• Těsnění hlavy válce FEBI BILSTEIN 171887

Těsnění hlavy válce FEBI BILSTEIN 171887

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN171887
  • Dostupnost: K dispozici
  • 651,-Kč

  • Cena bez DPH: 538,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,163
Materiál těsněníKov
Materiálocel
tloušťka/síla( v mm)0,67
Vrt-? [mm]72

Čísla produktu:

AJUSA10209200
AUDI04E 103 383 AJ
AUDI04E 103 383 T
AUDI4E 103 383 AJ
AUDI4E 103 383 T
BGACH9615
CORTECO49424987
ELRING721.982
ELWIS ROYAL0056028
FAI AutoPartsHG1939
GLASERH40705-00
IMEXIMX 721.982
LYNXautoSH-0990
OSSCA41251
SEAT04E 103 383 AJ
SEAT04E 103 383 T
SEAT4E 103 383 AJ
SEAT4E 103 383 T
SKODA04E 103 383 AJ
SKODA04E 103 383 T
SKODA4E 103 383 AJ
SKODA4E 103 383 T
SWAG33 10 1062
VICTOR REINZ61-37805-00
VIKA11031776101
VIKA11031789401
VW04E 103 383 AJ
VW04E 103 383 T
VW4E 103 383 AJ
VW4E 103 383 T
WILMINK GROUPWG1103624
WILMINK GROUPWG1380426
WILMINK GROUPWG1704639
WILMINK GROUPWG1751567
WILMINK GROUPWG2055888
WILMINK GROUPWG2100876

Podobné výrobky

Těsnění hlavy válce VICTOR REINZ 61-37805-00

Těsnění hlavy válce VICTOR REINZ 61-37805-00

Popis: jen ve spojení s 14-32385-01, Konstrukční typ těsnění kovové vrstvené těsnění, průměr v mm 72, Vrt-? [mm] 72, Čísla produktu: AUDI 04E 103 383 ..

736,-Kč Cena bez DPH: 608,-Kč