• Sada brzdových desek MAXGEAR 19-2874

Sada brzdových desek MAXGEAR 19-2874

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR19-2874
  • Dostupnost: K dispozici
  • 299,-Kč

  • Cena bez DPH: 247,-Kč

doprava autozet

Popis:

Brzdový systémSumitomo
Číslo technické informace23429 150 0 4
Délka balení [cm]9,5
Šířka balení [cm]8,2
Šířka v mm57,2
Šířka v mm57,5
tloušťka/síla( v mm)15
uzavírací výstražný kontakts akustickou výstrahou opotřebení
Výška ( v mm )63,6
Výška balení [cm]7,3
WVA číslo23429

Čísla produktu:

A.B.S.37258
A.B.S.37258OE
A.B.S.P83045
ADVICSA2N099
ADVICSSN854P
AISINA2N099
AISINSN854P
AKEBONOACT771
AKEBONOAN489WK
AKEBONOAN489WKE
AKEBONOISD771
APEC brakingPAD1126
ASIMCOKD2722
ATE13.0460-5748.2
ATE605748
AUGROS55416796
BENDIX-AUDB1416
BENDIX-AUDB1416GCT
BENDIX510733
BLUE PRINTADT342108
BORG & BECKBBP1849
BOSCH0 986 494 231
BOSCH0986AB2552
BOSCH0986AB9278
Brake ENGINEERINGPA1358
BREMBOP83045
BREMBOP83045N
CHAMPION573681CH
COMLINEADB3836
COMLINECBP3836
DANAHERDBP1510
DELPHILP1510
eicher101820349
FEBI BILSTEIN170265
FERODOFDB1610
FERODOFSL1610
FMSI-VERBAND7638D771
FMSI-VERBANDD771
fri.tech.7740
FUJI BRAKE (F.B.L.)AFP370SR
GIRLING6132339
HELLA PAGID355011591
HELLA PAGID355027511
HELLA PAGID355033921
HELLA PAGID8DB355011591
HELLA PAGID8DB355027511
HELLA PAGID8DB355033921
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3612017
Hi-QSP1554
ICER182208
INTIMAMD2173M
JAPANPARTSPP-260AF
JFBKHN421
JURATEKJCP1610
KAWE074304
KBPBP9060
LEXUS0446630120
LEXUS0446630121
LEXUS0446630122
LEXUS0446630161
LEXUS0446630190
LPR05P1051
MAGNETI MARELLIT1475MM
MEYLE025 234 2915/W
MINTEXMDB2008
MK KashiyamaD2173M
NIPPARTSJ3612017
NISSHINBONP1038
NISSHINBOPF1421
NK2245108
OPEN PARTSBPA074304
PAGIDT1475
QUAROQP2144
QUINTON HAZELL7313
QUINTON HAZELLBP1252
R BRAKERB2208
REMSA074304
REMSA74304
ROADHOUSE274304
SANGSIN BRAKESP1554
SPIDAN32601
TEXTAR2342901
TEXTARTX1049
TOYOTA0446551011
TOYOTA0446622180
TOYOTA0446630130
TOYOTA0446630150
TOYOTA0446630151
TOYOTA0446630160
TOYOTA044663017079
TOYOTA0446630170
TOYOTA0446651010
TOYOTA0446651011
TOYOTA0446651020
TRUSTING7740
TRWGDB3233
UNIPARTGBP1392AF
WAGNERWBP23429A
WOKINGP643304

Podobné výrobky

Sada brzdových desek BREMBO P83054

Sada brzdových desek BREMBO P83054

Popis: brzdovy system Akebono, pro cislo vyrobku P 83 054, Sirka v mm 117,5, tloustka/sila( v mm) 17, uzaviraci vystrazny kontakt bez vystrazneho uzav..

626,-Kč Cena bez DPH: 518,-Kč

Sada brzdových desek A.B.S. 37258

Sada brzdových desek A.B.S. 37258

Popis: Brzdový systém SUMITOMO, Hmotnost [kg] 0,68, Omezení výrobce SUMITOMO, Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] 4, Šířka 1 [mm] 57,2, Tloušťka/s..

467,-Kč Cena bez DPH: 386,-Kč

Sada brzdových desek BOSCH 0986424313

Sada brzdových desek BOSCH 0986424313

Popis: Cislo vyrobku doporuceneho prislusenstvi 1987474351, Doplňující výrobek/info 2 s montaznim navodem, Materiál Low-metallic, omezení výrobce SUMI..

493,-Kč Cena bez DPH: 407,-Kč