• Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0038

Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0038

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR10-0038
  • Dostupnost: K dispozici
  • 384,-Kč

  • Cena bez DPH: 318,-Kč

doprava autozet

Popis:

Napětí [V]12
Omezení výrobceBosch

Čísla produktu:

AUDI028903031
AUDI037903026B
AUDI038 903 803 B
AUDI038 903 803 E
AUDI038 903 803
BorgWarner (BERU)0190005074
BOSCHF 00M 144 136
BOSCHF 00M 145 225
BOSCHF 00M 145 350
HELLA5DR 009 728-001
HITACHI130570
IVECO42533813
IVECO42534878
MAGNETI MARELLI940016022500
MERCEDES-BENZ000 154 32 05
MERCEDES-BENZ003 154 24 06
MERCEDES-BENZ003 154 53 06
MERCEDES-BENZA 000 154 32 05
MERCEDES-BENZA 003 154 24 06
MERCEDES-BENZA 003 154 53 06
PORSCHE000.043.206.37
PORSCHE95560301700
PORSCHE99660301200
PORSCHE99660301201
PORSCHE99660301202
PORSCHE99660301203
RENAULT TRUCKS50 01 850 026
RENAULT TRUCKS7700377091
RENAULT TRUCKS7700377092
SEAT038 903 803 B
SEAT038 903 803 E
SEAT038 903 803
TOPRAN109 917
VW038 903 803 B
VW038 903 803 E
VW038 903 803 EX
VW038 903 803
WAIIB5225

Podobné výrobky

Volnoběžná řemenice VALEO 588008

Volnoběžná řemenice VALEO 588008

Popis: Doplňující výrobek/info 2 Pro montáž je nutné speciální nářadí, Hlava šroubu -/ Profil matky Torx, Hloubka (mm) 11,1, Hmotnost [kg] 0,52, Počet..

586,-Kč Cena bez DPH: 484,-Kč

Volnoběžná řemenice VALEO 588001

Volnoběžná řemenice VALEO 588001

Popis: Doplňující výrobek/info 2 Pro montáž je nutné speciální nářadí, Hlava šroubu -/ Profil matky Torx, Hloubka (mm) 11,1, Hmotnost [kg] 0,56, Počet..

519,-Kč Cena bez DPH: 429,-Kč

Předstihová spojka KRAFT 1220890

Předstihová spojka KRAFT 1220890

Popis: Cislo produkce 1220890, Sirka v mm 35, Vnějżí průměr [mm] 61, Čísla produktu: AUDI 022 903 119 B, AUDI 022 903 119 D, AUDI 028 903 119 AC, AUDI..

303,-Kč Cena bez DPH: 250,-Kč