• Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 46129

Hrdlo škrticí klapky FEBI BILSTEIN 46129

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN46129
  • Dostupnost: K dispozici
  • 3 361,-Kč

  • Cena bez DPH: 2 778,-Kč

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,715
Napětí [V]12
Počet koncovek4
Výška ( v mm )73

Čísla produktu:

ACI-AVESAACM-070
AINDECI-7012
AUDI059 128 063 A
AUDI059 128 063 B
AUDI059 128 063 D
AUDI059 128 063 E
AUDI59 128 063 A
AUDI59 128 063 B
AUDI59 128 063 D
AUDI59 128 063 E
AUTEX961011
AUTOMEGA210785610
BLOCKSTEMCFR0066
Continental/VDOA2C59512937
CSV electronic partsCCM8071
DIPASPORTFLAI198AN
DIPASPORTFLAI198N
DIPASPORTFLAI198R
ELTA AUTOMOTIVEEE7551
ELTA AUTOMOTIVEXTB9744
ERA556236A
ESEN SKV12SKV062
FISPA88.071AS
GECOCF19189
GECOCF19189Q
HOFFER7519071
INTERMOTOR68353
IPD46-0006
KAMOKA112010
LEMARKLTB139
MAGNETI MARELLI359000602310
MAGNETI MARELLI802000000030
MAXGEAR58-0104
MEAT & DORIA89071
METZGER0892246
PartsTecPTA516-0006
PIERBURG7.03703.66.0
QUINTON HAZELLXPOT625
RIDEX158T0044
SIDAT88.071AS
SKODA059 128 063 E
SKODA59 128 063 E
StarkSKTB-0430043
SWAG30 94 6129
TOPRAN117 308
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.194
VEMOV10-81-0058
VIKA11281476901
VW059 128 063 A
VW059 128 063 B
VW059 128 063 D
VW059 128 063 E
VW59 128 063 A
VW59 128 063 B
VW59 128 063 D
VW59 128 063 E
WE PARTS240640077
WILMINK GROUPWG1013544
WILMINK GROUPWG1032878
WILMINK GROUPWG1429316
WILMINK GROUPWG1726488
WILMINK GROUPWG1796574

Podobné výrobky

Hrdlo škrtící klapky MAXGEAR 58-0104

Hrdlo škrtící klapky MAXGEAR 58-0104

Popis: Doplňkový výrobek/ doplňkové info s těsněním, druh provozu elektrický, Hmotnost [kg] 0,715, Napětí [V] 12, Počet koncovek 4, Výška ( v mm ) 73,..

2 818,-Kč Cena bez DPH: 2 329,-Kč

Hrdlo škrtící klapky KAMOKA 112010

Hrdlo škrtící klapky KAMOKA 112010

Popis: Počet koncovek 4, pro číslo výrobku 556236, Čísla produktu: ERA 556236, ERA 556236A, ERA 556236B, ERA 556236HQ, FEBI BILSTEIN 46129, HOFFER 751..

2 293,-Kč Cena bez DPH: 1 895,-Kč