• Vačkový hřídel FEBI BILSTEIN 17068

Vačkový hřídel FEBI BILSTEIN 17068

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN17068
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 903,-Kč

  • Cena bez DPH: 1 573,-Kč

Popis:

Hmotnost [kg]1,8
pro OE číslo0801.E8

Čísla produktu:

AECAM373
AJUSA93012700
AJUSA93077800
AMC652873
AUTLOGNW5012
BGACS5314
BGACS9321
BSGBSG 70-108-001
BTS TurboCP15003
BTS TurboCP16432
BTS TurboCP17118
CITROËN0801.E8
CITROËN801.E8
DT Spare Parts12.15002
ET ENGINETEAMHV0207
EUROCAMSEC356
FAI AutoPartsC155
FIAT9603104288
FRECCIACM05-2141
INA428 0085 10
KOLBENSCHMIDT50006220
MOTIVET7677
OSSCA11101
PEUGEOT0801.E8
PEUGEOT801.E8
RIDEX566C0009
RUVILLE215910
RUVILLE225910
StarkSKCMS-1000008
STELLOX10-10034-SX
SWAG62 91 7068
TOYOTASZ001-00083
WILMINK GROUPWG1011665
WILMINK GROUPWG1017574
WILMINK GROUPWG1051413
WILMINK GROUPWG1051611
WILMINK GROUPWG1054824
WILMINK GROUPWG1155358
WILMINK GROUPWG1170823
WILMINK GROUPWG1171380
WILMINK GROUPWG1171837
WILMINK GROUPWG1490505
WILMINK GROUPWG1780191
WILMINK GROUPWG1780262

Podobné výrobky

Gufero FEBI BILSTEIN 11812

Gufero FEBI BILSTEIN 11812

Popis: Hmotnost [kg] 0,02, Materiál FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), montovaná strana přední, vepředu, tloušťka/síla( v mm) 7,0, Vnějš..

142,-Kč Cena bez DPH: 117,-Kč

Sada těsnění dříku ventilů VICTOR REINZ 12-25837-01

Sada těsnění dříku ventilů VICTOR REINZ 12-25837-01

Čísla produktu: AJUSA 57004900, ALFA ROMEO 605041100 (8x), AUDI 026 109 675 (8x), BMW 11 34 9 059 169, CITROËN 0956.22 (8x), DACIA 77 00 737 124 (8x),..

92,-Kč Cena bez DPH: 76,-Kč

Těsnění dříku ventilu8x10,8/14,2x10 VA3 8-26

Těsnění dříku ventilu8x10,8/14,2x10 VA3 8-26

Popis: Materiál FPM (Fluor-Kautschuk), Vnější průměr 1 [mm] 10,8, Vnější průměr 2 [mm] 14,2, vnitřní průměr [mm] 8, výška 1 ( v mm ) 10, Čísla produkt..

8,-Kč Cena bez DPH: 7,-Kč