Motorek ostřikovače čelního skla ESEN SKV 15SKV004

  • Výrobce: ESEN SKV
  • Kód: ESENSKV15SKV004
  • Dostupnost: K dispozici
  • 106,-Kč

  • Cena bez DPH: 88,-Kč

doprava autozet

Popis:

druh provozuelektrický
Hmotnost [kg]0,08
Napětí [V]12

Čísla produktu:

BSGBSG30850001
CAUTEX954620
FEBI BILSTEIN06431
FISPA55100
FISPA55135
FORD USA86AB17K624AA
FORD USA86AB17K624BA
FORD USA86AB17K624DA
FORD USA93BB17K624AA
FORD USA93BB17K624CA
FORD1132693
FORD1637624
FORD1698640
FORD1S7117K624DB
FORD2S6T17K624AB
FORD6153469
FORD6157734
FORD6170854
FORD6833495
FORD7003177
FORD7096130
FORD86AB17K624AA
FORD86AB17K624BA
FORD86AB17K624DA
FORD92AB17K624AA
FORD93BB17K624AA
FORD93BB17K624CA
HELLA8TW006848001
HERTH+BUSS ELPARTS65451033
HOFFER7500100
HOFFER7500135
JP GROUP1598500100
MAPCO90602
MEAT & DORIA20100
MEAT & DORIA20135
METALCAUCHO02057
METZGER2220014
PATRONP190011
SEIM06431
SEIM102453
SIDAT55100
SIDAT55135
STCT402057
SWAG50906431
TOPRAN300634
TRISCAN887016102
VEMOV25080002
VOLVO09169611
VOLVO9169611

Podobné výrobky

Motorek ostřikovače MAXGEAR 45-0001

Motorek ostřikovače MAXGEAR 45-0001

Popis: Doplňující výrobek/info 2 pro čistič skel, druh pumpy Duální pumpa, Hmotnost [kg] 0,075, Počet koncovek 2, Požadovaný počet kusů 1, Čísla produ..

116,-Kč Cena bez DPH: 96,-Kč

Motorek ostřikovače čelního skla FEBI BILSTEIN 06431

Motorek ostřikovače čelního skla FEBI BILSTEIN 06431

Popis: druh pumpy Mono pumpa, Hmotnost [kg] 0,087, Napětí [V] 12, Počet koncovek 2, Čísla produktu: ABAKUS 103-02-016, AIC 50670, AIC 54694, AUTOMEGA ..

205,-Kč Cena bez DPH: 169,-Kč

Motorek ostřikovače čelního skla FEBI BILSTEIN 06084

Motorek ostřikovače čelního skla FEBI BILSTEIN 06084

Popis: druh pumpy Duální pumpa, Hmotnost [kg] 0,075, Napětí [V] 12, Počet koncovek 2, Čísla produktu: 3RG 88302, 4X4 ESTANFI EST-156-03-303, AIC 50671..

231,-Kč Cena bez DPH: 191,-Kč