• Olejový filtr FEBI BILSTEIN 39830

Olejový filtr FEBI BILSTEIN 39830

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN39830
  • Dostupnost: K dispozici
  • 234,-Kč

  • Cena bez DPH: 194,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,360
průměr těsnicího kroužku v mm72,5
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]93,5
Vnitřní závit (mm)M22 x 1,5
Výška ( v mm )131

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVEL40294
AKRON-MALÒ1510063
ALCO FILTERSP-1330
AP XENERGYX1595929
ASHIKA60-00-0241
ASHIKA60-00-0619
AUTOMEGA180060310
AUTOMOTOR FranceLATH123
AVS AUTOPARTSZA621
BLUE PRINTADL142107
BORG & BECKBFO4109
BOSCH0 986 B01 042
BOSCH0 986 B01 056
BOSS FILTERSBS03-076
CHAMPIONCOF101108S
CHAMPIONE108/606
CITROËN1109.AG
CITROËN1109.AT
CITROËN1109.Z8
CITROËN16 062 675 80
CLEAN FILTERSDO1838
COMLINEEOF222
CONTINENTAL28.0002-2077.2
CoopersFiaamFT5844
DENCKERMANNA210507
DIAMAXDL1056
DT Spare Parts7.59009
DYNAMATRIXDOFC613
EUROREPAR1613723280
FASTFT38072
FI.BAF-904
FIAT71741510
FIAT71749828
FIAT71773182
FIAT8094864
FIL FILTERZP 3277
FIL FILTERZP 549 C
FILTRONOP592/9
FILTROS TECFILPSL655
FILTROS VOXLB655
FLEETGUARDLF17472
FRAMPH10267
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z141
GCG TURBOS AUSTRALIARY-Z996
HENGST FILTERH17W29
HIFI FILTERSO 8032
HOFFER15569
HOFFERFKFIA171
HOFFERFKFIA173
HOFFERFKFIA174
HOFFERFKIVE004
HOFFERFKPSA003
IAP QUALITY PARTS123-12100
IMEXIMX 0052995655
IVECO0 0299 5655
IVECO000299 5655
IVECO004129 8639
IVECO0299 5655
IVECO299 5655
IVECO4255 9002
IVECO5 0003 8753
JAPKO600241
JAPKO600619
JS ASAKASHIC0060
KAMOKAF114101
KLAXCAR FRANCEFH091z
KNECHTOC 613
KOLBENSCHMIDT50014079
KRAFT AUTOMOTIVE1703397
KRAFT AUTOMOTIVE1709062
LUCAS FILTERSLFOS278
LYNXautoLC-1901
MAGNETI MARELLI153071760520
MAGNETI MARELLI154703812490
MAHLEOC 613
MANDOMMF040290
MANN-FILTERW 9009
MANN-FILTERW 940/69
MAPCO64609
MASTER-SPORT GERMANY9009-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY940/69-OF-PCS-MS
MAXGEAR26-0566
MEAT & DORIA15569
MEAT & DORIAFKFIA171
MEAT & DORIAFKFIA173
MEAT & DORIAFKFIA174
MEAT & DORIAFKIVE004
MEAT & DORIAFKPSA003
MECAFILTERELH4375
MEYLE40-14 322 0001
MGAFH1093
MILESAFOS125
MISFATZ621
MOTAQUIPVFL544
MULLER FILTERFO294
NAPANFO3108
NPSM131I18
Omnicraft2136073
OPEN PARTSEOF4057.20
PATRONPF4254
PEUGEOT1109.AF
PEUGEOT1109.AT
PEUGEOT1109.Z7
PEUGEOT16 062 675 80
PURFLUXLS389
PZL FiltersPP831
QH TalbrosQFL0082
QH TalbrosWL7445
QUINTON HAZELLQFL0082
RED-LINE38MI014
REVITAFRO00772
RIDEX7O0111
RYCOZ141
RYCOZ996
SAKURA AutomotiveC-70130
Sakura Filters AUC-70130
SAMPIYON FILTERCS 0100
SAMPIYON FILTERCS 0204
SCT GermanySM 5774
SOFIMAS 0920 R
SogefiProFT4584
StarkSKOF-0860110
STARLINESF OF0273
STELLOX20-50533-SX
STELLOX81-00035-SX
STEP FILTERSHC42017
SWAG70 93 9830
Technika774068
TECNECO FILTERSOL10267/1
TECNOCARR290
TOPRAN723 358
UFI23.546.00
UNICO FILTERLI 9144/69
UNIFLUX FILTERSXO186
VAICOV22-0229
VALEO586115
WE PARTS15569
WE PARTSFKFIA171
WE PARTSFKFIA173
WE PARTSFKFIA174
WE PARTSFKIVE004
WILMINK GROUPWG1018926
WILMINK GROUPWG1217212
WILMINK GROUPWG1746746
WILMINK GROUPWG1792636
WILMINK GROUPWG1906570
WILMINK GROUPWG1906572
WILMINK GROUPWG1906573
WILMINK GROUPWG1906609
WIX FILTERSWL7445

Podobné výrobky

Olejový filtr VALEO 586115

Olejový filtr VALEO 586115

Popis: Hmotnost [kg] 0,697, Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] 2,5, typ filtru našroubovaný filtr, Velikost závitu M 22x1,5, Vnější průměr [mm] 9..

189,-Kč Cena bez DPH: 156,-Kč