• Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 107026

Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 107026

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN107026
  • Dostupnost: K dispozici
  • 3 644,-Kč

  • Cena bez DPH: 3 012,-Kč

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,847
Napětí [V]12
Počet koncovek6

Čísla produktu:

ACI-AVESAACM-201
AUDI03F 133 062 B
AUDI3F 133 062 B
AUTEX961073
BorsehungB19289
BUGIADBSP25197
CSV electronic partsCCM8187
CSV electronic partsCCM8187C
CSV electronic partsCCM8187R
DIPASPORTFLAI148N
DIPASPORTFLAI148R
ELTA AUTOMOTIVEEE7697
ELTA AUTOMOTIVEXTB9826
FISPA88.187AS
FISPA88.187R
GECOCF19377
GECOCF19377Q
GECOCF19378
GECOCF19378Q
HERTH+BUSS ELPARTS70650037
HOFFER7519197
HOFFER7519197E
HOFFER7519197R
INTERMOTOR68426
IPD46-0068
LEMARKLTB204
LUCASLTH5053
MAGNETI MARELLI802010992901
MAGNETI MARELLI802010992902
MEAT & DORIA89197
MEAT & DORIA89197E
MEAT & DORIA89197R
METZGER0892147
METZGER0892614
OSSCA46949
PartsTecPTA516-0092
QUATTRO FRENIQF46A00034
QUINTON HAZELLXPOT577
SEAT03F 133 062 B
SEAT3F 133 062 B
SIDAT88.187AS
SIDAT88.187R
SKODA03F 133 062 B
SKODA3F 133 062 B
SWAG30 10 7026
TOPRAN639 302
VEMOV10-81-0086
VIKA11331762901
VW03F 133 062 B
VW3F 133 062 B
WE PARTS240640198
WE PARTS240640458
WE PARTS240640495
WILMINK GROUPWG1408820
WILMINK GROUPWG1899274
WILMINK GROUPWG1916432
WILMINK GROUPWG1978509
ZZVFZV133CM

Podobné výrobky

Hrdlo škrtící klapky FEBI BILSTEIN 103785

Hrdlo škrtící klapky FEBI BILSTEIN 103785

Popis: hmotnost ( v kg ) 0,006, tloustka/sila( v mm) 5,5, Vnějżí průměr [mm] 70,0, vnitřní průměr [mm] 65,5, Čísla produktu: AJUSA 24029700, AUDI 03C ..

78,-Kč Cena bez DPH: 64,-Kč