• Lambda sonda FEBI BILSTEIN 107597

Lambda sonda FEBI BILSTEIN 107597

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN107597
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 283,-Kč

  • Cena bez DPH: 1 060,-Kč

Popis:

délka kabelu215
Hmotnost [kg]0,080
Počet vedení4
Rozměr klíče22
Vnější závit [mm]M18 x 1,5

Čísla produktu:

ASHUKI9200-49542
BLUE PRINTADN17024
BOSCH0 986 AG2 204
CALORSTAT by VernetLS140035
ELTA AUTOMOTIVEEX0051
ELTA AUTOMOTIVEXLS1418
EPS1.998.106
ERA570282A
ESEN SKV09SKV001
ESEN SKV09SKV569
ESEN SKV09SKV909
ESEN SKV09SKV993
FACET10.8106
FAE77397
FENNOXL7813.44.027
FISPA90074
FISPA90074A2
FISPA90074HQ
FISPA90246
HC-Cargo181713
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1461015
HOFFER7481516
HOFFER7481516E
HOFFER7481634
INTERMOTOR64367
KAVO PARTSEOS-6505
KAWE8845 14102
KW498 106
LEMARKLLB294
LRTL0056V420
LUCASLEB5451
MAGNETI MARELLI460001993010
MAGNETI MARELLI466016355055
MAGNETI MARELLI600000039850
MASUMAMOE-2005
MDREPS-1998 106
MEAT & DORIA81516
MEAT & DORIA81516E
MEAT & DORIA81634
METZGER0893359
MOBILETRONOS-N408P
MOTAQUIPLVOS1159
MTE-THOMSON8813.44.025
NGK0012
NGK1952
NISSAN22690-ED000
NTYESL-NS-006
OSSCA23138
PIERBURG7.05271.67.0
QUINTON HAZELLXLOS1574
SIDAT90074
SIDAT90074A2
SIDAT90074HQ
SIDAT90246
StartVOLTVS-OS 1418
STELLOX20-00111-SX
TRISCAN8845 14102
VEMOV38-76-0007
WALKER PRODUCTS250-24771
WE PARTS290960212
WE PARTS290970016
WE PARTS290970033
WILMINK GROUPWG1013881
WILMINK GROUPWG1407646
WILMINK GROUPWG1804913
WILMINK GROUPWG1900441
WXQP11156
WXQP211061
WXQP330135

Podobné výrobky

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV692

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV692

Popis: Délka (v mm) 315, druh provozu elektrický, Hmotnost [kg] 0,12, Napětí [V] 12, Odpor [ohm] 9, Počet vedení 4, Čísla produktu: ASHUKI 920048896, ..

878,-Kč Cena bez DPH: 726,-Kč

Lambda sonda BOSCH 0258006462

Lambda sonda BOSCH 0258006462

Popis: Celková délka (mm) 430, Doporuceny interval vymeny [km] 250000, pocet polu 4, Čísla produktu: BOSCH 0 258 006 462, BOSCH 0 258 006 463, BOSCH 0..

1 545,-Kč Cena bez DPH: 1 277,-Kč

Lambda sonda BOSCH 0258006513

Lambda sonda BOSCH 0258006513

Popis: Celková délka (mm) 315, Doporuceny interval vymeny [km] 250000, pocet polu 4, Čísla produktu: BERU 0 824 010 374, BERU OPH089, BorgWarner (BERU..

1 574,-Kč Cena bez DPH: 1 301,-Kč