• Motorek ovládání světlometu FEBI BILSTEIN 47544

Motorek ovládání světlometu FEBI BILSTEIN 47544

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN47544
  • Dostupnost: K dispozici
  • 744,-Kč

  • Cena bez DPH: 615,-Kč

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,050
MateriálPlast
Počet koncovek3

Čísla produktu:

ABAKUS442-1148L-LDEM2
ABAKUS442-1148R-LDEM2
AIC58375
AUDI5P0 941 295
BBR Automotive001-10-21133
CSV electronic partsCRF1003
DIEDERICHS1825180
DIEDERICHS1825181
DIEDERICHS1825182
DIEDERICHS1825183
DIEDERICHS1825286
GENERAL MOTORS013129840
GENERAL MOTORS013131936
GENERAL MOTORS093189095
GENERAL MOTORS13129840
GENERAL MOTORS13131936
GENERAL MOTORS93189095
JOHNS55 57 09-01
KLOKKERHOLM50780061
METZGER0916662
OPEL12 07 203
OPEL12 07 204
OPEL12 07 936
SEAT5P0 941 295
SWAG40 94 7544
TOPRAN208 654
TRICLO178098
TYC20-1041-MA-1
TYC20-11971-MA-1
VAN WEZEL3769961V
VAN WEZEL3769962V
VAN WEZEL4941993
VAUXHALL013129840
VAUXHALL013131936
VAUXHALL013189095
VAUXHALL13129840
VAUXHALL13131936
VAUXHALL13189095
VEMOV40-77-0017
VW5P0 941 295

Podobné výrobky

Motorek ovládání světlometu TOPRAN 116 178

Motorek ovládání světlometu TOPRAN 116 178

Popis: Design světla Halogen, druh provozu elektrický, Materiál pláště Plast, Materiál Polyamid 6, montovaná strana u řidiče + u spolujezdce, počet pó..

240,-Kč Cena bez DPH: 198,-Kč