• Palivový filtr VAICO V10-0207

Palivový filtr VAICO V10-0207

  • Výrobce: VAICO
  • Kód: VAICOV10-0207
  • Dostupnost: K dispozici
  • 89,-Kč

  • Cena bez DPH: 74,-Kč

Popis:

délka balení [cm]6
Hmotnost [kg]0,1925
Šířka balení [cm]6
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]55
Výška ( v mm )159
Výška balení [cm]18,5

Čísla produktu:

ACDelcoFS 9128 E
AUDI6X0 201 511 B
AUDI6X0 201 511
AUTOMEGA3020105116X0B
BBR Automotive001-10-22565
BOSCH0 450 905 316
BUGIADBSP20996
CHAMPIONCFF100225
CHAMPIONG6340
CHAMPIONL225/606
CLEAN FILTERSMBNA 985
COMLINEEFF010
CoopersFiaamFT5258
DELPHIEFP202
DELPHIFF0069
FEBI BILSTEIN17635
FILTRONPP 905
FRAMG5540
HENGST FILTERH110WK
HOFFER4077
HOFFER4267
JP GROUP1118701100
JP GROUP201710001
KAGER11-0015
KLAXCAR FRANCEFE009z
KNECHT06557847
KNECHT09655317
KNECHT09655325
KNECHTKL 84
KOLBENSCHMIDT50013268
KOLBENSCHMIDT50013643
MAGNETI MARELLI150020006700
MAGNETI MARELLI152071760676
MAGNETI MARELLI154065578540
MAGNETI MARELLI213908456401
MAGNETI MARELLI359002330220
MAHLE FILTERKL 84
MAHLEKL 710
MANN-FILTERWK 512
MAPCO62212
MEAT & DORIA4077
MEAT & DORIA4267
MECAFILTERELE6006
MEYLE100 201 0013
MOBILG6340
MULLER FILTERFB211
NPSD133O02
P.B.R.AG-6025
PURFLUXEP155
PUROLATORF57318
QUINTON HAZELLWF8101
SCT - MANNOLST 342
SCT GermanyST 342
SEAT6X0 201 511 B
SEAT6X0 201 511
SKODA6X0 201 511 B
SKODA6X0 201 511
SOFIMAS 1722 B
SogefiProFT5258
TECNOCARB67
TOPRAN107 693
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.38.041
UFI31.722.00
UNICO FILTERFI 5163
UNIFLUX FILTERSXB62
VAG6X0 201 511 B
VAG6X0 201 511
VALEO587008
VW6X0 201 511 B
VW6X0 201 511
WIX FILTERSPP 905
WIX FILTERSWF8101

Podobné výrobky

Palivový filtr MANN-FILTER WK512

Palivový filtr MANN-FILTER WK512

Popis: Odtok [mm] 7,9, Vnějżí průměr 1 [mm] 55, Vnějżí průměr [mm] 55, Vpust [mm] 7,9, vyska ( v mm ) 163, Čísla produktu: A.L. FILTER ALG-4564 AR, A...

159,-Kč Cena bez DPH: 131,-Kč

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 30754

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 30754

Popis: Délka (v mm) 165, Doplňující výrobek/info 2 s regulátorem tlaku, Hmotnost [kg] 0,188, Počet koncovek 3, tlak ( v barech) 4, typ filtru Filtr za..

280,-Kč Cena bez DPH: 231,-Kč

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 17635

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 17635

Popis: Délka (v mm) 162, Délka (v mm) 79, Hmotnost [kg] 0,126, Materiál ocel, typ filtru Filtr zabudovaný do potrubí, Vnější průměr [mm] 55,0, Vnější ..

127,-Kč Cena bez DPH: 105,-Kč