• Napínák FEBI BILSTEIN 49398

Napínák FEBI BILSTEIN 49398

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN49398
  • Dostupnost: K dispozici
  • 790,-Kč

  • Cena bez DPH: 653,-Kč

Popis:

Dbejte servisních informaci
druh provozuAutomaticky
Hmotnost [kg]0,658
Materiál otočných kolečekPlast
Materiál pláštěhliník
Šířka v mm23,0
Vnější průměr [mm]65,0

Čísla produktu:

A.B.AYP856546
AKRON-MALÒ1570476
AKRON-MALÒ1570477
AKRON-MALÒ1570622
AUTEX654846
AUTEX655186
AUTEX655193
AUTLOGRT1023
AUTLOGRT1737
AUTOKIT03.81356
AUTOKIT03.81766
AUTOKIT03.81767
AUTOTEAMA07404
AUTOTEAMA08844
AUTOTEAMAA1086
BBR Automotive001-10-24239
BREDA LORETTTOA3907
BREDA LORETTTOA4580
BTAE2V0004BTA
CAFFARO269-00
CAFFARO500008
CAFFARO500375
CALIBER87836
CALIBER88556
CALIBER89306
CONTINENTAL CTAMV85725
DAYCOAPV2740
DAYCOAPV2756
DYNAMATRIXDT36241
FEBEST2787-XC60
FEBEST2790-XC70
FLENNORFA99791
GATES-AU39238
GATES-AU39290
GATEST39116
GATEST39290
HUTCHINSONT0451
HUTCHINSONT0659
IJS GROUP93-1466
INA534 0268 10
INA534 0604 10
INA534 0605 10
IPD15-3841
IPD15-4181
IPD15-4188
KM InternationalFI18510
KM InternationalFI22110
KM InternationalFI25860
KRAFT AUTOMOTIVE1222028
KRAFT AUTOMOTIVE1226353
LYNXautoPB-5289
LYNXautoPB-5321
LYNXautoPT-3184
LYNXautoPT-3257
MAGNETI MARELLI331316171267
MAXGEAR54-0764
MAXGEAR54-1437
MGAGA4232
MICHELIN EnginePartsSMAMP03452
MILESAG00061
MILESAG00081
MILESAG03185
MILESAG03186
OPTIMAL0-N1964S
QUATTRO FRENIQF31P00068
REPKITRKT3072
REPKITRKT3482
REPKITRKT3483
RIDEX310T0037
RUVILLE56559
SKFVKM 36244
SKFVKMA 36245
SNRGA365.47
StarkSKTP-0600049
STELLOX03-40526-SX
STELLOX03-41130-SX
SWAG55 94 9398
TECHNOXTP11433
TECHNOXTP11498
TECHNOXTP11600
TREVI AUTOMOTIVETA2054
TRISCAN8641 103026
TRISCAN8641 271001
TRISCAN8641 273005
VOLVO31251838
VOLVO31258145
VOLVO31316674
VOLVO31330379
WILMINK GROUPWG1482085
WILMINK GROUPWG1484458
WILMINK GROUPWG1710200
WILMINK GROUPWG1966350
WILMINK GROUPWG2004815
WILMINK GROUPWG2004830
ZEKKERTSR-1546

Podobné výrobky

Napínák DAYCO APV2740

Napínák DAYCO APV2740

Popis: hmotnost ( v kg ) 0,72, remenice - ? [mm] 65,05, vyska 1 ( v mm ) 23,03, vyska 2 ( v mm ) 65,7, Čísla produktu: GATES MVTP01078, GATES T39290, ..

807,-Kč Cena bez DPH: 667,-Kč

Napínací kladka KRAFT 1226353

Napínací kladka KRAFT 1226353

Popis: Cislo produkce K1226353, Čísla produktu: DAYCO APV3060, GATES T39238, INA 534 0436 10, RUVILLE 56558, SKF VKM 36245, VOLVO 31316674 ,..

215,-Kč Cena bez DPH: 178,-Kč