• Zdvihátko ventilu FEBI BILSTEIN 18672

Zdvihátko ventilu FEBI BILSTEIN 18672

  • Výrobce: FEBI BILSTEIN
  • Kód: FEBIBILSTEIN18672
  • Dostupnost: K dispozici
  • 113,-Kč

  • Cena bez DPH: 94,-Kč

Popis:

Dbejte servisních informaci
druh provozuhydraulický
Hmotnost [kg]0,018
montovaná stranaSací strana
montovaná stranaVýstupní strana
tloušťka/síla( v mm)34,7
Vnější průměr [mm]12,0

Čísla produktu:

4U Autoparts15443LR
AEFOL115
AEFOL152
AEFOL187
AEFOL190
AJUSA85002700
AJUSA85009000
AJUSA85009300
AJUSA85011300
AJUSA85018000
AJUSA85022000
AUDI022 109 423 B
AUDI022 109 423 C
AUDI022 109 423
AUDI22 109 423 B
AUDI22 109 423 C
AUDI22 109 423
AUTEX955014
AUTEX955021
AUTEX955073
AUTEX955088
AUTEX955254
AUTOMEGA130016610
AUTOMEGA130045210
BGACS2300FK
BGAHL5356
BGAHL6314
BGAHL6345
BGAHL6346
BGARA1464
BLUE PRINTADF126101
BorsehungB18825
BSGBSG 15-122-021
BTS TurboCP40207
BTS TurboCP41114
BTS TurboCP41940
BTS TurboCP45008
CHRYSLER0 5175 440AA
CHRYSLER5175 440AA
CITROËN0942.42
CITROËN0942.51
CITROËN0942.52
CITROËN0942.53
CITROËN942.42
CITROËN942.51
CITROËN942.52
CITROËN942.53
CITROËN96 368 484 80
CITROËN96 378 583 80
CPB500045
DELPHIVL10018-12B1
DIPASPORTPUN002N
DS0942.53
DT Spare Parts4.67528
ET ENGINETEAMZH0019
ET ENGINETEAMZH0055
ET ENGINETEAMZH0072
EUROCAMSEH2353
EUROCAMSEH2817
EUROCAMSEH3353
EUROCAMSEH4019
EUROCAMSEH4912
EUROCAMSEH5160
EUROCAMSEH5353
EUROCAMSEH5642
EUROCAMSEH6312
EUROCAMSEH6353
EUROCAMSEH7312
EUROCAMSEH8423
FAI AutoPartsBFS123
FAI AutoPartsBFS128
FAI AutoPartsBFS148
FAI AutoPartsBFS148S
FAI AutoPartsBFS156
FAI AutoPartsBFS156S
FAI AutoPartsCSK4156
FEBI BILSTEIN11783
FEBI BILSTEIN24192
FIAT9464396380
FIAT9632372480
FORD USA2S6Q6500AA
FORD USA2S6Q6500AB
FORD USAYM216500AA
FORD1 118 064
FORD1 146 061
FORD1 487 788
FRECCIAPI 06-0019
FRECCIAPI 06-0030
FREY706001001
GENERAL MOTORS003646450
GENERAL MOTORS03646450
GENERAL MOTORS093161686
GENERAL MOTORS3646450
GENERAL MOTORS93161686
HONDA14580-R9G-003
IJS GROUP16-1025
IMEXIMX FOL187
INA420 0081 10
INA420 0086 10
INA420 0119 10
INA420 0172 10
INA423 0051 10
IPD45-4009
IPD45-4016
IPD45-4068
IPD45-4083
IPD45-4249
KOLBENSCHMIDT50006419
KOLBENSCHMIDT50006432
KOLBENSCHMIDT50006478
KOLBENSCHMIDT50006491
KOLBENSCHMIDT50006509
LANCIA9464396380
LANCIA9632372480
LAND ROVER1336545 SK1
LAND ROVER1336545
LASO20050922
MAXGEAR17-0052
MAXGEAR17-0155
MAXGEAR17-0166
MAXGEAR17-0167
MDRMRP-2B03
MERCEDES-BENZ642 050 00 80
MERCEDES-BENZ642 050 01 80
MERCEDES-BENZ668 050 00 80
MERCEDES-BENZ668 050 01 80
MERCEDES-BENZA642 050 00 80
MERCEDES-BENZA642 050 01 80
MERCEDES-BENZA668 050 00 80
MERCEDES-BENZA668 050 01 80
MITSUBISHIMN960097
MOTIVEHL29
MOTIVEHL47
MOTIVEHL52
MOTIVERAK080
NISSAN13234-00Q0A
OPEL36 46 450
OPEL44 31 246
OSSCA16454
OSSCA24822
OSSCA25693
PATRONPGL024
PEMEBLAP-992
PEUGEOT0942.42
PEUGEOT0942.51
PEUGEOT0942.52
PEUGEOT0942.53
PEUGEOT942.42
PEUGEOT942.51
PEUGEOT942.52
PEUGEOT942.53
PEUGEOT96 368 484 80
PEUGEOT96 378 583 80
RED-LINE17HY010
RED-LINE17KI005
RED-LINE30SZ016
RENAULT77 01 062 312
RIDEX1216R0029
RIDEX1216R0053
RIDEX1216R0054
RIDEX1216R0081
RUVILLE235908
RUVILLE265103
RUVILLE265106
RUVILLE265165
RUVILLE265703
SEAT022 109 423 B
SEAT022 109 423 C
SEAT022 109 423
SEAT22 109 423 B
SEAT22 109 423 C
SEAT22 109 423
SKODA022 109 423 B
SKODA022 109 423 C
SKODA022 109 423
SKODA22 109 423 B
SKODA22 109 423 C
SKODA22 109 423
SMART0003066V003000000
SMART0003066V003
SMART0004572V001000000
SMART0004572V001
SMART160 050 01 80
SMART4572V001
SMART642 050 00 80
SMART642 050 01 80
SMART668 050 01 80
SMARTA0003066V003000000
SMARTA0003066V003
SMARTA0004572V001000000
SMARTA0004572V001
SMARTA160 050 01 80
SMARTA4572V001
SMARTA642 050 00 80
SMARTA642 050 01 80
SMARTA668 050 01 80
SSANGYONG665 050 00 25
StarkSKRO-1170028
StarkSKRO-1170052
StarkSKRO-1170053
StarkSKRO-1170080
STELLOX20-00523-SX
STELLOX20-00548-SX
SWAG62 91 8672
TOPRAN110 348
TOPRAN208 733
TOYOTASU001-00558
TRISCAN80-10001
TRISCAN80-17001
TRISCAN80-25004
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.12.147
VAICOV30-1362
VAUXHALL003646450
VAUXHALL03646450
VAUXHALL093161686
VAUXHALL3646450
VAUXHALL93161686
VW022 109 423 B
VW022 109 423 C
VW022 109 423
VW22 109 423 B
VW22 109 423 C
VW22 109 423
WILMINK GROUPWG1009696
WILMINK GROUPWG1017716
WILMINK GROUPWG1017728
WILMINK GROUPWG1017750
WILMINK GROUPWG1017763
WILMINK GROUPWG1017770
WILMINK GROUPWG1051771
WILMINK GROUPWG1051779
WILMINK GROUPWG1051795
WILMINK GROUPWG1051854
WILMINK GROUPWG1051857
WILMINK GROUPWG1051860
WILMINK GROUPWG1051869
WILMINK GROUPWG1051877
WILMINK GROUPWG1051902
WILMINK GROUPWG1051923
WILMINK GROUPWG1053399
WILMINK GROUPWG1054827
WILMINK GROUPWG1097355
WILMINK GROUPWG1097391
WILMINK GROUPWG1100091
WILMINK GROUPWG1153863
WILMINK GROUPWG1156411
WILMINK GROUPWG1170649
WILMINK GROUPWG1172055
WILMINK GROUPWG1172082
WILMINK GROUPWG1250802
WILMINK GROUPWG1250807
WILMINK GROUPWG1345786
WILMINK GROUPWG1426831
WILMINK GROUPWG1456076
WILMINK GROUPWG1456121
WILMINK GROUPWG1462617
WILMINK GROUPWG1462620
WILMINK GROUPWG1483882
WILMINK GROUPWG1490427
WILMINK GROUPWG1490708
WILMINK GROUPWG1490735
WILMINK GROUPWG1490757
WILMINK GROUPWG1490861
WILMINK GROUPWG1795919
WILMINK GROUPWG1989083
WXQP313627

Podobné výrobky

Zdvihátko ventilu MAXGEAR 17-0167

Zdvihátko ventilu MAXGEAR 17-0167

Popis: druh provozu hydraulický, váha [g] 22,37, Čísla produktu: AJUSA 85009000, AUDI 022 109 423 A, AUDI 022 109 423 C, AUDI 022 109 423 D, AUDI 04E ..

98,-Kč Cena bez DPH: 81,-Kč

Zdvihátko ventilu BLUE PRINT ADF126101

Zdvihátko ventilu BLUE PRINT ADF126101

Popis: druh provozu hydraulický, Hmotnost [kg] 0,03, Čísla produktu: AE FOL190, AJUSA 85009300, AUTEX 955014, AUTOMEGA 130016610, BGA CS2300FK, BGA HL..

123,-Kč Cena bez DPH: 102,-Kč

Těsnění dříku ventilu 6x8,8/12,2x9,7 VA3

Těsnění dříku ventilu 6x8,8/12,2x9,7 VA3

Popis: Materiál FPM (Fluor-Kautschuk), Vnější průměr 1 [mm] 12,20, Vnitřní průměr 1 [mm] 6, Vnitřní průměr 2 [mm] 8,8, výška 1 ( v mm ) 9,70, Čísla pr..

9,-Kč Cena bez DPH: 7,-Kč