• Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0157

Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0157

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR10-0157
  • Dostupnost: K dispozici
  • 142,-Kč

  • Cena bez DPH: 117,-Kč

doprava autozet

Popis:

Elektronický regulátor
Jmenovité napětí [V]14
Nabíjecí napětí [V]14,5
Napětí [V]14,0
Omezení výrobceOE BOSCH
ZárukaZáruka 5 roky

Čísla produktu:

AS-PLARE0011(OEM)
AUDI028903803D
AUDI028903803DX
BOSCH0123310023
BOSCH0123310048
BOSCH0123310054
BOSCH0123310055
BOSCH0123320050
BOSCH0123320067
BOSCH0123325005
BOSCH0123325006
BOSCH0123505011
BOSCH0123505012
BOSCH0123505013
BOSCH0123510046
BOSCH0123510047
BOSCH0123515014
BOSCH0123515017
BOSCH0123515018
BOSCH0123515020
BOSCH0123515021
BOSCH0123525001
BOSCH1 197 311 522
BOSCH1 197 311 530
BOSCH1197311500
BOSCH1197311523
BOSCH1197311531
BOSCH1197311548
FEBI BILSTEIN17196
HELLA5DR004246341
HITACHI130557
LUCAS ELECTRICALUCB424
MAGNETI MARELLI940038026
MOBILETRONVRB200H
MOBILETRONVRB222
VW028 903 803 D
VW028903803DX

Podobné výrobky

Předstihová spojka KRAFT 1220902

Předstihová spojka KRAFT 1220902

Popis: Cislo produkce 1220902, Sirka v mm 40,3, Vnějżí průměr [mm] 55, Čísla produktu: FORD 1106734, FORD 1469755, FORD 6M21-10344-BA, FORD 95VW-10344..

396,-Kč Cena bez DPH: 327,-Kč

Předstihová spojka SNR GA754.10

Předstihová spojka SNR GA754.10

Popis: Sirka 1 [mm] 37,2, váha [g] 470, Vnějżí průměr 1 [mm] 61, Čísla produktu: AUDI 038903119Q, BOSCH F00M991039, CONTINENTAL CTAM AP9057, CONTITECH..

542,-Kč Cena bez DPH: 448,-Kč

Alternátor AS-PL A0059

Alternátor AS-PL A0059

Popis: délka 1 [mm] 39, Délka 2 [mm] 14,00, Délka 3 [mm] 62,00, generátor-nabíjecí proud [A] 120, Napětí [V] 12, Čísla produktu: AS-PL 20101551OE, AS-..

3 116,-Kč Cena bez DPH: 2 575,-Kč