• Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 103834

Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 103834

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN103834
  • Dostupnost: K dispozici
  • 2 433,-Kč

  • Cena bez DPH: 2 011,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,905
Napětí [V]12
Počet koncovek7
Výška ( v mm )81

Čísla produktu:

ACI-AVESAACM-002
AIC52884
AJUSA24038300
AUTEX961055
AUTOMEGA130053710
BLOCKSTEMCFR0026
Continental/VDO408-237-130-002Z
Continental/VDOA2C59516942
CSV electronic partsCCM8003
DIPASPORTFLAI103AN
DIPASPORTFLAI103N
DIPASPORTFLAI103R
ELRING408.450
ELTA AUTOMOTIVEEE7518
ELTA AUTOMOTIVEXTB9705
ERA556106A
ESEN SKV12SKV014
FISPA88.003AS
GAUSSGI7010
GAUSSGI7064
GECOCF19267
GECOCF19267Q
GOETZE50-350354-00
HERTH+BUSS ELPARTS70650016
HOFFER7519003
INTERMOTOR68203
IPD46-0050
JP GROUP1115400100
KAWE8820 29011
LEMARKLTB008
LUCASLTH406
MAGNETI MARELLI359000602700
MAGNETI MARELLI802000000010
MAGNETI MARELLI802100000010
MAXGEAR58-0041
MAXGEAR58-0101
MEAT & DORIA89003
METZGER0892101
OSSCA04659
PartsTecPTA516-0041
PATRONPTH020
PIERBURG7.03703.37.0
QUINTON HAZELLXPOT443
RIDEX158T0007
SEAT030 133 064 D S1
SEAT030 133 064 D
SEAT030 133 073 D S1
SEAT030 133 073 D
SIDAT88.003AS
SKODA030 133 064 D S1
SKODA030 133 064 D
SKODA030 133 073 D S1
SKODA030 133 073 D
StarkSKTB-0430006
STELLOX75-51560-SX
SWAG30 10 3834
TOPRAN114 814
TRICLO382685
TRISCAN8820 29011
VEMOV10-81-0002-1
VEMOV10-81-0002
VIKA11331436701
VW030 133 064 D S1
VW030 133 064 D
VW030 133 073 D S1
VW030 133 073 D
WE PARTS240640004
WILMINK GROUPWG1013478
WILMINK GROUPWG1026290
WILMINK GROUPWG1032707
WILMINK GROUPWG1189739
WILMINK GROUPWG1192553
WILMINK GROUPWG1494950
WILMINK GROUPWG1501150
WILMINK GROUPWG1837986
WILMINK GROUPWG1837988
WILMINK GROUPWG1925308
WILMINK GROUPWG1957686
WXQP311663

Podobné výrobky

Hrdlo škrtící klapky FEBI BILSTEIN 103795

Hrdlo škrtící klapky FEBI BILSTEIN 103795

Popis: Barva černá, hmotnost ( v kg ) 0,005, Materiál guma, tloustka/sila( v mm) 5,35, Vnějżí průměr [mm] 57,0, vnitřní průměr [mm] 52,0, Čísla produk..

109,-Kč Cena bez DPH: 90,-Kč

Nastavovací prvek škrticí klapky TOPRAN 108 847

Nastavovací prvek škrticí klapky TOPRAN 108 847

Popis: Dbát zadání výrobce vozidla, druh provozu elektrický, počet pólů 4, Čísla produktu: ACI-AVESA AMP-001, ASAM 30427, AUDI 051 133 031, AUTEX 9580..

622,-Kč Cena bez DPH: 514,-Kč

Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 44944

Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 44944

Popis: Hmotnost [kg] 0,890, Napětí [V] 12, Počet koncovek 7, Čísla produktu: ACI-AVESA ACM-003, AIC 53195, ASAM 75395, AUTEX 961043, AUTOMEGA 13005381..

3 126,-Kč Cena bez DPH: 2 584,-Kč