• Palivový filtr FEBI BILSTEIN 48472

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 48472

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN48472
  • Dostupnost: K dispozici
  • 136,-Kč

  • Cena bez DPH: 113,-Kč

doprava autozet

Popis:

Doplňující výrobek/info 2s těsnicím kroužkem
Hmotnost [kg]0,102
průměr těsnicího kroužku v mm83,5
typ filtruVložka filtru
Vnější průměr [mm]77,0
Výška ( v mm )110,5

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVED21461
AKRON-MALÒ1520093
ALCO FILTERMD-617
AP XENERGYX1510472
ASAM71986
ASHIKA30-ECO075
AUTOMEGA180008610
AUTOMOTOR FranceLATG65
AVS AUTOPARTSFA117
BLUE PRINTADF122305
BORG & BECKBFF8011
BOSCHF 026 402 007
CHAMPIONCFF100472
CHAMPIONL472/606
CLEAN FILTERSMG1658
COMLINEEFF171
CONTINENTAL28.0002-4066.2
CoopersFiaamFA5787
CWORKSB12MR0023
DACO GermanyDFF1000
DELPHIHDF929
DENCKERMANNA120380
DIAMAXDF3266
Dr!ve+DP1110.13.0066
DYNAMATRIXDFFX229D
EUROREPARE148076
FILTRONPE815/6
FORD USA5M5Q9176AA
FORD1 352 443
FRAMC10194
HENGST FILTERE92KP D169
HIFI FILTERSN 70308
HOFFER4845
JAPANPARTSFC-ECO075
JAPKO3ECO075
JC PREMIUMB3F037PR
JS ASAKASHIFE0021
KAMOKAF307201
KLAXCAR FRANCEFE180z
KNECHTKX 229D
KOLBENSCHMIDT50014110
KRAFT AUTOMOTIVE1722060
LUCAS FILTERSLFDE165
LYNXautoLF-1904
MAGNETI MARELLI153071760253
MAGNETI MARELLI154703829700
MAHLEKX 229
MAHLEKX 229D
MANDOMMF035064
MANN-FILTERPU 7002 x
MAPCO63716
MASTER-SPORT GERMANY7002X-KF-PCS-MS
MAXGEAR26-0669
MDRMFF-3E75
MEAT & DORIA4845
MECAFILTERELG5319
MECAFILTERG65
MEYLE714 323 0016
MFILTERDE 3131
MGAFG2052
MISFATF117
MOTAQUIPVFF522
MULLER FILTERFN1461
NAPANFF2061
NTYFFF-FR-045
OPEN PARTSEFF5030.10
OPTIMALFF-01179
PATRONPF3271
PEMEBLAJAPFC-ECO075
PURFLUXC514
PURROPUR-PF4000
QUINTON HAZELLQFF0017
REVITAFRC00008
SCT - MANNOLSC 7051 P
SCT GermanySC 7051 P
SIARIA3M085
SIVENTOS30085
SOFIMAS 0929 NC
STELLOX21-00501-SX
STEP FILTERSCC40537
SWAG50 94 8472
Technika775045
TECNECO FILTERSGS0493-E
TECNOCARN493
TOPRAN302 727
UFI26.696.00
UNIFLUX FILTERSXN272
VAICOV25-0201
VALEO587925
WE PARTS4845
WILMINK GROUPWG1018957
WILMINK GROUPWG1215172
WILMINK GROUPWG1499191
WILMINK GROUPWG1748066
WILMINK GROUPWG1792900
WILMINK GROUPWG1795765
WIX FILTERSWF8367
ZEKKERTKF-5377

Podobné výrobky

Palivový filtr PURFLUX C514

Palivový filtr PURFLUX C514

Popis: Vnější průměr [mm] 77, vnitřní průměr [mm] 19, Výška ( v mm ) 112, Čísla produktu: ALCO (ZYPERN) MD617, ASHIKA 30ECO075, BOSCH F026402007, BOSC..

169,-Kč Cena bez DPH: 140,-Kč

Palivový filtr JAPANPARTS FC-ECO075

Palivový filtr JAPANPARTS FC-ECO075

Popis: Délka (v mm) 109, Průměr zapuštění [mm] 22, typ filtru Vložka filtru, Vnější průměr [mm] 79, vnitřní průměr [mm] 20, Čísla produktu: ASHIKA 30-..

102,-Kč Cena bez DPH: 85,-Kč