• Palivový filtr MAXGEAR 26-0429

Palivový filtr MAXGEAR 26-0429

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR26-0429
  • Dostupnost: K dispozici
  • 141,-Kč

  • Cena bez DPH: 117,-Kč

doprava autozet

Popis:

Doplňkový výrobek/ doplňkové infos těsněním
Průměr v mm94
Rozměr závitu - vstupM 36 X 1.5
Rozměr závitu - výstup3/4-16 UNF
Rozměr závitu 13/4"-16UNF-2B
Rozměr závitu 1M36x1.5
typ filtrunašroubovaný filtr
typ filtruVložka filtru
Vnější průměr 2 [mm]71
Vnější průměr [mm]93
Vnitřní průměr 2 [mm]62
Výška ( v mm )141,5
Výška ( v mm )155

Čísla produktu:

A.L. FILTERALG-2064
ACDelcoXD 162
ACDelcoXD 9081 E
ALCO FILTERSP-971
AMC FilterNF-2359
ASASSPFC 226
ASHIKA30-01-109
ASHIKA30-01-109MP
ASHIKA30-01-191
BLUE PRINTADN 12320
BLUE PRINTADN12310
BOSCH0 986 450 511
BOSCH1 457 434 195-821
BOSCH1 457 434 195
BOSCH1 457 434 281
BOSCHF 026 402 831
BOSCHN4281
CHAMPFS 132
CHAMPIONL 145/606
CHAMPIONL 145
CLEAN FILTERSDN1913
COMLINECNS13003
COOPERSZ 956
CoopersFiaamFP5145
CoopersFiaamFP5376
CROSLAND FILTERS5017
DELPHIFF0063
DELPHIHDF523
DIGÖMADGM/K 3149
DONALDSONP550391
DONALDSONP551351
DONGWOODWF 116
ELOFICEXF-382
FIL FILTERZP 548 BF
FILTRONPP 857
FLEETGUARDFF5307
FORDYL4J 9155 BA
FRAMP5138
FRAMPS5917
GIFGF 275
GUD FILTERSZ 513
HENGST FILTERH17WK08
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1331009
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1331032
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1331035
HITACHI4326739
HITACHI4616544
HOFFER7690142
HOFFER7690299
HOFFER7690480
IPS PartsIFG-3109
IPS PartsIFG-3191
JAPANPARTSFC-109
JAPANPARTSFC-109MP
JAPANPARTSFC-109S
JAPANPARTSFC-191
JAPANPARTSFC-191S
JAPANPARTSJFC-109
JAPANPARTSJFC-109S
JAPANPARTSJFC-191
JAPANPARTSJFC-191S
KOLBENSCHMIDT069-FS
KOLBENSCHMIDT0693-FS
KOLBENSCHMIDT50 013 069
KOLBENSCHMIDT50013069/3
LAUTRETTEELG 5217
LAUTRETTEELG 5370
LUBERFINERLFF 8806
LUBERFINERLFF 8806F
LUCAS CAVHDF 523
MAGNETI MARELLI71758012
MAGNETI MARELLIFD 527
MANN-FILTERWK 940/6 x
MANN-FILTERWK 940/6
MEAT & DORIA4142
MEAT & DORIA4299
MEAT & DORIA4480
MEYLE36-14 323 0001
MEYLE36-14 323 0014
MFILTERMP 473
Millard FILTERSMF-5138
MISFATM375
MOTAQUIPLVFF 690
MOTAQUIPVFF 177
MOTAQUIPVFF 373
MULLER FILTERFN1141
NIPPARTSJ1331009
NIPPARTSJ1331032
NIPPARTSJ1331035
NISSAN16400-V7200
NISSAN16400-VB201
NISSAN16403-4U105
NISSAN16403-59E00
NISSAN16403-59E0A
NISSAN16403-G2400
NISSAN16403-G9900
NISSAN16403-G990A
NISSAN16405-05E01
NISSAN16405-59E00
NISSANA640C-59EM0-SA
NISSANNI1640359E00
P.B.R.BG-1552
PURFLUXCS439
PUROLATORF 57583
PUROLATORF59012
PZL FiltersPDS64
QUINTON HAZELLQFF 5367
RYCOZ332
SOFIMAS 1410 NR
SOFIMAS 4442 NR
SogefiProFP5514
TECNECO FILTERSGS 141
TECNOCARRN141B
TEHO6200
TJ FILTERSFF 5367
UFI24.375.00
UFI24.442.00
UNICO FILTERFI 9155/6
UNIPARTGFE 5313
VAICOV38-0045
VALEO587702
VICFC-226
WIX FILTERSWF8063

Podobné výrobky

Palivový filtr BLUE PRINT ADT32341

Palivový filtr BLUE PRINT ADT32341

Popis: Hmotnost [kg] 0,250, typ filtru našroubovaný filtr, Vnější průměr [mm] 68,0, Vnitřní závit (mm) 3/4" - 16 UNF, Výška ( v mm ) 123, Čísla produk..

146,-Kč Cena bez DPH: 120,-Kč

palivovy filtr PURFLUX CS465

palivovy filtr PURFLUX CS465

Popis: Vnějżí průměr [mm] 72, vyska ( v mm ) 122, Závit spojky 3/4"-16, Čísla produktu: ALCO (ZYPERN) SP1080, AMC Filter TF1578, AMC Filter TF1593, AS..

268,-Kč Cena bez DPH: 221,-Kč

Palivový filtr BLUE PRINT ADT32373

Palivový filtr BLUE PRINT ADT32373

Popis: Hmotnost [kg] 0,261, montovaná strana V palivové nádrži, Vnější průměr [mm] 95,0, vnitřní průměr [mm] 40,5, Výška ( v mm ) 146, Čísla produktu:..

277,-Kč Cena bez DPH: 229,-Kč