• Hadička plnicího vzduchu FORD FOCUS 1.6TDCi - 6M516C646GA

Hadička plnicího vzduchu FORD FOCUS 1.6TDCi - 6M516C646GA

  • Výrobce: HORTUM
  • Kód: HOR18010
  • Dostupnost: K dispozici
  • 610,-Kč

  • Cena bez DPH: 504,-Kč

Popis:

Barvačerná
Délka hadičky [mm]420
MateriálPE (Polyethylen)
Vnitřní průměr 1 [mm]48
Vnitřní průměr 2 [mm]44

Čísla produktu:

BE TURBO700308
FEBI BILSTEIN47169
FIRST LINEFTH1296
FORD1231909
FORD1232440
FORD1252809
FORD1308544
FORD1312944
FORD1313635
FORD1313881
FORD1324485
FORD1329068
FORD1348161
FORD1369587
FORD1439410
FORD1672189
FORD3M51-6C646-SD
FORD6M51-6C646-GA
FORD6M51-6C646-GC
GATES09-0609
IBRAS19948
Metalcaucho09796
Metalcaucho09943
METZGER2400370
RAPROR16186/K
SEIM981236
STCT409796
STCT409943
SWAG50 94 7169
THERMOTECDCG134TT
VAICOV95-0357
VAICOV95-0358
VOLVO31273520