• Snímač ABS FEBI BILSTEIN 46261

Snímač ABS FEBI BILSTEIN 46261

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN46261
  • Dostupnost: K dispozici
  • 574,-Kč

  • Cena bez DPH: 475,-Kč

Popis:

Barvamodrá
Délka (v mm)1300
Doplňující výrobek/info 2se šroubem
Hmotnost [kg]0,06
montovaná stranaPřední náprava - oboustranný
Počet koncovek2

Čísla produktu:

4U Autoparts20449PU
A.B.S.30373
ABAKUS120-02-106
AD JSAutomotiveVBS601
APEC brakingABS1197
ATE24.0711-5345.3
AUTLOGAS4558
AUTO-SPEED PARTS290SS00097
AUTOFREN SEINSADS0316
BENDIX BrakingBSW1087
BENDIX BrakingBSW1118
BENDIX058555B
BIRTH52079
BOSCH0 986 594 567
BOSCH0 986 594 596
BREMI50588
CITROËN4545.H9
CITROËN4545.K6
CITROËN96 700 550 80
COGEFA France745.45K6
CSV electronic partsCSG1102
DAKAtec410473
DELPHISS20353
DENCKERMANNB180048
EFI AUTOMOTIVE302088
ELTA AUTOMOTIVEEA1067
ELTA AUTOMOTIVEXBS1067
ERT530228
ESEN SKV06SKV322
FAE78089
FISPA84.1102
FTEBZ3204S
FTEBZ3224S
GEBE9 1187 1
GEBE9 1214 1
HC-Cargo182313
HC-Cargo182321
HELLA6PU 012 039-901
HERTH+BUSS ELPARTS70660521
HITACHI131574
HOFFER8290601
INTERMOTOR60941
KAWE8180 28137
LEMARKLAB690
MAPCO86318
MAXGEAR20-0233
MEAT & DORIA90601
METZGER0900791
MEYLE40-14 800 0027
MOBILETRONAB-EU484
MOTAQUIPLVAB751
NK299903
OPTIMAL06-S558
OSSCA20722
PAGID35344
PEUGEOT4545.H9
PEUGEOT4545.K6
PEUGEOT96 700 550 80
QUATTRO FRENIQF60F00269
RIDEX412W0105
SIDAT84.1102
SNRASB159.17
StarkSKWSS-0350104
SWAG62 94 6261
TEXTAR45017200
TEXTAR45020900
TOPRAN723 774
TRICLO430272
TRISCAN8180 28137
TRWGBS2138
VEMAVE52079
VEMOV22-72-0106-1
VEMOV22-72-0106
VEMOV42-72-0014
WE PARTS411140642
WILMINK GROUPWG1431410
WILMINK GROUPWG1749745
WILMINK GROUPWG1774143

Podobné výrobky

Snímač ABS ATE 24.0711-5345.3

Snímač ABS ATE 24.0711-5345.3

Popis: Délka (v mm) 1259, MAPP-kód k dispozici, Čísla produktu: ATE 24.0711-5215.3, CITROËN 4545 G6, CITROËN 4545 H5, CITROËN 4545 H9, CITROËN 4545 K6..

598,-Kč Cena bez DPH: 495,-Kč

Snímač ABS BOSCH 0986594520

Snímač ABS BOSCH 0986594520

Popis: délka kabelu 1300, Čísla produktu: ATE 24 0710 2018 1, CITROËN 4545 A9, CITROËN 4545 G6, CITROËN 96 42 687 580, Continental/VDO S119290001Z, DE..

619,-Kč Cena bez DPH: 511,-Kč

Snímač ABS A.B.S. 30374

Snímač ABS A.B.S. 30374

Popis: Barva zásuvky modrá, Délka (v mm) 1800, Hmotnost [kg] 0,14, Typ snímače aktivní senzor, Čísla produktu: ATE 24.0711-5216.3, AUTOFREN SEINSA DS0..

529,-Kč Cena bez DPH: 437,-Kč