• Lepidlo na hliník, železo, ocel 30g

Lepidlo na hliník, železo, ocel 30g

  • Výrobce: MANNOL
  • Kód: 9905
  • Dostupnost: K dispozici
  • 83,-Kč

  • Cena bez DPH: 68,-Kč

doprava autozet

Lepidlo na hliník, železo, ocel

Epoxy-Metal je dvousložkové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice. Rychle a spolehlivě lepí díly z jakýchkoliv kovů a slitin (ocel, litina, hliník, měď, mosaz, bronz, hořčík, cín, olovo atd.) v libovolné kombinaci. Ideální pro rychlé opravy s dlouhodobým účinkem.

Vytvrdne do 4 minut. Konečné vytvrzení proběhne během 2-3 hodin, hmota získá vysokou mechanickou pevnost ve smyku (3-5 N/mm²) a odolává teplotám až +150°C.

Použití:

Lepené povrchy důkladně očistěte od starých nátěrů, nečistot, mastnoty a jiných nečistot. Lepení lze provádět při jakékoli teplotě a vlhkosti, ale optimální teplota je od +10°C do +30°C a vlhkost 50-60 %. Z tuby vytlačte požadované množství obou složek a důkladně promíchejte. Poměr míchání je 1:1. Poté naneste na povrchy, které potřebujete slepit a maximální silou je přitlačte k sobě.

Podobné výrobky

Sekundové lepidlo 3g

Sekundové lepidlo 3g

Mannol Super Gliue je rychleschnoucí lepidlo na plasty, dřevo, gumu, kůži i keramiku...

16,-Kč Cena bez DPH: 13,-Kč

Lepidlo na závity červené 10g

Lepidlo na závity červené 10g

Červené lepidlo k zajištění závitu Lepidlo na závity zabraňuje uvolnění závitových spojů se stoupáním závitu až do M20 a pevně je upevňuje. Je odolné ..

69,-Kč Cena bez DPH: 57,-Kč

Polyuretanová lepící a těsnící hmota černá - 310ml

Polyuretanová lepící a těsnící hmota černá - 310ml

Lepidlo na karoserie vozu BOLL polyuretanová lepící a těsnící hmota je jednosložková hmota, která za účasti vlhkosti obsažené ve vzduchu vytváří silné..

136,-Kč Cena bez DPH: 112,-Kč