Sada ložisek kol ESEN SKV 29SKV091

  • Výrobce: ESEN SKV
  • Kód: ESENSKV29SKV091
  • Dostupnost: K dispozici
  • 891,-Kč

  • Cena bez DPH: 736,-Kč

doprava autozet

Popis:

Brzdná/jízdní dynamikapro vozidla s ABS
Hmotnost [kg]2,85
montovaná stranau řidiče + u spolujezdce
montovaná stranazadní
Počet děr4
Vnější průměr [mm]135

Čísla produktu:

ASHUKI by Palidium14132702
ASHUKI by Palidium14137602
ASHUKI14132702
ASHUKI14137602
AUTLOGRS1220
AUTOKIT0197395
AUTOTEAMRA1882
BENDIX050341B
BLUE PRINTADT38371
BORG & BECKBWK1245
BREDA LORETTKRT7883
BREDA LORETTKRT7884
CALIBERRC1882
CXCX699
FAG713618810
FAG713618820
FEBI BILSTEIN31180
FIRST LINEFBK1245
FLENNORFR971681
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4712069
IJS GROUP101470
KAGER831106
KAVO PARTSWBH9008
KAWEFR971681
KM InternationalRK1882
LUCAS ENGINE DRIVELKBA87054
LYNXautoWH1133
MAPCO26559
MASTER-SPORT GERMANY3975SETMS
MAXGEAR330601
MAZDAS23133075
METZGERWM3975
MGAKR3823
MOOGTOWB12163
NIPPARTSJ4712072
NK764538
NPST471A63
OPTIMAL982792
PATRONPBK3975
PATRONPBK3975H
QUINTON HAZELLQWB1355
RUVILLE6978
SAKURA4103778
sbs1401764538
SKFVKBA3975
SNRR16963
SPIDAN27599
STELLOX4328430SX
SWAG81931180
TOYOTA4245002060
TOYOTA4245002080
TOYOTA4245002081
TOYOTA4245002090
TOYOTA4245002100
TOYOTA4245012050
TOYOTA4245012051
TOYOTA4245012070
TOYOTA4245012080
TOYOTA4245012081
TOYOTA4245013010
TOYOTA4245047020
TREVI AUTOMOTIVEWB1798
TRISCAN853013254

Podobné výrobky

Ložisko kola FAG 713618820

Ložisko kola FAG 713618820

Čísla produktu: FAG 713 6188 10, RUVILLE 6978, SKF VKBA3975, SNR R169.63, TOYOTA 42450-02060, TOYOTA 42450-02060[WB], TOYOTA 42450-02080, TOYOTA 42450..

2 648,-Kč Cena bez DPH: 2 188,-Kč

Sada ložisek kol BLUE PRINT ADT38371

Sada ložisek kol BLUE PRINT ADT38371

Popis: Doplňující výrobek/info 2 Ložisko a náboj kola integrovány, Hmotnost [kg] 3,050, montovaná strana Zadní náprava, Provedení ložiska Kuličkové ši..

1 629,-Kč Cena bez DPH: 1 347,-Kč

Ložisko kola KRAFT 4103970

Ložisko kola KRAFT 4103970

Čísla produktu: BLUE PRINT ADT38247, DELPHI BK1448, Dr!ve+ DP2010.10.0018, FAG 713 6187 70, FAG 713 6187 80, FAG 713 8073 10, FAG 713 8074 10, FEBI BI..

346,-Kč Cena bez DPH: 286,-Kč