• Palivový filtr MAXGEAR 26-1250

Palivový filtr MAXGEAR 26-1250

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR26-1250
  • Dostupnost: K dispozici
  • 195,-Kč

  • Cena bez DPH: 161,-Kč

doprava autozet

Popis:

Délka (v mm)155
Průměr v mm87,5
Rozměr závitu - vstupM 14 X 1.5
Rozměr závitu - výstupM 12 X 1.5
Rozměr závitu 1M14 x 1.5-6H
Rozměr závitu 2M12 x 1.5-6H
typ filtruFiltr zabudovaný do potrubí
Vnější průměr 1 [mm]86
Vnější průměr [mm]81
Výška ( v mm )152

Čísla produktu:

A.L. FILTERALG-2011/2
ACDelcoFS 25
ACDelcoFS 9005 E
ACDelcoFS16
ALCO FILTERSP-2004
ALCO FILTERSP-2007
ALCO FILTERSP-2020
AUDI (FAW)893 133 511
AUDI251 201 511 S
AUDI443 133 511
AUDI447133511
AUDI811 133 511
AUDI893 133 511
BOSCH0 405 905 602
BOSCH0 450 905 091
BOSCH0 450 905 092
BOSCH0 450 905 093
BOSCH0 450 905 133
BOSCH0 450 905 134
BOSCH0 450 905 143
BOSCH0 450 905 145
BOSCH0 450 905 146
BOSCH0 450 905 200
BOSCH0 450 905 220
BOSCH0 450 905 601
BOSCHF5091
BOSCHF5133
BOSCHF5145
BOSCHF5200
BOSCHF5601
CHAMPG 2952
CHAMPIONCFF100217
CHAMPIONL 217/606
CHAMPIONL 217
CHAMPIONL204
CLEAN FILTERSMB 962
CLEAN FILTERSMBNA 961
CLEAN FILTERSMBNA 962
COMLINEEFF059
COOPERSFIG 7033
COOPERSFIG7000
COOPERSZ689
CoopersFiaamFT5201
CoopersFiaamFT5297
CROSLAND FILTERS6700
CROSLAND6691
DELPHI25067058
DELPHIEFP215
DELPHIFF0020
DELPHIFF0029
ELOFICEXF-364A
FEBI BILSTEIN21624
FIL FILTERZP 8034 FM
FILTRONPP 849
FILTRONPP825
FORD5020405
FORD5020406
FORD6103279
FORD6688744
FORD82GB9155AA
FORD82GB9155BA
FORD88GX9155BA
FORDE7RY9155A
FRAMG3744
FRAMG3745
FRAMG6398
GUD FILTERSE 61
HENGST FILTERH84WK01
HENGST FILTERH84WK02
HENGST FILTERH84WK03
HOFFER7790022/1
HOFFER7790022
HOFFER7790028/1
HOFFER7790028
KAYSER-FILTERAK 11 - BS
KAYSER-FILTERAK 11 - LS
KAYSER-FILTERAK 11 - RS
KNECHT07397706
KNECHTFB 821/2
KNECHTKL28
KNECHTKL30
KOLBENSCHMIDT171-FP
KOLBENSCHMIDT50 013 171
LANCIA82425329
LAUTRETTEE14
LAUTRETTEELE 3572
LUBERFINERG 2946
LUBERFINERG 2952
LUBERFINERG 6333
LUCASF141
MAGNETI MARELLI71760711
MAGNETI MARELLIFI I30
MANN-FILTERWK 834/1
MANN-FILTERWK 834
MANN-FILTERWK 853/1
MANN-FILTERWK853
MANN-FILTERWKA 618
MAPCO62803
MEAT & DORIA4022/1 BLACK
MEAT & DORIA4022/1
MEAT & DORIA4022
MEAT & DORIA4028/1
MEAT & DORIA4028
MECAFILTERELE3569
MEYLE100 133 0006
MEYLE100 133 0007
MEYLE100 133 0008
MEYLE100 133 0009
MEYLE100 133 0010
MISFATE507
MOTAQUIPVFF 260
MOTAQUIPVFF 262
MOTAQUIPVFF143
MotorcraftEFG32
MULLER FILTERFB192
P.B.R.AG-6012
PBRAG6003
PEUGEOT1567.12
PEUGEOT1577.12
PURFLUXEP153
PURFLUXEP154
Purolator IndiaKL28
Purolator IndiaKL30
PUROLATORF55085
PUROLATORF59248
PUROLATORF63177
PUROLATORPFC3177
PZL FiltersFPW-03
RYCOZ311
SAAB4163853
SAAB8978405
SAAB8978561
SAAB9333790
SCT - MANNOLST 315
SEAT443133511
SEAT447133511
SEAT893133511
SOFIMAS 1502 B
SOFIMAS 1507 B
TECNECO FILTERSIN 92
TECNOCARB90
TECNOCARB92
TEHO61045
TOPRAN104 134
UFI31.502.00
UFI31.507.00
UNICO FILTERFI 8152/1
UNIPARTGFE 7085
UNIPARTGFE7025
VAG251 201 511 S
VAG443 133 511
VAG447 133 511
VAG4A0 133 511
VAG811 133 511 B
VAG811 133 511
VAG857 133 511
VAG893 133 511
VAICO10-0333
VAICOV10-0333
VALEO587207
VIC443133511
VIC811133511
VIC893133511
VOLVO13065305
VOLVO13065307
VOLVO1306530
VOLVO13894506
VOLVO1389450
VOLVO13895628
VOLVO1389562
VOLVO284834
VOLVO31262352
VOLVO6842033
VW (FAW)893 133 511
VW (SVW)893 133 511
VW251 201 511 S
VW443 133 511
VW811 133 511
VW893 133 511
WIX FILTERS67880
WIX FILTERSWF8027
WIX FILTERSWF8054

Podobné výrobky

Palivový filtr KRAFT AUTOMOTIVE 1720080

Palivový filtr KRAFT AUTOMOTIVE 1720080

Popis: Číslo produkce K1720080, typ filtru Filtr zabudovaný do potrubí, Čísla produktu: ALCO FILTER SP2004, ALCO FILTER SP2020, BOSCH 0450905091, BOSC..

114,-Kč Cena bez DPH: 94,-Kč

palivovy filtr PURFLUX EP153

palivovy filtr PURFLUX EP153

Popis: Vnějżí průměr [mm] 80, vyska ( v mm ) 155, Závit spojky M12x1,5, Čísla produktu: A.P. FP905, AC FS16, AC FS46, AC FS9005E, AC FS9221E, AC GF527..

305,-Kč Cena bez DPH: 252,-Kč