• Vodní čerpadlo MAGNETI MARELLI 352316170861

Vodní čerpadlo MAGNETI MARELLI 352316170861

  • Výrobce: MAGNETI MARELLI
  • Kód: MAGNETIMARELLI352316170861
  • Dostupnost: K dispozici
  • 862,-Kč

  • Cena bez DPH: 713,-Kč

Čísla produktu:

AIRTEX1168
BUGATTIPA1083
DELPHIWP1713
DOLZO119
FIRST LINEFWP1467
GPPA256
GRAFPA326
HEPUP309
MEYLE6136004021
OPEL1334009
OPEL1334021
OPEL90220290
OPEL90220668
OPEL90271492
OPEL90324217
OPEL90348231
QUINTON HAZELLQCP2689
RUVILLE65355
Saleri SILPA575P
SASIC9001133
SKFVKPC85603
VALEO506084
VAUXHALLR1160027

Podobné výrobky

Vodní čerpadlo MAXGEAR 47-0121

Vodní čerpadlo MAXGEAR 47-0121

Popis: průměr kolesa [mm] 76, Čísla produktu: AIRTEX 1594, AIRTEX 1651, AIRTEX 1656, AISIN WPA-002, ALFA ROMEO 60778982, ALFA ROMEO 60778983, ASHIKA 3..

595,-Kč Cena bez DPH: 492,-Kč

Vodní čerpadlo KRAFT 1501760

Vodní čerpadlo KRAFT 1501760

Čísla produktu: ALFA ROMEO 60778983, DOLZ A341ST, FORD 1032940, GRAF PA671, HEPU P345, OPEL 13 34 123, OPEL 91151669, RUVILLE 68608, SKF VKPC 82810, V..

307,-Kč Cena bez DPH: 253,-Kč

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 18053

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 18053

Popis: Dbejte servisnich informaci, Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s těsněním, hmotnost ( v kg ) 1,9, pozadovany pocet kusu 1, Čísla produktu: AIRT..

820,-Kč Cena bez DPH: 678,-Kč