• Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 31409

Vodní čerpadlo FEBI BILSTEIN 31409

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN31409
  • Dostupnost: K dispozici
  • 658,-Kč

  • Cena bez DPH: 544,-Kč

Popis:

Dbejte servisních informaci
Doplňující výrobek/info 2s těsnicím kroužkem
Hmotnost [kg]0,92
Materiál lopatky kola vodní pumpyKov
Materiál těsněníGuma
MateriálHliníková litina
Počet křídel7

Čísla produktu:

AIRTEX1890
AISINWE-VW25
AKRON-MALÒ130390
AQUAPLUS85-8420
AUDI06E 121 005 G
AUDI06E 121 005 P
AUDI06E 121 008 P
AUDI06E 121 018 B
AUDI6E 121 005 G
AUDI6E 121 005 P
AUDI6E 121 008 P
AUDI6E 121 018 B
AUTOMEGA160040110
BBR Automotive001-10-19361
BGACP7300T
BLUE PRINTADV189106
BORG & BECKBWP2214
BUGATTIPA10122
CIFAM824-1050
COMLINEEWP304
DAYCODP526
DELPHIWP2623
DOLZA220
FAI AutoPartsWP6576
FIRST LINEFWP2214
FRECCIAWP0435
GATES-AUGWP4233
GATES-SEA41194
GATESWP0136
GEBA11215
GGTPA12561
GK980291
GNSYH-AU158
GRAFPA1050
HEPUP653
HUTCHINSONWP336
INA538 0355 10
JP GROUP1114110900
KAGER33-1048
KWP101050
LASO95200171
LPRWP0758
LUCASLAWP1000
LYNXautoCW-0212
MAGNETI MARELLI350982037000
MAGNETI MARELLI352316171239
MAHLECP 614 000S
MDRAIS-WEVW25
METELLI24-1050
METZGER4007037
MEYLE113 220 0017/HD
MGAPA1050
MOTAQUIPLVWP965
NTYCPW-AU-040
OMBMB10122
OPEN PARTSWAP8523.00
OPTIMALAQ-2213
OSSCA09590
PATRONPWP1758
PROTECHNICPRW0813
QH TalbrosQCP3650
QUINTON HAZELLQCP3650
RUVILLE65478
Saleri SILPA1446
SAMKOWP0758
SKF BrazilVKPC 81320
SKFVKPC 81320
STELLOX4500-0313-SX
SWAG30 93 1409
SYNCRONIXSYNC 40298
TOPRAN113 150
TREVI AUTOMOTIVETP1150
TRISCAN8600 29046
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.19.190
VAICOV10-50066-1
VAICOV10-50066
VALEO529222
VAN HECKWP 8930
VIKA11211823201
WILMINK GROUPWG1237425
WILMINK GROUPWG1428833
WILMINK GROUPWG1489552
WILMINK GROUPWG1780810
WILMINK GROUPWG1790555
WILMINK GROUPWG1837402
WILMINK GROUPWG2006263
ZEKKERTWP-1492

Podobné výrobky

Vodní čerpadlo AT Germany at23019

Vodní čerpadlo AT Germany at23019

Popis: Doplňkový výrobek/ doplňkové info s těsněním, Čísla produktu: FEBI BILSTEIN 36048, MEYLE 113 220 0021/HD, TOPRAN 113 132, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0..

694,-Kč Cena bez DPH: 573,-Kč

Vodní čerpadlo MEYLE 1132200017/HD

Vodní čerpadlo MEYLE 1132200017/HD

Popis: Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s těsněním, kvalita, jakost Sealed with SiC/SiC, verze pro tezky vykon, Čísla produktu: AIRTEX 1890, AQUAPLUS..

991,-Kč Cena bez DPH: 819,-Kč