• Snímač teploty výfukových plynů ALFA ROMEO - 51825680

Snímač teploty výfukových plynů ALFA ROMEO - 51825680

  • Výrobce: YSPARTS
  • Kód: YSPYS-EGTS013
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 038,-Kč

  • Cena bez DPH: 858,-Kč

doprava autozet

Popis:

délka kabelu395
druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,09
Napětí [V]12
počet pólů2

Čísla produktu:

ALFA ROMEO51799538
ALFA ROMEO51825680
CSV electronic partsCST2176
DELPHITS30006
DIPASPORTINJGS038N
ERA550986
FEBI BILSTEIN100818
FIAT51799538
FIAT51825680
FIAT55218471
FISPA82176
FISPA82176A2
HJS92094212
HOFFER7451986
HOFFER7451986A1
LUCASLGS7010
MEAT & DORIA11986
MEAT & DORIA11986A1
METZGER0894502
MEYLE2148000026
MOTAQUIPLVET147
MTE-THOMSON9551
SIDAT82176
SIDAT82176A2
STANDARD AUTOMOBILE27098
STANDARD AUTOMOBILEEXT108
STANDARD AUTOMOBILEKXT096
STANDARD AUTOMOBILELXT040
STANDARD27098
STANDARDEXT108
STANDARDKXT096
STANDARDLXT040
SWAG70100818
VEMOV24720221
WALKER PRODUCTS27320134
WE PARTS411420087
WE PARTS411420484
WILMINK GROUPWG1015074
WILMINK GROUPWG1494191
WILMINK GROUPWG1837896
WILMINK GROUPWG1890048

Podobné výrobky

Snímač tlaku výfukových plynů AT Germany at11483

Snímač tlaku výfukových plynů AT Germany at11483

Čísla produktu: FIAT 1618.SV, FIAT 1729036, FIAT 1769289, FIAT 504372730, FIAT 504375822, FIAT 55227306, FIAT BS51-5E260-AA, METZGER 906028, TOPRAN 72..

595,-Kč Cena bez DPH: 492,-Kč

Senzor tlaku sacího potrubí DELPHI PS10141

Senzor tlaku sacího potrubí DELPHI PS10141

Čísla produktu: ALFA ROMEO 46811235, ALFA ROMEO 55206796, ALFA ROMEO 55219294, BOSCH 0 261 230 284, ELTA AUTOMOTIVE SEB930, ELTA AUTOMOTIVE XMS7002, E..

507,-Kč Cena bez DPH: 419,-Kč

Snímač polohy vačkové hřídele DELPHI SS10727-12B1

Snímač polohy vačkové hřídele DELPHI SS10727-12B1

Popis: Pocet obsazenych kontaktu 3, Čísla produktu: ALFA ROMEO 46798365, ALFA ROMEO 55201874, ALFA ROMEO 55216241, BBT CSS1302, BBT CSS13O2, BOUGICORD..

696,-Kč Cena bez DPH: 575,-Kč