• Vzduchový filtr C2610

Vzduchový filtr C2610

  • Výrobce: JPN
  • Kód: JPN20F2044-JPN
  • Dostupnost: Není k dispozici
  • 87,-Kč

  • Cena bez DPH: 72,-Kč

Popis:

Délka (v mm)260
Hmotnost [kg]0,058
Šířka v mm116,0
typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )43

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEA60749
ACKOJAA70-0400
AKRON-MALÒ1500023
ALCO FILTERMD-9682
AMC FilterTA-1676
AP XENERGYX1521809
ASAM70264
ASHIKA20-02-288
ASHUKIPAL2-2007
ASHUKIT104-72
AUTOMEGA180030910
AUTOMOTOR FranceLAT201
AVS AUTOPARTSPM992
BORG & BECKBFA2031
BOSCH0 986 AF2 931
BOSCH1 457 433 971
CHAMPIONCAF100809P
CHAMPIONCU282-01/A01
CHAMPIONU809/606
CITROËN1444.PV
CITROËN1444.PW
CITROËN1444.RG
CITROËN1444.RH
CITROËN1444.XA
CITROËNE147182
CLEAN FILTERSMA1316
COMLINECTY12230
CONTINENTAL28.0002-0039.2
CoopersFiaamPA7211
CoopersFiaamPA7315
DAIHATSU17801-23030
DENCKERMANNA140120
DIAMAXDA2070
DOYENRAF325
DÜRERA4005
DYNAMATRIXDAF1001
EUROREPARE147182
FEBI BILSTEIN39734
FI.BAFA-206
FIL FILTERHP 5035
FILTRONAP142/1
FLEETGUARDAF25569
FRAMCA8972
FRIGAIRAR03.101
GCG TURBOS AUSTRALIARY-A203A
GOODWILLAG 303 ECO
HENGST FILTERE638L
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1322074
HIFI FILTERSA 4049
HIFI FILTERSA 8136
HOFFER16018
HOFFERFKTYT002
HOFFERFKTYT006
IAP QUALITY PARTS121-17000
JAPANPARTSFA-288S
JAPKO20288
JC PREMIUMB22062PR
JS ASAKASHIA196J
KAGER12-0103
KAISHINA10192
KAISHINA196
KAMOKAF202801
KAVO PARTSTA-1676
KLAXCAR FRANCEFA174z
KOLBENSCHMIDT50014325
KOLBENSCHMIDT50014939
KRAFT AUTOMOTIVE1713950
KSH EUROPE1802.0082040
LUCAS FILTERSLFAF201
LYNXautoLA-128
LYNXautoLA-1360
MAGNETI MARELLI152071758655
MAGNETI MARELLI154085719860
MAGNETI MARELLI161013220740
MAGNETI MARELLI359002310460
MAGNETI MARELLI600000031380
MAHLELX 1001
MANDOEAF00278T
MANN-FILTERC 2610
MAPCO60407
MASTER-SPORT GERMANY2610-LF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY450001162
MASUMAMFA-319
MAXGEAR26-0226
MDRMAF-3288
MEAT & DORIA16018
MEAT & DORIAFKTYT002
MEAT & DORIAFKTYT006
MECAFILTER201
MECAFILTERELP3922
MEYLE30-12 321 0002
MFILTERK 7044
MGAFA3067
MILESAFAD029
MISFATP175
MOTAQUIPVFA953
MULLER FILTERPA749
NAPANFA1041
NIPPARTSJ1322074
NPST132A78
Omnicraft2132949
OPEN PARTSEAF3088.10
OPTIMALFA-00810
OSSCA14959
PATRONPF1254
PATRONPF1254KOR
PEMEBLAJAPFA-288S
PEUGEOT1444.PV
PEUGEOT1444.PW
PEUGEOT1444.RG
PEUGEOT1444.RH
PEUGEOT1444.XA
PEUGEOTE147182
PROFIT1512-2672
PURFLUXA1128
QUATTRO FRENIQF36A00035
QUINTON HAZELLQFA0331
RED-LINE36TO007
RED-LINE36TO019
REVITAFRA01608
RIDEX8A0016
RYCOA203A
SAKURA AutomotiveA-1181
SAKURA1713950
SCT GermanySB 2175
SIARIA1M118
SIVENTOS10118
SOFIMAS 9402 A
SpeedMateSM-AFJ106
StarkSKAF-0060015
StarkSKPSM-4570024
STARLINESF VF2546
STELLOX71-01078-SX
STEP FILTERSAE387
SUBARU1780123030
SWAG62 93 9734
Technika776017
TECNECO FILTERSAR2049PM-J
TECNOCARA2049
TOPRAN723 232
TOYOTA17801-0J020
TOYOTA17801-23030
UFI30.175.00
UNICO FILTERAE 2544
UNIFLUX FILTERSXA1056
UNIFLUX FILTERSXA488
VAICOV42-0040
VALEO585059
WE PARTS16018
WILMINK GROUPWG1019161
WILMINK GROUPWG1215769
WILMINK GROUPWG1431353
WILMINK GROUPWG1746767
WILMINK GROUPWG1792168
WILMINK GROUPWG2099872
WILMINK GROUPWG2099876
WIX FILTERSWA6664
WXQP11045
ZEKKERTLF-1117

Podobné výrobky

Vzduchový filtr VALEO 585059

Vzduchový filtr VALEO 585059

Popis: Délka (v mm) 259, Hmotnost [kg] 0,215, Šířka v mm 114,5, Tvar zakřivený, Výška ( v mm ) 44, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA-1119, ACDelco PC228..

177,-Kč Cena bez DPH: 146,-Kč

Vzduchový filtr MANN-FILTER C2610

Vzduchový filtr MANN-FILTER C2610

Popis: délka (v mm) 257, Sirka v mm 115, vyska ( v mm ) 45, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA-1119, ACDelco PC 2288 E, ALCO FILTER MD-9682, AMC Filter T..

233,-Kč Cena bez DPH: 193,-Kč

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA749

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA749

Popis: délka (v mm) 260, Sirka v mm 115, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 42, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA-1119, ACDelco PC2288E, ALCO FILT..

185,-Kč Cena bez DPH: 153,-Kč