• Vypouštěcí šroub olejové vany FEBI BILSTEIN 45890

Vypouštěcí šroub olejové vany FEBI BILSTEIN 45890

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN45890
  • Dostupnost: K dispozici
  • 36,-Kč

  • Cena bez DPH: 30,-Kč

Popis:

Délka (v mm)20
Délka šroubu pod hlavou [mm]17
Hlava šroubu -/ Profil matkyVnitřní čtyřhran
Hmotnost [kg]0,020
MateriálKov
povrchpozinkovaný
průměr vlákna [mm]15,5
Rozměr klíče8
Vnější průměr [mm]22,0
Vnější závit [mm]M16 x 1,5

Čísla produktu:

3RG83018
3RG83506
AIC52677
AKRON-MALÒ120030
ASAM30385
ASAM32682
ASAM80102
AUTOMEGA130076810
BGAPK1401
BIRTH4961
CAUTEX756776
CAUTEX952004
COGEFA France7.03.075.348
CORTECO220100S
CORTECO220101S
DACIA60 01 543 033
DACIA77 03 075 348
DAKAtec30504
DODA1110020033
DT Spare Parts6.20404
DT Spare Parts6.20404SP
ELRING390.430
ELRING434.940
ELRING434.941
FA1518.471.001
FA1518.471.021
FARE SA0639
FARE SA10530
FASTFT94722
FEBI BILSTEIN48880
GENERAL MOTORS093198205
GENERAL MOTORS93198205
GOOMOP-0013
GOOMOP-0025
IMEXEZ-108P
IMEXIMX 001607 990 00 23
IMEXIMX REN7703075210
IMEXIMX REN7703075348
IMEXIMX VAU93198205
KS TOOLS430.1041
KS TOOLS430.1161
KS TOOLS430.2041
KS TOOLS430.2161
MAPCO95938/5
MAPCO95938
MASUMAM-81
MERCEDES-BENZ607 990 00 23
MERCEDES-BENZA607 990 00 23
Metalcaucho00667
Metalcaucho05655
METZGER8030049
NISSAN77030-75210
NISSAN77030-75348
OPEL44 33 916
OPTIMALPA-031
QUINTON HAZELLQOC1003
QUINTON HAZELLQOC1018
RENAULT60 01 543 033
RENAULT77 03 075 210
RENAULT77 03 075 348
SASIC1630210
STCT400667
STCT405655
STELLOX75-52503-SX
StormF0639
SWAG60 94 5890
Technika713944
Technika713960
Technika713961
Technika714776
TOPRAN721 134
TRICLO325251
TRISCAN9500 1003
VAICOV46-0422
VAN HECK518.471.021
VAUXHALL093198205
VAUXHALL93198205
VEMA383
VEMA523
VOLVO31216539
WILMINK GROUPWG1083853
WILMINK GROUPWG1380315
WILMINK GROUPWG1430970
WILMINK GROUPWG1807397
WILMINK GROUPWG1889978
WILMINK GROUPWG1920480

Podobné výrobky

Vypouštěcí šroub olejové vany CORTECO 220100S

Vypouštěcí šroub olejové vany CORTECO 220100S

Popis: Délka (v mm) 15,5, Doplňující výrobek/info 2 s těsnicím kroužkem, Rozměr klíče 8 x 8, Typ kontejneru Blistr, Velikost závitu M 16 x 1,50 x 12, ..

43,-Kč Cena bez DPH: 35,-Kč

Vypouštěcí šroub olejové vany CORTECO 220122S

Vypouštěcí šroub olejové vany CORTECO 220122S

Popis: Délka (v mm) 20,5, Doplňující výrobek/info 2 s těsnicím kroužkem, Rozměr klíče 14, Typ kontejneru Blistr, Velikost závitu M 12 x 1,25 x 11,5, Č..

67,-Kč Cena bez DPH: 55,-Kč

Podložka vypouštěcí zátky FEBI BILSTEIN 44850

Podložka vypouštěcí zátky FEBI BILSTEIN 44850

Popis: Hmotnost [kg] 0,010, Materiál měď, tloušťka/síla( v mm) 2,0, Vnější průměr [mm] 22,0, vnitřní průměr [mm] 16,0, Čísla produktu: 3RG 80017, AJUS..

8,-Kč Cena bez DPH: 7,-Kč