• Palivový filtr MAXGEAR 26-1241

Palivový filtr MAXGEAR 26-1241

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR26-1241
  • Dostupnost: K dispozici
  • 182,-Kč

  • Cena bez DPH: 150,-Kč

doprava autozet

Popis:

Doplňující výrobek/info 2s těsnicím kroužkem
Hmotnost [kg]0,46
Materiálocel
průměr těsnicího kroužku v mm4
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]94,0
Vnitřní závit (mm)3/4" - 16 UNF
Výška ( v mm )130

Čísla produktu:

1A FIRST AUTOMOTIVED21140
1A FIRST AUTOMOTIVED21148
ACKOJAA70-0301
ACKOJAA70-0302
AKRON-MALÒ1520100
ALCO FILTERSP-1320
ALCO FILTERSP-969
AMC FilterTF-1592
AMC FilterTF-1652
AMC FilterTF-1965
ASHIKA30-02-215
ASHIKA30-02-215MP
ASHIKA30-02-240
ASHIKA30-02-256
ASHUKI by PalidiumM032-33
ASHUKI by PalidiumT102-01
ASHUKIM032-33
ASHUKIT102-01
AUTOMEGA180061310
AUTOMOTOR FranceG123
AUTOMOTOR FranceG155
AUTOMOTOR FranceG41
AVS AUTOPARTSM812
AVS AUTOPARTSMA411
BLUE PRINTADM52342
BLUE PRINTADT32388
BORG & BECKBFF8034
BORG & BECKBFF8055
BOSCH0 986 450 513
BOSCH0 986 450 721
BOSCH0 986 AF6 012
BOSCHF 026 402 110
BOSCHF 026 402 163
CHAMPIONCFF100149
CHAMPIONCFF100660
CHAMPIONL149/606
CLEAN FILTERSDN 287/A
CLEAN FILTERSDN1917
CLEAN FILTERSDN2720
COMLINECTY13003
COMLINECTY13037
COMLINEEFF251D
COOPERSFT6055
CoopersFiaamFP5091
CoopersFiaamFT5226
CoopersFiaamFT6055
CoopersFiaamFT6111
CoopersFiaamPCK8068
DELPHIHDF521
DELPHIHDF630
DENCKERMANNA120013
DENCKERMANNA120067
DENCKERMANNA120070
DENCKERMANNA120261
DENSO186100-6012
DENSODDFF16450
DENSODDFF16660
DENSODDFF16670
DENSODDFF16680
DIAMAXDF3046
DIAMAXDF3302
DJ PARTSFF1012
DODA1110030008
DT Spare Parts14.23000
DYNAMATRIXDFFC261D
DYNAMATRIXDFFC389
DYNAMATRIXDFFC83
DYNAMATRIXDFFC83D
FI.BAFP-158
FI.BAFP-160
FIL FILTERZP 548 F
FILTRONPP855/1
FILTRONPP855
FLEETGUARDFF5159
FOMOCO6M34-9150-BA
FORD USA6M349150AA
FORD USA9M349150BA
FORD USAYL5Z-9155-AB
FORD1 455 829
FORD4962893
FORD5 091 986
FORD9M34 9150 BA
FORDYL5Z-9155-AB
FRAMP11139
FRAMP11758
FRAMP4922
FRIGAIRFL15.402
FRIGAIRFL27.401
GOODWILLFG 501
GUD FILTERSZ 430
HENGST FILTERH17WK07
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1332015
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1332096
HOFFER4117
HOFFER4494
HOFFER4856
IPS PartsIFG-3215
IPS PartsIFG-3294
IPS PartsIFG-3596
JAPANPARTSFC-215MP
JAPANPARTSFC-215S
JAPANPARTSFC-240S
JAPANPARTSFC-256S
JAPKO30215
JAPKO30215MP
JAPKO30240
JAPKO30256
JC PREMIUMB32015PR
JC PREMIUMB32057PR
JC PREMIUMB32087PR
JC PREMIUMB32096
JP GROUP1118705600
JS ASAKASHIFC158J
KAGER11-0021
KAGER11-0150
KAGER11-0394
KAISHINFC1240
KAISHINFC158
KAMOKAF313301
KLAXCAR FRANCEFE102z
KNECHTKC 261D
KNECHTKC 389
KNECHTKC 83D
KOLBENSCHMIDT50013826/3
KOLBENSCHMIDT50013826
KOLBENSCHMIDT50014314
KRAFT AUTOMOTIVE1723700
KSH EUROPE1804.0084042
KSH EUROPE1804.0084083
LUCAS FILTERSLFDS141
LUCAS FILTERSLFDS189
LUCAS FILTERSLFDS192
LYNXautoLF-190
LYNXautoLF-1910
MAGNETI MARELLI152071758011
MAGNETI MARELLI154072392354
MAGNETI MARELLI154096318390
MAGNETI MARELLI154703874650
MAGNETI MARELLI154796318390
MAGNETI MARELLI161013320150
MAGNETI MARELLI213908525000
MAGNETI MARELLI359002301060
MAGNETI MARELLI600000035170
MAGNETI MARELLI600000035480
MAGNETI MARELLI600000035750
MAHLEKC 261D
MAHLEKC 83
MAHLEKC 83D
MANN-FILTERWK 8018 x
MANN-FILTERWK 8018
MANN-FILTERWK 8028 z
MANN-FILTERWK 8053 z
MANN-FILTERWK 828 x
MANN-FILTERWK 828
MAPCO63181
MASTER-SPORT GERMANY8028Z-KF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY828-KF-PCS-MS
MAXGEAR26-0691
MAXGEAR26-1095
MAZDAWE01-13-ZA5
MAZDAWE01-13-ZA5A
MAZDAWE011-3ZA5-9A
MDRMFF-3215
MDRMFF-3240
MDRMFF-3256
MEAT & DORIA4117
MEAT & DORIA4494
MEAT & DORIA4856
MECAFILTERELG5221
MECAFILTERELG5359
MECAFILTERELG5395
MECAFILTERG41
METAL LEVEKC 83
MEYLE30-14 323 0001
MEYLE30-14 323 0017
MEYLE35-14 323 0006
MFILTERDF 690
MGAFG2036
MGAFG2136
MISFATM374
MISFATM411
MISFATM606
MISFATM624
MITSUBISHI1770A053
MITSUBISHI1770A055
MOTAQUIPLVFF695
MOTAQUIPLVFF707
MOTAQUIPVFF165
MULLER FILTERFN1140
MULLER FILTERFN1148
NIPPARTSJ1332015
NIPPARTSJ1332060
NIPPARTSJ1332095
NPST133A15
NPST133A86
Omnicraft2136761
Omnicraft2136836
OPEN PARTSEFF5075.10
OPEN PARTSEFF5076.10
OSSCA01779
PARTS-MALLPCF-003
PARTS-MALLPCF-093
PATRONPF3049
PATRONPF4250
PEMEBLAJAPFC-215MP
PEMEBLAJAPFC-215S
PEMEBLAJAPFC-256S
PROFIT1531-3122
PURFLUXCS795
PURFLUXCS834
PZL FiltersPDS63
QUINTON HAZELLQFF0321
RYCOZ699
SAKURA AutomotiveFC-1104
SAKURA AutomotiveFC-1112
SAKURA AutomotiveFC-1115
SAMPIYON FILTERCS 1563 M
SCT - MANNOLST 306
SCT GermanyST 306
SOFIMAS 0410 NR
SOFIMAS 4411 NR
SOFIMAS 4452 NR
SogefiProPCK8806
SpeedMateSM-FFJ019
STARLINESF PF7144
STELLOX21-00001-SX
STELLOX21-00046-SX
STELLOX21-00553-SX
STELLOX21-00557-SX
SUBARU42072AG060
TECNECO FILTERSGS140
TECNECO FILTERSGS8028
TECNOCAREC305
TECNOCARRN140B
TECNOCARRN511
TECNOCARRN615
TOYOTA18610-00653
TOYOTA23300-54130
TOYOTA23300-58080
TOYOTA23300-64010
TOYOTA23300-64020
TOYOTA23300-64021
TOYOTA23300-64070
TOYOTA23300-64071
TOYOTA23300-64080
TOYOTA23300-64081
TOYOTA23303-64010
TOYOTA23303-64020
TOYOTA23310-64010
TOYOTA23390-26140
TOYOTA23390-26160
TOYOTA23390-30090
TOYOTA23390-30180
TOYOTA23390-30350
TOYOTA23390-YZZAB
UFI24.374.00
UFI24.411.00
UFI24.452.00
UNIFLUX FILTERSXN3003
UNIFLUX FILTERSXN713
VAICOV70-0471
VALEO587709
VALEO587751
WE PARTS311060075
WE PARTS311060269
WE PARTS311060362
WILMINK GROUPWG1018713
WILMINK GROUPWG1019151
WILMINK GROUPWG1025525
WILMINK GROUPWG1214827
WILMINK GROUPWG1214853
WILMINK GROUPWG1499044
WILMINK GROUPWG1499134
WILMINK GROUPWG1719654
WILMINK GROUPWG1735605
WILMINK GROUPWG1735607
WILMINK GROUPWG1735608
WILMINK GROUPWG1735609
WILMINK GROUPWG1747665
WILMINK GROUPWG1747861
WILMINK GROUPWG1748078
WILMINK GROUPWG1792841
WIX FILTERSWF8061
WIX FILTERSWF8419
ZEKKERTKF-5078
ZEKKERTKF-5386

Podobné výrobky

Palivový filtr MAXGEAR 26-0691

Palivový filtr MAXGEAR 26-0691

Popis: průměr těsnicího kroužku v mm 64, typ filtru našroubovaný filtr, Velikost závitu 3/4-16 UNF, Vnější průměr [mm] 86, Výška ( v mm ) 139, Čísla p..

155,-Kč Cena bez DPH: 128,-Kč

Palivový filtr BOSCH 1457434438

Palivový filtr BOSCH 1457434438

Popis: průměr v mm 94, typ filtru nasroubovany filtr, vyska ( v mm ) 130, Čísla produktu: A.L. FILTER ALG 2062, A.L. FILTER ALG 2435, A.L. FILTER ALG2..

273,-Kč Cena bez DPH: 226,-Kč

Palivový filtr VALEO 587709

Palivový filtr VALEO 587709

Popis: Hmotnost [kg] 0,48, Rozměr závitu - vstup M 36x1,5, Rozměr závitu - výstup UNF 3/4"-16, typ filtru našroubovaný filtr, Vnější průměr [mm] 93,5,..

215,-Kč Cena bez DPH: 178,-Kč