• Snímač ABS FEBI BILSTEIN 36805

Snímač ABS FEBI BILSTEIN 36805

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN36805
  • Dostupnost: K dispozici
  • 793,-Kč

  • Cena bez DPH: 655,-Kč

Popis:

Barvačerná
Barvamodrá
Délka (v mm)893
délka kabelu770
Hmotnost [kg]0,065
montovaná stranazadní náprava - oboustranné
Počet koncovek2

Čísla produktu:

4U Autoparts20319BW
A.B.S.30364
ABAKUS120-03-041
AIC52494
APEC brakingABS1168
AUTEX901112
AUTLOGAS4153
AUTO-SPEED PARTS290SS00386
BBR Automotive001-10-18001
BBTWSS0910
BENDIX BrakingBSW1191
BENDIX058078B
BMW34 52 6 760 046
BMW34 52 6 771 703
BREMI50345
CSV electronic partsCSG9581
CSV electronic partsCSG9684
CSV electronic partsCSG9787
DAKAtec410020
DELPHISS20071
DODA1180050045
EFI AUTOMOTIVE302386
EFI AUTOMOTIVE302410
ELTA AUTOMOTIVEEA0344
ELTA AUTOMOTIVEXBS344
ERA560227A
ESEN SKV06SKV080
FAE78486
FISPA84.787
FREY882207001
FTEBZ3161S
GEBE9 1370 1
Hamburg Tech1150-03022
HELLA6PU 012 039-831
HERTH+BUSS ELPARTS70660122
HITACHI131522
HOFFER8290288
INTERMOTOR60654
IPD40-0107
JP GROUP1497101700
KAWE8180 11140
KRAFT AUTOMOTIVE9412612
LEMARKLAB150
MAPCO86677
MAXGEAR20-0101
MEAT & DORIA90288
METZGER0900271
MEYLE314 899 0032
MOBILETRONAB-EU194
MOTAQUIPLVAB365
Multiparts97-992152
NK291527
NTYHCA-BM-028
ODM-MULTIPARTS97-992152
OPTIMAL06-S080
OSSCA10367
PartsTecPTA560-0222
PATRONABS52060
PREXApartsP201095
QUATTRO FRENIQF61F00026
QUINTON HAZELLXABS254
RIDEX412W0262
SIDAT84.787
StarkSKWSS-0350261
STELLOX06-65396-SX
STELLOX06-65420-SX
SWAG20 93 6805
TEXTAR45133300
TOPRAN501 080
TRICLO432805
TRISCAN8180 11140
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.188
TRWGBS4024
VEMOV20-72-0503
WE PARTS411140327
WILMINK GROUPWG1409783
WILMINK GROUPWG1428089
WILMINK GROUPWG1495671
WILMINK GROUPWG1773903
WXQP130033

Podobné výrobky

Snímač ABS A.B.S. 30364

Snímač ABS A.B.S. 30364

Popis: Barva zásuvky modrá, Délka (v mm) 790, Hmotnost [kg] 0,11, Typ snímače aktivní senzor, Čísla produktu: APEC braking ABS1168, AUTEX 901112, BEND..

402,-Kč Cena bez DPH: 332,-Kč

Snímač ABS MAXGEAR 20-0100

Snímač ABS MAXGEAR 20-0100

Popis: Brzdná/jízdní dynamika pro vozidla s ABS, Brzdná/jízdní dynamika pro vozidla s DSC, délka kabelu 680, montovaná strana Přední náprava - oboustr..

518,-Kč Cena bez DPH: 429,-Kč

Snímač ABS MAXGEAR 20-0273

Snímač ABS MAXGEAR 20-0273

Popis: montovaná strana Zadní náprava, pro OE číslo 34 52 6 775 864, Čísla produktu: A.B.S. 31232, BENDIX 058316B, BMW 34 52 6 775 864, BOSCH 0 265 00..

484,-Kč Cena bez DPH: 400,-Kč