• EGR ventil FORD - 1220819

EGR ventil FORD - 1220819

  • Výrobce: YSPARTS
  • Kód: YSP1220819
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 541,-Kč

  • Cena bez DPH: 1 274,-Kč

doprava autozet

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,87
Napětí [V]12

Čísla produktu:

ACI-AVESAAEGR619
AINDECGB710035
AMKVEG1035
AUTEX959034
BorgWarner (Wahler)710923R
DRI717710035
ELSTOCK710035
ELTA AUTOMOTIVEELEG148
ELTA AUTOMOTIVEFDR148
ELTA AUTOMOTIVEXEG9012
ERA555069
FISPA83667
FISPA83667UE
FORD1220819
FORD1333572
FORD1446266
FORD1715124
FORD2S7Q9D475AC
FORD2S7Q9D475AD
FORD3C1Q9D475AA
FORDRM4S7Q9D475KD
GEBE930091
HELLA6NU010171041
HOFFER7518041
HOFFER7518541
IPD458029
JOHNSAGR3218096
MABYPARTSOEV010013
MAPCO83604
MAXGEAR270178
MEAT & DORIA88041
MEAT & DORIA88541
METZGER0892024
MOBILETRONEVEU005
MOTAQUIPLVER103
PATRONPEGR033
PIERBURG724809070
QUINTON HAZELLXEGR11
SIDAT83667
SIDAT83667UE
STANDARD AUTOMOBILE14940
STANDARD AUTOMOBILEEGR102
STANDARD AUTOMOBILEERV003
STANDARD AUTOMOBILELEGR002
STANDARD14940
STANDARDEGR102
STANDARDERV003
STANDARDLEGR002
STELLOX0125022SX
TOPRAN304233
TRISCAN881316012
VEMOV25630008
WILMINK GROUPWG1015228
WILMINK GROUPWG1026959
WILMINK GROUPWG1408769
WILMINK GROUPWG1494512
WILMINK GROUPWG1724454

Podobné výrobky

EGR ventil ESEN SKV 14SKV098

EGR ventil ESEN SKV 14SKV098

Popis: druh provozu pneumatický, Hmotnost [kg] 0,48, Čísla produktu: AMK VEG1275, AUTLOG AV6070, DA SILVA GR6144, DRI 717710261, DT Spare Parts 134500..

1 375,-Kč Cena bez DPH: 1 137,-Kč

Těsnění EGR ventilu FA1 EG1300-901

Těsnění EGR ventilu FA1 EG1300-901

Čísla produktu: DT Spare Parts 1345020, ELRING 026920, FORD 1203025, FORD 2S7Q9D468AA ,..

39,-Kč Cena bez DPH: 32,-Kč

EGR ventil ESEN SKV 14SKV061

EGR ventil ESEN SKV 14SKV061

Popis: druh provozu elektrický, Hmotnost [kg] 0,87, Napětí [V] 12, Čísla produktu: ACI-AVESA AEGR619, AINDE CGB710035, AMK VEG1035, AUTEX 959034, Borg..

1 297,-Kč Cena bez DPH: 1 072,-Kč