• Termostat FEBI BILSTEIN 28479

Termostat FEBI BILSTEIN 28479

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN28479
  • Dostupnost: K dispozici
  • 741,-Kč

  • Cena bez DPH: 612,-Kč

Popis:

Dbejte servisních informaci
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos těsněním
Hmotnost [kg]0,270
Materiálhliník
Otevírací teplota [°C]107
Otevírací teplota [°C]92
typ karoséries krytem

Čísla produktu:

ABAKUS037-025-0009
AKRON-MALÒTER031
AP XENERGYXT6518
ASAM73305
AUTOMEGA160100610
AUTOMOTOR FrancePTH1077
AUTOMOTOR FrancePTH7792
BE TURBO300041
BEHRTI 43 92D
BGACT5055
BGACT5064
BGACT5382K
BGACT5475K
BIRTH80022
BORG & BECKBBT063
BORG & BECKBBT176
BorgWarner (Wahler)4198.92D
BSGBSG 65-125-015
CALORSTAT by VernetTH6518.92J
CAUTEX756863
CSV electronic partsCTH2056
CSV electronic partsCTH2067
CSV electronic partsCTH2085
CSV electronic partsCTH2086
CSV electronic partsCTH2087
CSV electronic partsCTH2089
CSV electronic partsCTH2199
CSV electronic partsCTH2213
CSV electronic partsCTH2261
CSV electronic partsCTH2265
CSV electronic partsCTH2266
CSV electronic partsCTH2267
CSV electronic partsCTH2269
CSV electronic partsCTH2301
CSV electronic partsCTH2573
CSV electronic partsCTH2600
DAYCODT1155H
DENSODTM92477
DIPASPORTTRM096N
EPS1.880.347
ERA350131
ESEN SKV20SKV005
ESEN SKV20SKV012
ESEN SKV20SKV016
ESEN SKV20SKV036
FACET7.8347
FAE5321392
FIRST LINEFTK063
FIRST LINEFTK176
FISPA94.265
GATESTH24092G1
GENERAL MOTORS090572899
GENERAL MOTORS90572899
HELLA8MT 354 774-701
HOFFER8192265
JDEUSTH0200020
KRAFT AUTOMOTIVE1511690
KW580 347
MAGNETI MARELLI352047792000
MAGNETI MARELLI352317000990
MAGNETI MARELLI352317100990
MAGNETI MARELLI359001201910
MAHLETI 43 92D
MAPCO28719
MAXGEAR67-0038
MDREPS-1880 347
MDRMRP-2B03
MEAT & DORIA92265
Metalcaucho03039
METZGER4006030
MOTAQUIPVTK79
MOTORAD477-92K
NRF725157
Omnicraft2457958
OPEL13 38 100
OPEN PARTSTRM1032.00
ORIGINAL IMPERIUM90811
OSSCA31312
QUINTON HAZELLQTH527K
QUINTON HAZELLQTH600K
RIDEX316T0126
SASIC3306048
SIDAT94.265
StarkSKTC-0560125
STCT403039
STELLOX23-40077-SX
SWAG40 92 8479
THERMOTECD2X023TT
TOPRAN206 226
TRISCAN8620 16092
VALEO820503
VAUXHALL090572899
VAUXHALL90572899
VEMAVE80022
VEMOV40-99-0013
WE PARTS421150106
WILMINK GROUPWG1091690
WILMINK GROUPWG1264918
WILMINK GROUPWG1409226
WILMINK GROUPWG1429933
WILMINK GROUPWG1445781
WILMINK GROUPWG1492857
WILMINK GROUPWG1760362
WILMINK GROUPWG1760370
WILMINK GROUPWG1760560
WILMINK GROUPWG1760611
WILMINK GROUPWG2113193

Podobné výrobky

Termostat CALORSTAT by Vernet TH6853.92J

Termostat CALORSTAT by Vernet TH6853.92J

Popis: Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s těsněním, otevírací teplota [°C] 92, průměr 2 30, typ karoserie kovovy ram/pouzdro, vyska 1 ( v mm ) 10, Čí..

541,-Kč Cena bez DPH: 447,-Kč

Termostat DAYCO DT1182H

Termostat DAYCO DT1182H

Čísla produktu: FACET 78832, FIRST LINE FTK264, GATES TH38292G1, OPEL 6338004 ,..

497,-Kč Cena bez DPH: 410,-Kč