HAZELLQFL0017
QUINTON HAZELLQFL0056
QUINTON HAZELLQFL0269
QUINTON HAZELLQFL0317
RED-LINE38HY011
RED-LINE38HY015
REVITAFRO00704
REVITAFRO00788
RIDEX7O0012
RIDEX7O0130
RYCOZ142A
RYCOZ79A
SAKURA AutomotiveC-1002
SAKURA AutomotiveC-1605
SAKURA AutomotiveC-9001
SAKURA AutomotiveC-9002
SAKURA AutomotiveC-9003
Sakura Filters AUC-1602
Sakura Filters AUC-5205
Sakura Filters AUC-9001
Sakura Filters AUC-9003
SAKURA1703660
SAMPIYON FILTERCS 1570
SAMPIYON FILTERCS 1571 N
SAMPIYON FILTERCS 1580
SCT GermanySM 104
SCT GermanySM 166
SCT GermanySM134
SOFIMAS 3258 R
SogefiProFT7540
SpeedMateSM-OFJ007
SpeedMateSM-OFJ020
StarkSKOF-0860011
StarkSKOF-0860025
StarkSKOF-0860129
STARLINESF OF0054
STARLINESF OF0063
STARLINESF OF0066
STELLOX20-50115-SX
STELLOX20-50194-SX
STELLOX20-50195-SX
STELLOX20-50196-SX
STELLOX20-50230-SX
STELLOX20-50285-SX
STELLOX20-50531-SX
STELLOX20-50572-SX
STEP FILTERSHC20874
STEP FILTERSHC46
STEP FILTERSHC5982
Technika774046
Technika774058
TECNECO FILTERSOL198-J
TECNECO FILTERSOL205-J
TECNECO FILTERSOL215-J
TECNOCARR198
TECNOCARR205
TECNOCARR96
UNICO FILTERLI 665/1
UNICO FILTERLI 690/6
UNIFLUX FILTERSXO110
UNIFLUX FILTERSXO119
VAICOV26-0012
VAICOV32-0017
VALEO586022
VALEO586062
WE PARTS15069/6
WE PARTS15131
WE PARTS15319/11
WILMINK GROUPWG1018237
WILMINK GROUPWG1018261
WILMINK GROUPWG1025513
WILMINK GROUPWG1088318
WILMINK GROUPWG1088319
WILMINK GROUPWG1217046
WILMINK GROUPWG1217215
WILMINK GROUPWG1746699
WILMINK GROUPWG1746718
WILMINK GROUPWG1792557
WILMINK GROUPWG1792595
WILMINK GROUPWG2099858
WIX FILTERSWL7200
ZEKKERTOF-4182
ZEKKERTOF-4206

Podobné výrobky

Olejový filtr BOSCH F026407077

Olejový filtr BOSCH F026407077

Popis: Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1, Oteviraci tlak uzaveru zpetneho chodu [bar] 0,12, průměr 2 62, průměr 3 55, průměr v mm 66, průměr v..

116,-Kč Cena bez DPH: 96,-Kč

Olejový filtr MANN-FILTER W67/1

Olejový filtr MANN-FILTER W67/1

Popis: Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi LS 6/1, Doplňující výrobek/info 2 se zpetnym ventilem, Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1,..

100,-Kč Cena bez DPH: 82,-Kč

Olejový filtr MULLER FILTER FO205

Olejový filtr MULLER FILTER FO205

Popis: typ filtru nasroubovany filtr, velikost závitu M20X1,5, Vnějżí průměr [mm] 68, Vnitřní průměr 1 [mm] 62, Vnitřní průměr 2 [mm] 57, vyska ( v mm..

93,-Kč Cena bez DPH: 77,-Kč