• Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0228

Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0228

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR10-0228
  • Dostupnost: K dispozici
  • 340,-Kč

  • Cena bez DPH: 281,-Kč

doprava autozet

Popis:

Elektronický regulátor
Hmotnost [kg]0,13
Jmenovité napětí [V]14
Napětí [V]14,5
Omezení výrobceOE VALEO
ZárukaZáruka 5 roky

Čísla produktu:

AS-PLARE3010(VALEO)
AS-PLARE3010
AUDI038903803K
AUDI06B903803
AUDI06B903803A
AUDI06B903803B
AUDI078903803C
BMW12427516175
HELLA5DR 009 728-251
HITACHI130731
MAGNETI MARELLI940016098000
MOBILETRONVRPR2292H
SEAT038903803J
SEAT038903803K
SEAT077903803
SKODA038903803J
SKODA038903803K
TOPRAN109 918
VALEO2541742
VALEO2542225
VALEO2542227
VALEO2542232
VALEO2542233
VALEO2542237
VALEO2542238
VALEO2542240
VALEO2542241
VALEO2542244
VALEO2542245
VALEO2542250
VALEO2542257
VALEO2542258
VALEO2542259
VALEO2542260
VALEO2542279
VALEO2542280
VALEO2542281
VALEO2542282
VALEO2542295
VALEO2542461
VALEO2542494
VALEO2542496
VALEO2542497
VALEO2542507
VALEO2542508
VALEO2542509
VALEO2542546
VALEO2542571
VALEO2542577
VALEO2542578
VALEO2542649
VALEO2542650
VALEO2542680
VALEO2542687
VALEO2542695
VALEO2542696
VALEO2542697
VALEO2542730
VALEO2542731
VALEO2542738
VALEO2542739
VALEO2542746
VALEO2542747
VALEO2542767
VALEO2542840
VALEO2542878
VALEO2542892
VALEO2542898
VALEO2542947
VALEO2542948
VALEO2542949
VALEO2543282
VALEO2543313
VALEO2543320
VALEO2543328
VALEO2543369
VALEO2543393
VALEO437174
VALEO437176
VALEO437177
VALEO437178
VALEO437188
VALEO437189
VALEO437315
VALEO437316
VALEO437317
VALEO437339
VALEO437340
VALEO437341
VALEO437348
VALEO437358
VALEO437359
VALEO437360
VALEO437364
VALEO437377
VALEO437395
VALEO437396
VALEO437397
VALEO437398
VALEO437399
VALEO437400
VALEO437401
VALEO437402
VALEO437403
VALEO437404
VALEO437411
VALEO437412
VALEO437419
VALEO437420
VALEO437444
VALEO437445
VALEO437454
VALEO437456
VALEO437468
VALEO437469
VALEO437470
VALEO437502
VALEO437526
VALEO437553
VALEO437562
VALEO439261
VALEO439263
VALEO439265
VALEO439271
VALEO439272
VALEO439310
VALEO439311
VALEO439312
VALEO439326
VALEO439327
VALEO439328
VALEO439338
VALEO439391
VALEO439392
VALEO439393
VALEO439395
VALEO439421
VALEO439436
VALEO439437
VALEO439438
VALEO439439
VALEO439440
VALEO439441
VALEO439442
VALEO439443
VALEO439444
VALEO439445
VALEO439451
VALEO439461
VALEO439462
VALEO439481
VALEO439482
VALEO439489
VALEO439491
VALEO439498
VALEO439500
VALEO439501
VALEO439511
VALEO439534
VALEO439556
VALEO439563
VALEO439574
VALEO439580
VALEO440025
VALEO440038
VALEO593371
VALEO593455
VALEO593480
VALEO593522
VALEO593813
VALEO593940
VALEO593941
VALEO593942
VALEO599316
VALEOFG18S022
VALEOFG18S023
VALEOSG12B010
VALEOSG12B011
VALEOSG12B012
VALEOSG12B015
VALEOSG12B016
VALEOSG12B018
VALEOSG12B042
VALEOSG12B047
VALEOSG12B049
VALEOSG12B054
VALEOSG12B074
VALEOSG12B075
VALEOSG12B090
VALEOSG14B010
VALEOSG14B011
VALEOSG14B012
VALEOSG14B016
VALEOSG14B022
VALEOSG8B010
VALEOSG8B011
VALEOSG8B013
VALEOSG8B015
VALEOSG8B016
VALEOSG8B017
VALEOSG8B018
VALEOSG8B023
VALEOSG8B026
VALEOSG8B027
VALEOSG8B029
VALEOSG9B010
VALEOSG9B011
VALEOSG9B013
VALEOSG9B015
VALEOSG9B018
VALEOSG9B019
VALEOSG9B023
VALEOSG9B024
VALEOSG9B042
VALEOSG9B048
VALEOSG9B049
VALEOSG9B055
VALEOSG9B057
VALEOSG9B059
VALEOSG9B069
VALEOSG9B078
VALEOSG9B087
VALEOSG9B088
VALEOSG9B095
VALEOTG11C014
VALEOTG11C015
VALEOTG11C016
VALEOTG11C017
VALEOTG11C048
VALEOTG14C011
VALEOTG14C012
VALEOTG14C014
VALEOTG14C015
VALEOTG14C016
VALEOTG14C023
VALEOTG15C017
VALEOTG15C043
VALEOTG15C065
VALEOYM1626F
VALEOYM1672VFP1
VALEOYM1687VFP1
VALEOYM16
VALEOYR208VC46PP
VALEOYV208VC46PP
VW028903029R
VW038903803K
VW06B903803
VW06B903803A
VW06B903803B

Podobné výrobky

Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0201

Regulátor alternátoru MAXGEAR 10-0201

Čísla produktu: BOSCH F 00M A45 300, VW 06F 903 803 B, WAI IB261, WAI IB5225 ,..

326,-Kč Cena bez DPH: 270,-Kč

Předstihová spojka BOSCH F00M599534

Předstihová spojka BOSCH F00M599534

Popis: Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info s prislusenstvim, Čísla produktu: BOSCH F 00M 147 801 ,..

711,-Kč Cena bez DPH: 588,-Kč

Předstihová spojka SNR GA754.15

Předstihová spojka SNR GA754.15

Popis: Sirka 1 [mm] 45,25, váha [g] 520, Vnějżí průměr 1 [mm] 55,67, Čísla produktu: AUDI 06B903119A, DAYCO ALP2395, GATES OAP7087, INA 535003610, LuK..

832,-Kč Cena bez DPH: 687,-Kč