EGR ventil ESEN SKV 14SKV170

  • Výrobce: ESEN SKV
  • Kód: ESENSKV14SKV170
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 954,-Kč

  • Cena bez DPH: 1 615,-Kč

doprava autozet

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,90
Napětí [V]12
počet pólů5

Čísla produktu:

ACI-AVESAAEGR913
AINDECGB730029
AMKVEG1010
AUDI03G131501D
AUDI03G131501N
AUDI03G131502
AUDI03G131502B
AUTEX959133
AUTLOGAV6045
BorgWarner (Wahler)710572D
DRI717730029
ELSTOCK730029
ELTA AUTOMOTIVEFDR376
ELTA AUTOMOTIVEXEG9051
ERA555192
FEBI BILSTEIN49484
FISPA83840
HOFFER7518152
IPD458128
KAMOKA19039
LIZARTEEGR025
MEAT & DORIA88152
METZGER0892083
MOTAQUIPLVER105
PATRONPEGR053
PIERBURG700907030
QUINTON HAZELLXEGR43
SEAT03G131501D
SEAT03G131501N
SEAT03G131502
SEAT03G131502B
SIDAT83840
SKODA03G131501D
SKODA03G131501N
SKODA03G131502
SKODA03G131502B
STANDARD AUTOMOBILE14991
STANDARD AUTOMOBILEEGR264
STANDARD AUTOMOBILEERV064
STANDARD AUTOMOBILELEGR199
STANDARD14991
STANDARDEGR264
STANDARDERV064
STANDARDLEGR199
SWAG30949484
TRISCAN881329002
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0716035
VAG03G131501D
VAG03G131501N
VAG03G131502
VAG03G131502B
VEMOV106300141
VEMOV10630014
VW03G131501D
VW03G131501N
VW03G131502
VW03G131502B
WILMINK GROUPWG1015303
WILMINK GROUPWG1025704
WILMINK GROUPWG1091485
WILMINK GROUPWG1494609
WILMINK GROUPWG1724501
WILMINK GROUPWG1795527

Podobné výrobky

Těsnění EGR ventilu TOPRAN 110 376

Těsnění EGR ventilu TOPRAN 110 376

Popis: Chemická vlastnost Bez azbestu, Konstrukční typ těsnění měkké kovové těsnění, montovaná strana tlačítko, Způsob montáže upevnění příruby, Čísla..

37,-Kč Cena bez DPH: 31,-Kč

EGR ventil ESEN SKV 14SKV019

EGR ventil ESEN SKV 14SKV019

Popis: druh provozu pneumatický, Hmotnost [kg] 0,58, Čísla produktu: ACI-AVESA AEGR623, AINDE CGB710018, AMK VEG1029, ASHIKA 15005500, AUDI 038129637D..

823,-Kč Cena bez DPH: 680,-Kč

Elektromagnetický ventil AT Germany at22028

Elektromagnetický ventil AT Germany at22028

Čísla produktu: FEBI BILSTEIN 45698, METZGER 892077, METZGER 892556, PIERBURG 7.02256.00.0, TOPRAN 115 383, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.16.047, VAG 1J0 906..

361,-Kč Cena bez DPH: 298,-Kč