• Sada brzdových čelistí MAXGEAR 19-0293

Sada brzdových čelistí MAXGEAR 19-0293

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR19-0293
  • Dostupnost: K dispozici
  • 300,-Kč

  • Cena bez DPH: 248,-Kč

doprava autozet

Popis:

Číslo technické informace98101 0431 0 4
Délka balení [cm]19,8
Hmotnost [kg]1,001
Hmotnost [kg]1,00
montovaná stranaZadní náprava
Průměr v mm200
Šířka balení [cm]12,5
Šířka v mm36
Výška balení [cm]8,2

Čísla produktu:

AKEBONONR1030
APEC brakingSHU471
ATE03013702212
ATE03013703132
ATE650221
AUGROS55510622
BARUMBAE5035
BENDIX362328B
BENDIX362377B
BLUE PRINTADT34121
BLUE PRINTADT34123
BLUE PRINTADT34132
BORG & BECKBBS6146
BORG & BECKBBS6249
BOSCH0 986 487 277
BOSCH0 986 487 422
BOSCH0986487203
BOSCH0986487786
BOSCH0986487822
BREMBOH83007
BREMBOS83531
BREMS.-U.KUPPL.TEILE9160141
CIFAM153423
DELPHI1062
DELPHILS1315
DELPHILS1356
DELPHILS1600
DELPHILS1601
FERODOFSB321
FERODOFSB4121
FERODOFSB630
fri.tech.1115290
FTEBB1179A1
GIRLING5182249
HELLA PAGID355001661
HELLA PAGID355003331
HELLA PAGID8DB355001661
HELLA PAGID8DB355003331
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3502034
JAPANPARTSGF-234AF
JURID362328J
JURID362377J
MAPCO8551
METELLI530423
METZGERMG556
MEYLE30-14 533 0024
MGAM654
MGAM656
MINTEXMFR339
NIPPARTSJ3502034
NISSHINBONS1006
NK2712001
NK2745423
NK2745501
PAGIDH8970
QUINTON HAZELLBS825
REMSA338000
REMSA338001
REMSA409701
REMSA409901
REMSA438000
ROADHOUSE338000
ROADHOUSE338001
ROADHOUSE409701
ROADHOUSE438000
TEXTAR83043100
TEXTAR91032600
TEXTAR91043100
TEXTAR91043200
TOYOTA0449501030
TOYOTA0449512082
TOYOTA0449512100
TOYOTA0449512101
TOYOTA0449512110
TOYOTA0449512111
TOYOTA0449512170
TOYOTA0449512171
TOYOTA0449512210
TOYOTA0449512240
TOYOTA0449712071
TOYOTA0449712080
TOYOTA4762012080A
TOYOTA4763012070A
TOYOTA94843916
TOYOTA94847240
TOYOTA94849214
TOYOTA94851480
TRUSTING115289
TRUSTING115290
TRWGS8224
TRWGS8291
VALEO562563
WOKING338000
WOKING338001
WOKINGZ438000
ZIMMERMANN109901491

Podobné výrobky

Příslušenství k brzdovým čelistem TOYOTA CARINA E - 410637000

Příslušenství k brzdovým čelistem TOYOTA CARINA E - 410637000

Popis: Brzdový systém SUMITOMO, Druh brzd Bubnová brzda, Hmotnost [kg] 0,148, Čísla produktu: A.B.S. 0637Q, ATE 03013791142, QUICK BRAKE 105-0637, TOY..

135,-Kč Cena bez DPH: 111,-Kč

Sada brzdových čelistí A.B.S. 8653

Sada brzdových čelistí A.B.S. 8653

Popis: Brzdový systém SUMITOMO, Hmotnost [kg] 1,02, Hmotnost [kg] 1,04, Průměr v mm 200,0, Průměr v mm 200, Šířka v mm 36,0, Šířka v mm 36, Čísla prod..

278,-Kč Cena bez DPH: 230,-Kč

Sada brzdových čelistí ATE 03.0137-0313.2

Sada brzdových čelistí ATE 03.0137-0313.2

Popis: Číslo výrobku doporučeného příslušenství 03.0137-9114.2, MAPP-kód k dispozici, rozměr bubnu 200, Šířka v mm 37, Zkušební značka E1 90R-011043/0..

410,-Kč Cena bez DPH: 339,-Kč