• Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 21237

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 21237

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN21237
  • Dostupnost: K dispozici
  • 612,-Kč

  • Cena bez DPH: 506,-Kč

Popis:

Dbejte servisních informaci
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos těsněním
Doplňující výrobek/info 2se šrouby
Hmotnost [kg]0,765
Materiál lopatky kola vodní pumpyPlast
Materiál těsněnípapír
MateriálHliníková litina
Počet křídel8
Počet zubů20
pro OE číslo82 00 146 301

Čísla produktu:

4U Autoparts13310RN
AIRTEX1577
AISINWPN-921
AKRON-MALÒ130201
AKS DASIS570268N
AKS DASIS570346N
AKS DASIS570551N
AKS DASIS781061N
AP XENERGYX206342
AQUAPLUS85-3540
ASAM30147
ASHIKA35-00-0703
AUTEX986931
AUTOMEGA160076210
AUTOMOTOR FrancePWP9755
AUTOTEAMWPA367
BGACP3154
BORG & BECKBWP1752
BORG & BECKBWP2149
BTESZCK24980-1
BUGATTIPA7715
CALIBERWPC367
CAR332634
CIFAM824-633
COGEFA France7.82.146.301
COMLINEEWP045
CONTINENTAL CTAMWP6044
DAYCODP026
DELPHIWP1860
DENCKERMANNA310037
DENCKERMANNA310037P
DOLZR-214
DOLZR314
EUROREPAR1623099780
FAI AutoPartsWP6126
FASTFT57172
FENOXHB2155
FI.BAWPF119
FIRST LINEFWP1752
FIRST LINEFWP2149
FLENNORFWP70015
FRECCIAWP0255
FRIGAIRHP09.235
GATESWP0050
GEBA60330
GGTPA11075
GGTPA12768
GK986931
GKK986931A
GKK986931B
GNSYH-RE113-2
GNSYH-RE113
GRAFKP633-2
GRAFPA633
HELLA8MP 376 800-731
HELLA8MP 376 800-734
HEPUK62028
HEPUP931
HEPUPK09310
HEPUPK09311
HUTCHINSONWP 0028V
HUTCHINSONWP28
INA538 0022 10
IPDK62028
IPDP931
JAPANPARTSPQ-0703
JAPKO350703
JP GROUP4314100700
KAGER33-0317
KAMOKAT0243
KEY PARTSKCP1752
KLAXCAR FRANCE42039z
KM InternationalWPK367
KOLBENSCHMIDT50005040
KRAFT AUTOMOTIVE1505070
KWP10633
KWPKW633-2
LPRWP0405
LUCASLDWP0633
LUCASLDWP1189
LUCASLKP009
LYNXautoCW-0258
LYNXautoPW-1269
MAGNETI MARELLI350981578000
MAGNETI MARELLI351110001100
MAGNETI MARELLI351110019300
MAGNETI MARELLI352316170963
MAGNETI MARELLI352316170964
MAHLECP 76 000P
MAHLECP 76 000S
MAHLECPK 20 000P
MAHLECPK 49 000P
MAPCO21123
MAXGEAR47-0037
MDRAIS-WPN921
METELLI24-0633
METELLI30-0633-2
METZGERWM-DP026-S
MEYLE16-13 086 0001
MGA633K2
MGAPA633
MGAW633
MILESAN21180
MOTAQUIPVWP742
NK10839010
NK10839039
NTYCPW-RE-023
OMBMB7715
Omnicraft2317210
OPEN PARTSWAP8228.00
OPTIBELTWP 1111
OPTIMALAQ-1573
OSSCA29116
PATRONPWP1149
PATRONPWP1814
PIERBURG7.31741.01.0
PROCODIS FRANCEKPE4014B
PROCODIS FRANCEKPE4049B
PROCODIS FRANCEPE4008
PROFIT1701-0633
PROTECHNICPRW0589
PROTECHNICPRW1030
QH TalbrosQCP3228
QH TalbrosQCP3484
QUINTON HAZELLQCP3484
RENAULT60 01 543 359
RENAULT60 01 546 092
RENAULT77 00 866 518
RENAULT82 00 146 301
RENAULT86 71 017 774
RUVILLE55500703
RUVILLE55538701
RUVILLE65515
Saleri SILPA 831
SAMKOWP0405
SASIC3904023
SASIC3904025
SASIC4001190
SKFVKPC 86216
STATIMW.405
STELLOX4518-0013-SX
STELLOX4518-0023-SX
StormPA12768
SWAG60 92 1237
SYNCRONIXSYNC 40128
TechnikaKDP128
TechnikaKDP135
TECHNOXWP10831
THERMOTECD1R023TT
TOPRAN700 225
TRADEX FRANCETPE-112
TREVI AUTOMOTIVETP733
TRISCAN8600 25009
VAICOV46-50004
VALEO506564
VAN HECKWP 6625
WILMINK GROUPWG1097022
WILMINK GROUPWG1236678
WILMINK GROUPWG1238413
WILMINK GROUPWG1238414
WILMINK GROUPWG1251410
WILMINK GROUPWG1254270
WILMINK GROUPWG1354410
WILMINK GROUPWG1430763
WILMINK GROUPWG1444923
WILMINK GROUPWG1489046
WILMINK GROUPWG1775132
WILMINK GROUPWG1790181
WILMINK GROUPWG1809858
WILMINK GROUPWG1837245
WILMINK GROUPWG1909481
WILMINK GROUPWG2005823
ZEKKERTWP-1210

Podobné výrobky

Vodní čerpadlo KRAFT 1505070

Vodní čerpadlo KRAFT 1505070

Čísla produktu: DOLZ R214, GRAF PA633, HEPU P931, RENAULT 77 00 866 518, RENAULT 82 00 146 301, SKF VKPC 86216 ,..

262,-Kč Cena bez DPH: 216,-Kč

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 21988

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 21988

Popis: Dbejte servisních informaci, Doplňkový výrobek/ doplňkové info s těsněním, Doplňující výrobek/info 2 se šrouby, Hmotnost [kg] 0,771, Materiál l..

533,-Kč Cena bez DPH: 441,-Kč

Vodní čerpadlo KRAFT 1505080

Vodní čerpadlo KRAFT 1505080

Čísla produktu: DOLZ R135, GRAF PA634, HEPU P849, RENAULT 77 00 861 686, RENAULT 77 01 478 018, RENAULT 82 00 146 298, RUVILLE 65516, SKF VKPC 86415 ,..

309,-Kč Cena bez DPH: 255,-Kč