• Těsnění hlavy válce FEBI BILSTEIN 172021

Těsnění hlavy válce FEBI BILSTEIN 172021

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN172021
  • Dostupnost: K dispozici
  • 491,-Kč

  • Cena bez DPH: 406,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]0,24
Materiálnerez ocel
tloušťka/síla( v mm)0,9
Vrt-? [mm]83,3

Čísla produktu:

AJUSA10202800
AUDI06K 103 383 K
AUDI06L 103 383 B
AUDI6K 103 383 K
AUDI6L 103 383 B
BorsehungB19129
CORTECO83403303
CUPRA06K 103 383 K
ELRING008.040
ELWIS ROYAL0056019
ET ENGINETEAMTH0072
FAI AutoPartsHG1934
GLASERH40708-00
IMEXIMX 313.201
OSSCA32850
PORSCHE958 103 383 10
SEAT06K 103 383 K
SEAT6K 103 383 K
SKODA06K 103 383 K
SKODA6K 103 383 K
VICTOR REINZ61-42165-00
VIKA11031776201
VIKA11031808501
VW (FAW)06K 103 383 K
VW06K 103 383 K
VW06L 103 383 B
VW6K 103 383 K
VW6L 103 383 B
WILMINK GROUPWG1160165
WILMINK GROUPWG1245315
WILMINK GROUPWG1379896
WILMINK GROUPWG1704641
WILMINK GROUPWG1929916
WILMINK GROUPWG2149504
ZZVFZVVC019

Podobné výrobky

Těsnění hlavy válce VICTOR REINZ 61-42165-00

Těsnění hlavy válce VICTOR REINZ 61-42165-00

Popis: Konstrukční typ těsnění kovové vrstvené těsnění, průměr v mm 83, Vrt-? [mm] 83, Čísla produktu: AUDI 06K 103 383 E, AUDI 06K 103 383 K, GLASER ..

711,-Kč Cena bez DPH: 588,-Kč

Šrouby hlavy válců VICTOR REINZ 14-32383-01

Šrouby hlavy válců VICTOR REINZ 14-32383-01

Popis: délka (v mm) 115, Hlava sroubu -/ Profil matky vnitřní polygonická hlava, velikost závitu M10, Čísla produktu: AUDI WHT 005 305 (10x), GLASER T..

266,-Kč Cena bez DPH: 220,-Kč